Mall®

спеціальний ревізійний невидимий люк в підлогу із алюмінію, який має з’ємний лоток

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Керамічна плитка та керамограніт для підлоги, мозаїка, мармур та інші камені, ламінат, паркет, паркетна дошка, дошка для підлоги та подібні матеріали

manual lifting system® 

Лоток люка виймається вручну за допомогою підйомної ручки з різьбою.болти та припідняти лоток за допомогою підривної ручки

Фірмовий алюмінієвий профіль corner T®

Лоток із алюмінію aluminum trough®

Армована сітка із оцинкваної сталі (потрібно самостійно заповнити лоток бетоном чи керамзитбетоном мінімум 20 мм завтовшки перед укладанням облицювального матеріалу)

немає

Бетонування в стяжці підлоги. Заглиблення навколо ніші для бетонування + 150 мм по кожній стороні, та + 40 мм в глибину.

По ширині L: /по довжині W: мінус 100 мм

По ширині L/по довжині W: мінус 7 мм.

Граничні розміри люка дорівнюють по ширині L: /по довжині W: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 20 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші плюс 100 мм.

«Давай поїдемо разом в Mall. Куди???! В Mall, магазин такий великий, торгівельний центр. Так Mall® – це ж такі круті ревізійні люки, що і торгівельний центр так назвали???

Мануфактурою VHID  розроблені десятки моделей люків для ревізійного прихованого ревізійного доступу, які стали добре відомими, народними!  

Один з них Mall® – спеціальний ревізійний невидимий люк в підлогу із алюмінію, який має з’ємний лоток.

Люк використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, труб і т.п.) у підлогах приміщень, рідко для прихованих входів в технічні приміщення. Використання на вулиці допускається під навісом і за умови виключення прямого потрапляння води на конструкцію.

Підходить для облицювання матеріалами середньої ваги товщиною до 20 мм (мозаїка, мармур та інші камені, ламінат, паркетна дошка, паркет, дошка для підлоги, терасна дошка та подібні матеріали).

Важливо!!! Алюмінієва конструкція люку Mall® є гарним провідником блукаючих токів, які при регулярному виникненні сприятимуть швидкому його руйнуванню. Необхідно ретельно ізолювати електричне обладнання (особливо біля басейнів) навколо люка, для збереження стійкості конструкції люка і Вашої безпеки.

Розрахований на невеликі навантаження, вільно витримує 200-300 кг ваги, наїзд транспорту спричинить деформацію і пошкодження люка.

Конструкція люка складається з рами і лотка. Рама виготовлена з фірмового алюмінієвого профілю cornerТ®, має розмір 50х54 товщиною 2 мм. Лоток із алюмінію aluminium through® має висоту 40мм,  товщиною 2 мм і армованою оцинкованою стальною сіткою. Посередині лотка закріплена трубка з різьбою, яка призначена для вкручування підйомної ручки.

На поверхні рами, по всьому периметру, закріплений ущільнювач із маслобензостійкої гуми, який щільно прилягає до поверхні лотка, після закриття люка. Ущільнювач захищає від потрапляння бруду в середину , забезпечує безшумне відкриття і закриття люка, забезпечує частковий захист від шумів і пролитої води.

Всі шви і деталі люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Закриття і відкриття люка відбувається завдяки системі – Manual lifting system®.

Для виймання лотка необхідно за допомогою викрутки викрутити декоративну алюмінієву заглушку,  вкрутити у вивільнений отвір (трубку) підйомну ручку з різьбою і витягнути люк з рами.

Лоток має трапецеподібну форму, звужується згори до низу, така будова забезпечує легке відкриття і закриття люка.

Мінімально можливий розмір конструкції 200х200 мм, максимальний 1000х1000 мм.

Важливо!!! Заборонено використовувати люк при температурі довкілля вище 70 °С. Якщо люк буде контактувати з агресивними середовищами, перед монтажем необхідно перевірити стійкість матеріалів люка на вплив цих середовищ.

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка на 5 мм менший (по ширині і довжині) від монтажного отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на лотку, враховуючи товщину міжплиточних швів (приблизно 4-6 мм). До отриманих розмірів додати по 20 мм з кожної сторони (по ширині і довжині), це і буде розміром люка.

Слід врахувати, що для монтажу люка необхідно зробити заглиблення в бетонному перекритті навколо монтажного/світлового отвору (для бетонування конструкції). По ширині (в горизонтальній площині) по 200 мм з кожної з чотирьох сторін, вгиб (в вертикальній площині) на 94 мм.

Глибина конструкції люка в закритому стані 54 мм.

Світловий/корисний/вільний простір монтажного отвору не буде зменшений конструкцією, елементи люка розмістяться на бетонному перекритті.

Світловий/корисний/вільний простір самого люка буде менше на 100 мм (по ширині і довжині) від загальних габаритів конструкції люка.

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.

Перед монтажем бетонне перекриття необхідно підготувати. Навколо монтажного отвору необхідно зробити заглиблення для укладання люка і подальшого його залиття бетоном. По ширині розмір заглиблення з кожної сторони має бути 200 мм (50 мм рама + 150 мм під залиття бетоном) і 94 мм вглиб (54 мм рама + 40 мм під залиття бетоном).

Важливо!!! Монтаж слід робити з закритим лотком. Необхідно одночасно заповнювати бетоном лоток і зовнішню сторону рами, щоб не допустити тиску на раму/ лоток з однієї із сторін.

Встановіть люк з лотком на необхідний рівень. Заповніть підготовлені заглиблення бетоном.

Під час наповнення бетоном, арматурна сітка не повинна лежати на дні лотка, її потрібно підняти на 15-20 мм. Розподіліть бетонну суміш рівномірно всередині лотка враховуючи висоту покриття/облицювального матеріалу для отримання єдиного рівня поверхні лотка люка і підлоги.

Важливо!!! Необхідно захистити краї рами і трубку підйомної ручки від попадання на них бетонного розчину, тому що його буде дуже складно відчистити після висихання.

При використанні морозостійких засобів і швидко схоплюючого цемента  рекомендується обробити поверхню рами, яка прилягає до бетону ґрунтом (епоксидною смолою і т.п).

Важливо!!! Не рекомендується накладати облицювальний матеріал поверх бортиків лотка і рами, щоб їх не було видно, це може призвести до надломів облицювального матеріалу.

Важливо!!! Для збереження заявлених характеристик витримки навантажень, лоток мінімум на 20 мм слід заповнити розчином бетону або керамзитобетону, решту облицювальним матеріалом. При зменшенні рекомендованого шару бетонного покриття можливі деформації і руйнування конструкції при високих навантаженнях.

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Придатний для вологих приміщень

Люк повністю виготовлено з первинного алюмінію. Рама люка має ущільнювач з маслобензостійкої гуми, що запобігає проникненню води через люк

Підходить для місць загального користування

Витримує до 500 кг. ваги на 1 м. кв. площі люка та підходить для прохідних зон торгових центрів, зон очікування аеропортів, супермаркетів, офісів чи інших приміщень загального користування

Більший вільний простір

можливість повністю вийняти лоток збільшує площу вільного доступу в порівнянні з люками на петлях

Будь-який облицювальний матеріал

на ляду люка можна покласти практично будь-яке покриття для підлоги до 20 мм товщиною чи просто залити ляду бетоном

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте індивідуальний прихований люк Mexor®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ