HOME » Люки в стелю

посилений прихований ревізійний люк в стелю під фарбування, захищений від просідання і деформації

посилені приховані дверцята в стелю підвищеної зручності для особливо великих розмірів із функією 3D регулювання та фіксації петлі

посилені приховані дверцята в стелю під фарбування чи скло на амортизаторах із функією 3D регулювання та фіксації петлі

базовий прихований ревізійний люк в стелю під фарбування

базовий прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону

спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування, дверцята якого виймаються

спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону, дверцята якого виймаються

Приховані ревізійні люки в стелю TM VHID

Мануфактурою VHID розроблено широкий модельний ряд  ревізійних люків в стелю  для приховування різних інженерних комунікацій ( технічних ніш, труб , кондиціонерів ) у приміщеннях і на вулиці (під накриттям). 

За більш ніж 10 років роботи на ринку прихованих конструкцій інженери конструкторського бюро мануфактури постійно вдосконалювали існуючі моделі люків і розробляли нові, які б відповідали вимогам часу і потребам наших Клієнтів. 

Саме тому, кожен Замовник знайде серед нашого асортименту найбільш привабливу цінову і функціональну пропозицію, свого «Улюбленця», який допоможе реалізувати творчий задум по створення затишку своєї оселі, облаштуванню робочого місця, тощо. 

Люки в стелю бувають декількох видів: під скло, дзеркала, HPL панелі, листові матеріали і люки в стелю під фарбування, які придатні для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Приховані люки в стелю представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами/створками. 

Діапазон розмірів конструкції  коливається від 150х150мм до 2000х1000 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці мануфактури зроблять індивідуальні розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру. 

Ревізійні люки в стелю можуть бути як з дверцятами/створкою, що відкриваються, так із з’ємними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору. В деяких моделях (з потужним профілем) присутні німецькі газові амортизатори Weforma, які сприяють відкриттю і закриттю дверцят/створки без зайвих зусиль. 

Завдяки унікальним регульованим в 3D площині петлям Skissors® відкриті дверцята/створка фіксуються у сталому положенні і заходять в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування, при закритті.  

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують німецькі замки Mini-Latch HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій ревізійних люків в стелю є алюміній. Майже всі алюмінієві профілі дверцят і рами люків посилені ребрами жорсткості, які унеможливлюють прогинання конструкції. 

Всі моделі люків VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

На дверцята/створку кожного люка прикріплений вологостійкий Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF. 

Зараз VHID пропонує близько 7 моделей люків у стелю, які вирішують майже всі труднощі приховування і надання ревізійного доступу, які тільки можуть виникнути! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей мануфактура надає послуги замірів, монтажу, безкоштовної доставки Новою поштою і консультації. 

Люки в стелю від VHID стануть Вашим задоволенням, невід’ємною частиною Вашого дизайнерського задуму і приховають все що Ви забажаєте!;)