HOME » Люки в підлогу » Electric STEEL

Electric STEEL®

технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогою електроприводу

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Electric lift system®

Ляди піднімається за допомогою керованого електроприводу. Додаткові замки відсутні із міркувань безпеки.

Фірмовий стальний профіль Z-profile®

Ляда heavy metal®

Лист рифленої сталі 4мм товщиною пофарбований порошковою фарбою по RAL

Poker loop®

На монтажні акери

Linear Actuator JC35DF (BIBUS)

В районі петлі 80 мм, в районі тримачів амортизаторів -142 мм, в районі рами 40 мм;

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 120 мм (60 мм петля + 60 мм рама)/ по довжині W (сторона петлі): мінус 80 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 46 мм/по довжині W (сторона петлі): мінус 44 мм.

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Я хочу щоб склад нашого підприємства відповідав високим європейським стандартам, щоб мені більше не довелося червоніти перед зарубіжними гостями! Доручаю, почніть із заміни люка в підлогу з дерев’яними дверцятами, що накритий листом заліза. Придбайте найсучасніший, щоб міг витримати наїзд автонавантажувачів. Починайте виконувати прямо зараз!» VHID допоможе Вам бути сучасним!J 

Представляємо Electric STEEL® – технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогою електропривода 

VHID рекомендує використовувати Electric STEEL® в промислових, складських, торгових приміщеннях і гаражах: для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні  приміщення. 

Кожен люк Electric STEEL® є унікальним, тому що мануфактураVHID виготовляє його саме для Вас! 

Інженери-розробники наділили люк такими властивостями: стійкість, надійність, стійкість до корозії, автоматичність, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, пожежобезпечність, сучасність. 

Конструкція люку складається з рами і ляди (дверцят), які сполучаються між собою петлею Poker loop®.  Рама являє собою фірмовий Z-профіль®, що виготовлений з двох зварених між собою стальних профілів розмірами 20х20х1.2 мм і 20х40х1.5 мм. По всьому периметру верхньої сторони рами розміщується каркас із рифленої сталі, яким люк накладається на поверхню підлоги, виходить за межі конструкції рами на 30 мм з кожної сторони.  Вздовж всієї поверхні рами, де до неї прилягає ляда, розміщений каучуковий ущільнювач. 

Контур ляди Heavy metal® виготовлений із стального профілю 20х40, товщиною 1.5 мм. Його сторони з’єднані між собою ребрами жорсткості, які посилюють ляду та захищають її від деформації при великих навантаженнях. Зверху ляда вкрита листом рифленої сталі товщиною 4 мм, яка має два отвори: отвір для підйомної ручки і отвір для екстреного від’єднання електропривода. Отвори закриваються спеціальними декоративними заглушками.  

Основою конструкції петлі Poker loop® є стальний профіль 60х40, товщиною 1.5 мм, він забезпечує входження конструкції ляди в середину рами під час відкриття. До нього прикріплюються тримачі амортизаторів і кронштейн електропривода, що збільшує їх стійкість і надійну фіксацію. З протилежного боку амортизатори і електропривод кріпляться до тримачів і кронштейну, які знаходяться на поверхні ляди. 

Петлі Poker loop® спроектовані таким чином, що в разі екстреної необхідності демонтаж ляди відбувається легко і швидко. 

Всі стальні деталі Electric STEEL® проходять спеціальну хімічну обробку і покриваються антивандальним полімером, при температурі вище 200°С, який надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ і продовжує строк служби люка. 

 Колір покриття наноситься за побажанням, відповідно до шкали кольорів RAL, який найбільше пасуватиме дизайну Вашого інтер’єру. 

 Ляда відкривається перпендикулярно підлозі за допомогою системи Electric lift system® (керований німецький електропривод Linear Actuator JC35DF (Bibus) закріплений на кронштейнах і регульовані німецькі газові амортизатори WEFORMA на спеціальних тримачах). 

 Для відкриття люка необхідно включити електропривод натисканням спеціальної кнопки на пульті керування. Пульт має дві кнопки для підйому і опускання ляди, з’єднаний з електроприводом проводом довжиною 3 м. Газові амортизатори WEFORMA зменшують навантаження на електропривод, тим самим збільшуючи його ресурс, забезпечують рівномірний розподіл навантаження, здійснюють фіксацію ляди у відкритому положенні, а також легкість відкриття і закриття важкої ляди при екстреному (аварійному, ручному) відкритті. 

 На основі інформації про площу і вагу ляди фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! 

В разі необхідності екстреного (аварійного) відкриття люка, необхідно на зовнішній поверхні люка зняти декоративну заглушку, за допомогою шестигранного ключа (йде в комплекті) викрутити болт, який від’єднає електропривод від ляди, викрутити декоративну заглушку з другого отвору, вкрутити в нього підйомну ручку (йде в комплекті) і відкрити люк. 

Важливо!!! Час максимальної безперервної роботи електроприводу не повинен перевищувати 2 хвилини. Робочий цикл електропривода: 10% часу роботи – 90% часу відпочинку. Тобто, після 2-хвилинної роботи, необхідно зробити перерву 18 хвилин. 

 Мінімальний  можливий розмір конструкції з однією лядою 600Lх500W (W-сторона петлі) мм, максимальний 800Lх2000W (W-сторона петлі) мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома лядами, максимальний допустимий розмір яких 1200Lх24000W (петлі по стороні 2400 мм) або 2400Lх1200W (петлі з протилежних сторін ляди). 

   Конструкція STEEL® забезпечує надійне і безпечне користування, люк здатен витримувати навантаження до 2 тон. 

Важливо! Недотримання граничних навантажень може спричинити деформацію рами люка і ляда не відкриється! 

Рекомендований габаритний розмір люка на 5-10мм менший від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні. 

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття. 

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані в районі петлі 80 мм, в районі тримачів амортизаторів 142 мм, в районі кронштейна електропривода 275 мм, в районі рами 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка. 

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір люка з однією лядою менший за габаритний з боків перпендикулярних петлям на 150 мм (за рахунок ширини рами, конструкції петлі і тримачів амортизаторів), з двох інших боків на 80 мм (за рахунок ширини рами),   

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома лядами здійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм. З боку петель не більше 200 мм; 

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера.  

Закріпіть кронштейн електропривода у бетонному перекритті за допомогою дюбелів. 

Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після встановлення люку в монтажному отворі  необхідно під’єднати  електропривод до джерела струму за допомогою 3-метровогого проводу. 

Важливо!!! Для забезпечення максимальної прихованості люка, проводку електроприводу треба зробити до завершення облицювальних робіт. 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Витримує наїзд автомобіля

Люк Steel може витримати навантаження до 2 тонн

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Електропривід

потужний електропривід (Linear Actuator JC35DF), керований за допомогою інфрачервоного пульта, зробить користування люком максимально комфортним, без прикладання будь-яких фізичних зусиль

Пофарбування по RAL

ми пофарбуємо люк в будь-який RAL тому дизайн не постраждає

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте прихований люк в підлогу Electric STEEL®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ