GAP®

базовий невидимий люк в підлогу під плитку, з простою лядою, яка відкривається за допомогю газових амортизаторів

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Керамічна плитка та керамограніт для підлоги товщиною до 12мм. При певних змінах в конструкції ляди можна використати для облицювання терасну дошку, паркет, ламінат, паркетну дошку та подібні матеріали

system elevator® (система газових пружин WEFORMA)

Ляда піднімається вручну з допомогою газових пружин. Замикання забезпечує поворотний замок німецького виробництва із можливість відкривання як зверху, так і знизу люка.

Стальний кутник corner 40х40х3

Ляда metal chassis®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Navvy®

На монтажні акери

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

В районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів -155 мм, в районі рами 40 мм

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 140 мм (100 мм петля + 40 мм рама)/ по довжині W (сторона петлі): мінус 80 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 40 мм/по довжині W (сторона петлі): мінус 18 мм.

Граничні розміри люка дорівнюють по ширині L (перпендикулярна сторона петлі): ширині плитки із врахуванням швів плюс 35 мм / по довжині W (сторона петлі): довжині плитки плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

«Ой, доню! Що ж ми будемо робити? Ми вже витратили на ремонт набагато більше коштів, аніж планували.. а ще люк в підлогу терміново треба купити і встановити, щоб не впасти туди! Мамо, заспокойтеся, мені добрі люди порадили де купити гарного люка в підлогу, дуже якісного і по приємній ціні! VHID вміє дивувати!

Фахівцями мануфактури VHID була розроблена геніально проста і в той же час дуже надійна конструкція, знайомтеся: Gap® – базовий невидимий люк в підлогу під плитку, з простою лядою, яка відкривається за допомогою газових амортизаторів.

VHID рекомендує використовувати GAP ® в приміщеннях: для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні і апаратні приміщення, для схованок. Використання на вулиці можливе під навісом і за умови обмеження постійного контакту з водою.

Кожен люк GAP ® є унікальним, тому що VHID робить його враховуючи усі Ваші індивідуальні особливості.

Люк наділений такими властивостями, як: невидимість, надійність, стійкість до корозії, універсальність покриття, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, пожежобезпечність, доступність.

  Люк в підлогу GAP® Придатний для облицювання ламінатом, лінолеумом, плиткою і керамогранітом для підлоги до 12 мм товщиною, або іншими подібними за вагою матеріалами.

Конструкція люку складається із стальної рами-кутника Сorner, ляди Metal chassis®, що сполучаються петлею Navvy® у формі закритого ковша. Відкривання забезпечує система System elevator® з газовою пружиною(-ми) WEFORMA.

Стальна рама-кутник Сorner має розмір 40х40 мм з товщиною профілю 3 мм. Корпус ляди Metal chassis®  виготовляється із стальних профілей 25х40х2мм і ребер жорсткості (стальний профіль 20х40х1.2мм). Сторони корпусу ляди з'єднані ребрами жорсткості для посилення і захисту її від деформації при великих навантаженнях. Зверху ляда закрита гіпсоволокнистим суперлистом (ГВЛ) KNAUF товщиною 10 мм.  

На всі стальні елементи люка наноситься полімерне покриття, яке надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ.

Між поверхнею ляди і кутником розміщений каучуковий ущільнювач, який кріпиться по периметру ляди.

Ляда відкривається вручну перпендикулярно підлозі за допомогою системи System Elevator® (німецький газовий амортизатор(-и) WEFORMA на спеціальному тримачі) і 2-х спеціальних ручок: ручки-відмикача замка конструкції та підйомної ручки з різьбою. Поворотний замок-защілка німецького виробництва дає можливість відкривати і закривати люк як ззовні, так і зсередини.  Легкість відкриття і закриття важкої ляди забезпечує газовий амортизатор-пружина WEFORMA.

Кількість газових амортизаторів, які мають бути встановлені на люк визначають фахівці мануфактури VHID розраховуючи рівень навантаження на основі Ваших індивідуальних умов, а саме: інформації про матеріал, вагу, площу покриття люка і сторону розміщення петель.

Петлі Navvy® спроектовані таким чином, що в разі екстренної необхідності демонтаж ляди відбувається легко і швидко.

Мінімальний  можливий розмір конструкції з однією лядою 600Lх600W (W-сторона петлі) мм, максимальний 1000Lх1000W (W-сторона петлі) мм. Конструкція з двома лядами не використовується. Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Конструкція GAP®  забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію.

Важливо! Наїзд автомобілем може спричинити деформацію рами люка і ляда не відкриється!

Рекомендований габаритний розмір люка на 5-10 мм менший від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів (приблизно 2-4 мм). До заміряних розмірів плитки зі швами треба додати по ширині L (перпендикулярна сторона петлі) 35 мм. Це потрібно, щоб врахувати частину ковша петлі Navvy® на який находить плитка із підлоги й підрізається під кутом 45 градусів. По довжині W (сторона петлі) треба додати 8 мм. Все, маємо габаритний розмір люка. Якщо Ви виконали ці умови то плитку на ляду треба покласти так, щоб вона виступала за її межі по 5 мм з трьох сторін люка, крім сторони, де буде розміщена петля. По стороні петлі плитка виступати не повинна!

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані в районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів 155 мм, в районі рами 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка.

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір люка з однією лядою менший за габаритний на ширину петлі в 100 мм з однієї сторони і на ширину кутника рами на 40мм з трьох інших сторін.

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера);

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм. З боку петель не більше 200 мм;

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть;

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки;

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера. Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином.

Після встановлення люку в монтажному отворі наклейте облицювальний матеріал:

Зовнішню сторону ляди заповніть 15-ти мм шаром плиточного клею і дайте підсохнути 15-20 хв.;

Після висихання наклейте облицювальний матеріал;

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб.

Щоб мінімізувати ширину шпарини в районі кріплення петлі, в місці де облицювальний матеріал зі сторони підлоги підходить до петель, зріжте товщу покриття підлоги з внутрішнього боку під кутом 45°. Це дасть змогу зробити ширину шву між коробом петлі і лядою менше 2 мм.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Легкий монтаж

конструкція має порівняно невелику вагу та легко встановлюється в прорізі на анкери. Плитка просто клеїться на гіпсоволокнистий KNAUF - суперлист (ГВЛ) без зайвої підготовки

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Регулювання сили амортизаторів

в залежності від ваги покриття ми відрегулюємо рівень газу в амортизаторах для того, що Ви змогли легко закривати та відкривати ляду

Невисока ціна

у порівнянні з аналогами люків в підлогу на амортизаторах вартість люка Gap невисока

Основні властивості

Уровень невидимости
0%
Пригодность к использованию на улице
0%
Уровень герметичности
0%
Уровень звукоизоляции
0%

Замовте прихований люк в підлогу GAP®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ