Люки в стелю

Виберіть цей недорогий люк для невеликих ніш до 600х600 мм у стінах чи стелях під фарбування. Але тільки у разі кріплення до гіпсокартону

Обирайте цей люк для доступу в гіпсокартонній стелі, коли на ній змонтована рейка, мдф чи hpl панелі. Також коли потрібний великий розмір з одними дверцятами або з двома дверцятами без перемички

Люки в стелю – це спеціальні дверцята прихованого монтажу з допомогою яких облаштовують зручний та непомітний доступ до вентиляційних комунікацій в стелі з гіпсокартону. Ми маємо лінійку з 8 основних моделей таких люків в стелю, які покривають більшість потреб в доступі.
Приховані люки в стелю представлені типовими розмірами, що є завжди на складі так і будь-який розмір, в діапазоні допустимих, ми можемо виготовити на замовлення. 
Основним матеріалом облицювання люків в стелю є фарби та декоративні штукатурки, але є в лінійці люки на які можна змонтувати дерев’яну рейку, панелі мдф чи hpl. Це можливо завдяки унікальним телескопічним петлям з нержавіючої сталі Skissors.
Діапазон розмірів конструкції  коливається від 200х200мм до 2000х1500 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів ми спроєктуємо індивідуальну модель та виготовимо її для Вас.
Ревізійні люки в стелю можуть бути як з дверцятами, що відкриваються, так зі знімними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору.
Надійне закриття і відкриття конструкцій люків простим натисканням забезпечують замки Mini-Latch HEFELE. 
Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій ревізійних люків в стелю є алюміній. Майже всі алюмінієві профілі дверцят і рами люків посилені ребрами жорсткості, які унеможливлюють прогинання конструкції. 
Всі моделі люків ТМ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  
Люки в стелю від компанії VHID стануть Вашим задоволенням, невід’ємною частиною Вашого дизайнерського задуму і приховають все що потрібно з простим доступом.

Компанією VHID розроблено широкий модельний ряд  ревізійних люків в стелю  для приховування різних інженерних комунікацій ( технічних ніш, труб , кондиціонерів ) у приміщеннях і на вулиці (під накриттям). 

Замовте індивідуальний люк BLOCK HORIZONTAL®

Замовте індивідуальний люк WING HORIZONTAL®

Люк book vertical
Люк book horizontal
Люк book horizontal

Замовте індивідуальний люк BOOK HORIZONTAL®

Замовте індивідуальний прихований люк ONE®

Люк Cork horizontal
Люк Cork horizontal

Замовте індивідуальний люк CORK HORIZONTAL®

Люк BUGEL horizontal
Люк BUGEL horizontal
Люк BUGEL horizontal

Замовте індивідуальний люк BUGEL HORIZONTAL®

Замовте індивідуальний прихований люк Vaccum panel®

Замовте індивідуальний люк CONTROLLER®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ