HOME » Люки в підлогу » Electric Hood

Electric Hood®

невидимий люк в пілогу з надміцного алюмінієвого каркасу з герметичним ущільнювачем, ляда якого відкривається за допомогю електроприводу

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення/вологі приміщення/вулиця

Для підлоги

Керамічна плитка, мозаїка та керамограніт товщиною до 12 мм, ламінат, паркет, паркетна дошка до 22 мм та подібні матеріали за вагою

не визначено, залежить від багатьох критерів та розраховується індивідуально

Electric telescopic system ® (системна робота петлі Scissors® та електроприводу)

Ляди піднімається за допомогою керованого електроприводу. Додаткові замки відсутні із міркувань безпеки.

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий каркас із стальних профілів, покритих полімером steel strong chassis®

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі)

На монтажні акери

3D регулювання до 2 мм

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

Linear Actuator JC35DF

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 114 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля)/по довжині W (сторона петлі): мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L/по довжині W: мінус 8 мм

Граничні розміри люка дорівнють по ширині L: /по довжині W: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

Кожен справжній Господар хоче щоб його оселю прикрашали найкращі речі, які є предметом його особливої гордості і які не соромно представити на огляд шанованим гостям або ж навпаки є цінні артефакти (колекція вин, предметів мистецтва), які можна демонструвати не широкому загалу, а людям з найближчого оточення. В обох цих випадках Вам допоможе VHID, вироби мануфактури стануть предметом Вашої гордості довершуючи дизайн і приховають заповітне від допитливих поглядів одночасно! З VHID приємно!J 

Одним із таких виробів є Electric Hood® – невидимий люк в підлогу з надміцного алюмінієвого каркасу з герметичним ущільнювачем, ляда якого відкривається за допомогою електроприводу 

VHID рекомендує використовувати Electric Hood® в приміщеннях і на вулиці (під накриттям) для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні і апаратні приміщення, для схованок. 

Конструкторське бюро мануфактури VHID зробили Electric Hood® зручним, надійним і з цілим рядом якісних переваг, таких як прихованість, герметичність, стійкість до корозії, автоматичність, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, шумонепроникність, сучасність.   

Люк підходить під облицювання керамічною плиткою, мозаїкою та керамогранітом товщиною до 12 мм, ламінатом, паркетом, паркетною дошкою до 22 мм та подібними за вагою матеріалами.  

Electric Hood® має високий рівень герметичності, тому придатний для встановлення в особливо вологих місцях приміщень і вулиці. Конструкція дозволяє вмонтувати дренажний жолобок для відведення водиФірмовий профіль рами Sceleton® виготовлений із анодованого алюмінію, має спеціальні ребра жорсткості, що захищають від прогинання і деформації при використанні твердих облицювальних матеріалів середньої вагиЕлектропривод відкриває і закриває важку ляду натисканням кнопки пульта. Люк має порівняно невелику глибину конструкції і незначні величини зменшення вільного простору монтажного отвору.  

Люк має антикорозійні властивості, складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24x64 мм, товщиною 2 мм та ляди (дверцят) складеної з фірмового каркасу із стальних профілів покритих полімером  Steel strong chassis® на який закріплена вологостійка Aquapanel від KNAUF товщиною 12 мм.  

Всі шви алюмінієвої рами люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Рама з лядою з’єднується петлями з нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання. Конструкція петлі дає можливість регулювання ляди в 3D площині (до 2 мм).  

 Ляда відкривається на 80° за допомогою системи Electric telescopic system ® (системна робота петлі Scissors® та керованого німецького електропривода Linear Actuator JC35DF (Bibus). 

Для відкриття люка необхідно включити електропривод (актуатор) натисканням спеціальної кнопки на пульті керування. Пульт має дві кнопки для підйому і опускання ляди, з’єднаний з електроприводом проводом довжиною 3 м. Газові амортизатори Weforma зменшують навантаження на електропривод, тим самим збільшуючи його ресурс, забезпечують рівномірний розподіл навантаження, здійснюють фіксацію ляди у відкритому положенні, а також легкість відкриття і закриття важкої ляди при екстреному (аварійному, ручному) відкритті.  

На основі інформації про матеріал, вагу і площу покриття люка фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! 

В разі необхідності екстреного (аварійного) відкриття люка, необхідно на зовнішній поверхні люка зняти декоративну заглушку, за допомогою шестигранного ключа (йде в комплекті) викрутити болт, який від’єднає електропривод від ляди, викрутити декоративну заглушку з другого отвору, вкрутити в нього підйомну ручку (йде в комплекті) і відкрити люк. 

По всьому периметру рами люка кріпиться каучуковий ущільнювач, що забезпечує її герметичність. 

Важливо!!! Час максимальної безперервної роботи електропривода не повинен перевищувати 2 хвилини. Робочий цикл електропривода: 10% часу роботи – 90% часу відпочинку. Тобто, після 2-хвилинної роботи, необхідно зробити перерву 18 хвилин. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 600Lх600W мм,  максимальний 900Lх1200W мм (W – сторона петлі). Конструкція  з двома лядами не виготовляється. Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Конструкція Electric Hood ® забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію. 

Важливо!Наїзд автомобілем може спричинити деформацію рами люка і пошкодження облицювального матеріалу! 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петель = 88 мм. 

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка дорівнює розміру ніші (монтажного отвору) мінус 5 мм від ширини і довжини. 

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів – це і буде розміром люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (перпендикулярна сторона петлі) менше на 114 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі), по довжині W (сторона петлі) на 48 мм (за рахунок рами).  

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 150-200 мм.  

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера.  

Закріпіть кронштейн електропривода (актуатора) у бетонному перекритті за допомогою дюбелів. 

Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після встановлення люка в монтажному отворі необхідно під’єднати електропривод до джерела струму за допомогою 3-метровогого проводу. 

Важливо!!! Для забезпечення максимальної прихованості люка, проводку електроприводу треба зробити до завершення облицювальних робіт. 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Scissors® – Телескопічна регульована петля з нержавіючої сталі

телескопічна петля з нержавіючої сталі дозволяє облицювати ляду матеріалом до 20 мм товщиною без втрати герметичності. Також вона не займає вільного простору люка у відкритому положенні

Герметичність. Можна використовувати для вулиці

завдяки унікальній конструкції каркаса, ляда щільно заходить в нього та притискається до ущільнювача із кожної сторони, що забезпечує герметичність.

Електропривід

потужний електропривід (Linear Actuator JC35DF), керований за допомогою інфрачервоного пульта, зробить користування люком максимально комфортним, без прикладання будь-яких фізичних зусиль

Ультратонкий і надміцний профіль рами skeleton®.

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та має товщину всього 24 мм. Вільний простір люка врятований

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте прихований люк в підлогу Electric Hood®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ