Cubik®

люк невидимий у підлогу із утепленою лядою, яка знімається вручну

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Важкі тверді облицювальні матеріали та матеріали середньої ваги для підлоги до 30 мм в товщину

manual lifting system® 

Ляда люка виймається вручну за допомогою підйомних ручок з різьбою

Стальний кутник Corner 40х40х3 мм

Ляда warm sandwich®

Сендвіч із стальних ребер жорсткості заповнений утеплювачем та звукоізоляцією URSA GEO

немає

На монтажні анкери

По ширині L: /по довжині W: мінус 80 мм

По ширині L/по довжині W: мінус 18 мм.

граничні розміри люка дорівнють по ширині L: /по довжині W: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

«Гарний вечір, тільки швидкоплинний, багато що хочеться ще обговорити, а вино вже закінчилося… В мене тут є схованка у підлозі, зберігаю маленьку колекцію вин і ще дещо, крім мене туди ніхто не дістанеться! Правда, а де ж вона? Покажи, я нічого такого не помітив!!!».

Бажаєте мати свою схованку? VHID Вам допоможе! 🙂

Інженерами мануфактури було реалізовано багато ідей прихованих рішень. Одна з них, Cubik ® – невидимий люк у підлогу з утепленою і з’ємною лядою.

VHID рекомендує використовувати Cubik ® в приміщеннях: для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні і апаратні приміщення, для схованок. Використання на вулиці можливе під накриттям і за умови обмеження постійного контакту з водою.

Кожен Cubik ® є унікальним, тому що виготовляється за індивідуальним замовленням.

Люк володіє такими властивостями як невидимість, надійність, стійкість до корозії, універсальність покриття, можливість легкого демонтажу, звуко- і теплоізоляція, пожежобезпечність, доступність. Зараз Ви в цьому пересвідчитесьJ

  Люк в підлогу Cubik ® придатний для облицювання ламінатом, лінолеумом, мармуром, каменем, плиткою і керамогранітом для підлоги до 30 мм товщиною.

Конструкція люку складається із стальної рами-кутника Сorner і ляди Warm sandwich®.

Стальна рама-кутник Сorner має розмір 40х40 з товщиною профілю 3 мм. Корпус ляди Warm sandwich® виготовляється із двох зварених між собою стальних профілей 20х40х1.2мм і 15х15х1.2мм. Сторони корпусу з’єднані ребрами жорсткості, які посилють ляду та захищають її від деформації при великих навантаженнях. Зверху ляда закрита листом сталі з армованою сіткою для нанесення плиточного клею. Знизу кріпиться лист оцинкованої сталі , що перешкоджає руйнуванню конструкції, при утворенні конденсату. Всередині пустоти заповнені звуко та теплоізоляцією URSA GEO німецького виробництва, що виготовлена із екологічно безпечних і негорючих матеріалів.

На всі стальні елементи люка наноситься полімерне покриття, яке надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ.

Між поверхнею ляди і кутником розміщений каучуковий ущільнювач, який кріпиться по периметру ляди.

Cubik ® закривається двома поворотними замками, які розміщені в ляді, розташовані вони по діагоналі один до одного. Люк відкривається завдяки системі відкривання manual lifting system®, для цього необхідно зняти декоративні заглушки із замкових отворів, ручками-відмикачами відкрити замки, вкрутити дві підйомні ручки і за їх допомогою витягнути ляду з отвору.

Мінімальний  можливий розмір конструкції 300х300 мм, максимальний 1000х1200 мм.

Конструкція Cubik ® забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію.

Важливо! Наїзд автомобілем може спричинити деформацію рами люка і ляда не відкриється!

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка на 5 мм менше (по ширині і довжині) від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів (приблизно 4-6 мм). До заміряних габаритів додати по 8 мм до кожної сторони (по ширині і довжині), це і буде розмір люка.

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка.

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір менший за габаритний на 80 мм з кожної сторони (за рахунок кутника рами).

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера);

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм.

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть;

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки;

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера. Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином.

Після встановлення люку в монтажному отворі наклейте облицювальний матеріал:

Зовнішню сторону ляди заповніть 15-ти мм шаром плиточного клею і дайте підсохнути 15-20 хв.;

Після висихання наклейте облицювальний матеріал;

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Утеплення та звукоізоляція

холод та звуки з підвалу не пройдуть, адже ляда люка має в середині шар німецької звуко- та теплоізоляції URSA GEO

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Більший вільний простір

можливість повністю вийняти ляду збільшує площу вільного доступу в порівнянні з люками на петлях

Будь-який облицювальний матеріал

на ляду люка можна покласти практично будь-яке покриття для підлоги до 20 мм товщиною чи просто залити ляду бетоном

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте індивідуальний прихований люк Cubik®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ