Steel®

технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогю газових амортизаторів

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

system elevator® (система газових пружин WEFORMA)

Ляда піднімається вручну з допомогою газових пружин. Замикання забезпечує замок з автоматичною засувкою, який відкривається виключно зверху люка.

Фірмовий стальний профіль Z-profile®

Ляда heavy metal®

Лист рифленої сталі 4мм товщиною пофарбований порошковою фарбою по RAL

Poker loop®

На монтажні акери

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

В районі петлі 80 мм, в районі тримачів амортизаторів -142 мм, в районі рами 40 мм;

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 120 мм (40 мм петля + 80 мм рама)/ по довжині W (сторона петлі): мінус 80 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 46 мм/по довжині W (сторона петлі): мінус 44 мм.

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Визвав мене вчора до себе «Генеральний» і доручив зробити отвір в бетонному перекритті підлоги для організації входу в підвал! Я звісно погодився, сказав що все виконаємо якнайшвидше, а тепер сиджу і думаю, що ж робити? Як організувати отой вхід, адже по нашому цеху їздять автонавантажувачі?! Ну, з тебе могорич начальнику, підкажу, є така фірма з символічною назвою VHID, спеціалізується на виробництві ревізійних люків, звертайся до них, в них є моделі і на такий випадок». VHID допоможе Вам у роботіJ! 

Представляємо STEEL® – технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогою газових амортизаторів.  

VHID рекомендує використовувати STEEL® в промислових, складських, торгових приміщеннях і гаражах: для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні  приміщення. Використання на вулиці можливе під навісом і за умови обмеження постійного контакту з водою. 

Кожен люк STEEL® є унікальним, тому що мануфактураVHID виготовляє його саме для Вас! 

Інженери-розробники наділили люк такими властивостями: стійкість, надійність, антикорозійність, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, пожежобезпечність. 

Конструкція люку складається з рами і ляди, які сполучаються між собою петлею Poker loop®.  Рама являє собою фірмовий Z-профіль®, що виготовлений з двох зварених між собою стальних профілей розмірами 20х20х1.2 мм і 20х40х1.5 мм. По всьому периметру верхньої сторони рами розміщується каркас із рифленої сталі, яким люк накладається на поверхню підлоги, виходить за межі конструкції рами на 30 мм з кожної сторони.  Вздовж всієї поверхні рами, де до неї прилягає ляда, розміщений каучуковий ущільнювач. 

Контур ляди Heavy metal® виготовлений із стального профілю 20х40, товщиною 1.5 мм. Його сторони з’єднані між собою ребрами жорсткості, які посилюють ляду та захищають її від деформації при великих навантаженнях. Зверху ляда вкрита листом рифленої сталі товщиною 4 мм, яка має два отвори: отвір замка і отвір для підйомної ручки. Отвори закриваються спеціальними декоративними заглушками. Замок люка розміщений на профілі ляди. 

Ляда відкривається перпендикулярно підлозі за допомогою System Elevator® (пари регульованих німецьких газових амортизаторів WEFORMA і спеціальної підйомної ручки). Для відкриття ляди необхідно зняти декоративні заглушки, за допомогою ключа-відмикача відкрити замок люка, вкрутити підйомну ручку і підняти ляду. Легкість відкриття і закриття важкої ляди забезпечують регульовані газові амортизатори-пружини WEFORMA.  

Важливо!!! Замок люка із автоматичною засувкою, закривається під час закриття ляди і відкривається тільки ззовні! 

На основі інформації про площу і вагу ляди фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! 

Амортизатори-пружини WEFORMA закріплюються на поверхнях ляди і рами на спеціальних стальних елементах – тримачах амортизаторів. 

Основою конструкції петлі Poker loop® є стальний профіль 60х40, товщиною 1.5 мм, він забезпечує входження конструкції ляди в середину рами під час відкриття. До нього прикріплюються тримачі амортизаторів, що збільшує їх стійкість і надійну фіксацію. 

Петлі Poker loop® спроектовані таким чином, що в разі екстреної необхідності демонтаж ляди відбувається легко і швидко. 

Всі стальні деталі STEEL® проходять спеціальну хімічну обробку і покриваються антивандальним полімером, при температурі вище 200°С, який надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ і продовжує строк служби люка. 

 Колір покриття наноситься за побажанням, відповідно до шкали кольорів RAL, який найбільше пасуватиме дизайну Вашого інтер’єру. 

Мінімальний  можливий розмір конструкції з однією лядою 600Lх500W (W-сторона петлі) мм, максимальний 800Lх2000W (W-сторона петлі) мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома лядами, максимальний допустимий розмір яких 1200Lх24000W (петлі по стороні 2400 мм) або 2400Lх1200W (петлі з протилежних сторін ляди). 

   Конструкція STEEL® забезпечує надійне і безпечне користування, люк здатен витримувати навантаження до 2 тон. 

Важливо! Недотримання граничних навантажень може спричинити деформацію рами люка і ляда не відкриється! 

Рекомендований габаритний розмір люка на 5-10мм менший від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні. 

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття. 

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані в районі петлі 80 мм, в районі тримачів амортизаторів 142 мм, в районі рами 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка. 

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір люка з однією лядою менший за габаритний з боків перпендикулярних петлям на 150 мм (за рахунок ширини рами, конструкції петлі і тримачів амортизаторів), з двох інших боків на 80 мм (за рахунок ширини рами),   

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома лядами здійснюєтьсяінженерами мануфактуриза запитанням. 

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм. З боку петель не більше 200 мм; 

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера.  

Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Витримує наїзд автомобіля

Люк Steel може витримати навантаження до 2 тонн

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Регулювання сили амортизаторів

в залежності від ваги покриття ми відрегулюємо рівень газу в амортизаторах для того, що Ви змогли легко закривати та відкривати ляду

Пофарбування по RAL

ми пофарбуємо люк в будь-який RAL тому дизайн не постраждає

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте прихований люк в підлогу STEEL®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ