HOME » Люки в підлогу » Electric Maraus

Electric Maraus®

невидимий люк в підлогу із утепленою лядою, яка відкривається за допомогю електроприводу

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Граніт, мармур та інші камені товщиною до 20мм, керамічна плитка та керамограніт для підлоги товщиною до 30мм, та подібні матеріали. При певних змінах в конструкції ляди можна використати для облицювання терасну дошку, паркет, ламінат, паркетну дошку та подібні матеріали

Electric lift system®

Ляди піднімається за допомогою керованого електроприводу. Додаткові замки відсутні із міркувань безпеки.

Стальний кутник corner 40х40х3

Ляда warm sandwich®

Сендвіч із стальних ребер жорсткості заповнений утеплювачем та звукоізоляцією URSA GEO

Navvy®

На монтажні акери

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

Linear Actuator JC35DF (BIBUS)

В районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів -155 мм, в районі рами 40 мм

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 140 мм (100 мм петля + 40 мм рама)/ по довжині W (сторона петлі): мінус 80 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 40 мм/по довжині W (сторона петлі): мінус 18 мм.

Граничні розміри люка дорівнюють по ширині L (перпендикулярна сторона петлі): ширині плитки із врахуванням швів плюс 35 мм / по довжині W (сторона петлі): довжині плитки плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

«Мені соромно, здається вперше в житті я відчув, що відстав від часу! Був у знайомого і він хизувався своїм ремонтом, нічого особливого там не було, окрім люка в підлогу, який був непомітним і відкривався натисканням на кнопку! Я давно про такий мріяв! Не думав, що такі вже виготовляють! VHID дивує і допомагає бути сучасним!:) 

Для Вашого задоволення мануфактурою VHID був розроблений Electric MARAUS®– невидимий люк в підлогу, ляда (дверцята) якого відкривається за допомогою електроприводу. 

VHID рекомендує використовувати Electric MARAUS ® в приміщеннях: для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні і апаратні приміщення, для схованок.  

Кожен люк Electric MARAUS ® є унікальним, тому що VHID робить його враховуючи усі Ваші індивідуальні умови. Крім цього люк володіє цілим рядом виключних властивостей, які стали результатом поєднання вдалого проектного рішення і якісного його втілення в життя, а саме: невидимість, надійність, стійкість до корозії, універсальність покриття, автоматичність, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, звуко- і термоізоляціяпожежобезпечність, сучасність. Зараз Ви в цьому переконаєтесьJ 

  Люк в підлогу Electric MARAUS ® придатний для облицювання ламінатом, лінолеумом, плиткою і керамогранітом для підлоги до 30 мм товщиною, або мармуром, каменем, гранітом та іншими подібними за вагою матеріалами до 20 мм товщиною. 

Конструкція люку складається із стальної рами-кутника Сorner, ляди Warm sandwich®, що сполучаються петлею Navvy® у формі закритого ковша. Відкривання забезпечує система Electric lift system® з електроприводом Linear Actuator JC35DF (Bibus) і газовими регульованими амортизаторами-пружинами WEFORMA.  

Стальна рама-кутник Сorner має розмір 40х40 з товщиною профілю 3 мм. Ляда (дверцята) Warm sandwich® складається із двох зварених між собою стальних профілей 20х40х1.2мм і 15х15х1.2мм, листа оцинкованої сталі знизу, що перешкоджає руйнуванню конструкції, при утворенні конденсату, ребер жорсткості, які захищають від деформації і листа сталі з армованою сіткою для нанесення плиточного клею зверху. Товща ляди заповнена шаром утеплювача URSA GEO німецького виробництва,  із звуко- та термоізоляційними властивостями, що виготовлений із екологічно безпечних і негорючих матеріалів.  

Петлі Navvy® спроектовані таким чином, що в разі екстреної необхідності ляду можна легко і швидко демонтувати. 

     На конструкції рами і ляди (дверцят) розміщені спеціальні стальні елементи: тримачі (до яких кріпляться газові амортизатори-пружини) і кронштейни (для закріплення електропривода, з можливістю екстреного від’єднання). 

На всі стальні елементи люка наноситься полімерне покриття, яке надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ. 

Між поверхнею ляди і кутником розміщений каучуковий ущільнювач, який кріпиться по периметру ляди.  

Увага!!! Якщо покриття планується ламінат, паркет, паркетна дошка чи лінолеум, то в ляді замість стального листа та армованої сітки ставиться лист вологостійкого OSB. 

Ляда відкривається перпендикулярно підлозі за допомогою системи Electric lift system® (керований німецький електропривод Linear Actuator JC35DF (Bibus) закріплений на кронштейнах і регульовані німецькі газові амортизатори WEFORMA на спеціальних тримачах). 

 Для відкриття люка необхідно включити електропривод натисканням спеціальної кнопки на пульті керування. Пульт має дві кнопки для підйому і опускання ляди, з’єднаний з електроприводом проводом довжиною 3 м. Газові амортизатори WEFORMA зменшують навантаження на електропривод, тим самим збільшуючи його ресурс, забезпечують рівномірний розподіл навантаження, здійснюють фіксацію ляди у відкритому положенні, а також легкість відкриття і закриття важкої ляди при екстреному (аварійному, ручному) відкритті. 

На основі інформації про матеріал, вагу і площу покриття люка фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! 

В разі необхідності екстреного (аварійного) відкриття люка, необхідно на зовнішній поверхні люка зняти декоративну заглушку, за допомогою шестигранного ключа (йде в комплекті) викрутити болт, який від’єднає електропривод від ляди, викрутити декоративну заглушку з другого отвору, вкрутити в нього підйомну ручку (йде в комплекті) і відкрити люк. 

Важливо!!! Час максимальної безперервної роботи електропривода не повинен перевищувати 2 хвилини. Робочий цикл електропривода: 10% часу роботи – 90% часу відпочинку. Тобто, після 2-хвилинної роботи, необхідно зробити перерву 18 хвилин. 

Мінімальний  можливий розмір конструкції з однією лядою 600Lх500W (W-сторона петлі) мм, максимальний 800Lх2000W (W-сторона петлі) мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома лядами, максимальний допустимий розмір яких 1200Lх24000W (петлі по стороні 2400 мм) або 2400Lх1200W (петлі з протилежних сторін ляди). 

   Конструкція Electric MARAUS ® забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію.  

Рекомендований габаритний розмір люка на 5-10 мм менший від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні.  

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів (приблизно 2-4 мм). До заміряних розмірів плитки зі швами треба додати по ширині L (перпендикулярна сторона петлі) 35 мм. Це потрібно, щоб врахувати частину ковша петлі Navvy® на який находить плитка із підлоги й підрізається під кутом 45 градусів. По довжині W (сторона петлі) треба додати 8 мм. Все, маємо габаритний розмір люка. Якщо Ви виконали ці умови то плитку на ляду треба покласти так, щоб вона виступала за її межі по 5 мм з трьох сторін люка, крім сторони, де буде розміщена петля. По стороні петлі плитка виступати не повинна! 

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття. 

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані в районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів 155 мм, в районі кронштейну електропривода 285 мм, в районі рами 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка. 

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір менший за габаритний на ширину петлі в 100 мм з однієї сторони і на ширину кутника рами в 40мм з трьох інших сторін. 

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм. З боку петель не більше 200 мм; 

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера.  

Закріпіть кронштейн електропривода у бетонному перекритті за допомогою дюбелів. 

Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після встановлення люку в монтажному отворі  необхідно під’єднати  електропривод до джерела струму за допомогою 3-метровогого проводу. 

Важливо!!! Для забезпечення максимальної прихованості люка, проводку електроприводу треба зробити до завершення облицювальних робіт. 

Наклейте облицювальний матеріал: 

Зовнішню сторону ляди заповніть 15-ти мм шаром плиточного клею і дайте підсохнути 15-20 хв.; 

Після висихання наклейте облицювальний матеріал; 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Щоб мінімізувати ширину шпарини в районі кріплення петлі, в місці де облицювальний матеріал зі сторони підлоги підходить до петель, зріжте товщу покриття підлоги з внутрішнього боку під кутом 45°. Це дасть змогу зробити ширину шву між коробом петлі і лядою менше 2 мм. 

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

 

переваги

Утеплення та звукоізоляція

холод та звуки з підвалу не пройдуть, адже ляда люка має в середині шар німецької звуко- та теплоізоляції URSA GEO

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Електропривід

потужний електропривід (Linear Actuator JC35DF), керований за допомогою інфрачервоного пульта, зробить користування люком максимально комфортним, без прикладання будь-яких фізичних зусиль

Будь-який облицювальний матеріал

на ляду люка можна покласти практично будь-яке покриття для підлоги до 20 мм товщиною чи просто залити ляду бетоном

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте прихований люк в підлогу Electric Maraus®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ