Block horizontal

Block horizontal®

Базовий прихований ревізійний люк в стелю під фарбування без крил для кріплення до профілю чи стіни

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

 «Ба-Бах! Ой! Тату, чому ви так налякалися? Це у наших сусідів зверху щось впало! Фух! А я вже думав що це люк, розміщений у стелі падає…».  

VHID подбає про позитивність Вашого мислення!:) Щоб не стати учасником такої анекдотичної ситуації рекомендуємо не економити на якості товару. 

Пріоритетами мануфактури VHID є інноваційність, якість і безпечність процесу виробництва і виготовленої продукції, тому користування ними приносять нашим клієнтам впевненість і задоволення.  

Представляємо Block gorizontal® – базовий прихований ревізійний люк в стіну під фарбування. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Перевагою Block gorizontal® є спеціально розроблений захист конструкції від просідання і деформації, він забезпечується спеціальним профілем дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості. Також є можливість виготовлення конструкції великих габаритів, яка буде зміцнена додатковими посилюючими елементами. 

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner In® 16×30, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки з фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями screw system®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°.  Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм.  

В цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. 

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 800х800 мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір якої 1500Lх1500W мм або 1000Lх2000W (L – сторона петель). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм , двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят/створок, які пересікаються посередині і знімної перемички із замками, яка розміщується посередині. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально. 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Дверцята/створка люка можуть відкриватися в любу зручну для Вас сторону. При варіанті відкриття зверху вниз, в цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків і 30 мм з решти простору.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторонни до петлі) простір менше на 60 мм, за рахунок розміщення петель, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона петлі і протилежна) на 32 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в нішах стелі, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стелі, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

Технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Алюмінієвий кутник corner In® 16х30х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

screw system® (на шурупах)

На соморізи до металевого профілю

60 мм (30 мм рама + виступ замків 30 мм)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 60 мм (46 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 32 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

PUSH system

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE