HOME » Люки в стелю » Bugel horizontal

Bugel horizontal®

спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону, дверцята якого виймаються

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner Ex® 18х28х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

За допомогою “крил”, виступів рами corner Ex®, на саморізи до гіпсокартону

60 мм (18 мм рама + виступ замків 42 мм)

По ширині L (сторона без скоб): мінус 45 мм (31 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона із скобами): мінус 5 мм товщини алюмінію. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Був сьогодні на виставці прихованих конструкцій і технологій мануфактури VHID, мене приємно здивували конструкції, які здатні робити абсолютно прихованими лічильники, крани, навіть фанкойли у стінах і стелях! Стеля, наприклад, виглядає як в тебе, але там є люк, якого не видно! Відкрию тобі таємницю, що в моїй стелі теж є люк і якраз від VHID, крім того він відповідає цілому ряду вимог, що було не так  легко виконати: можливість монтажу в гіпсокартоні, можливість відкриття в обмеженому просторі, надійність. Я залишився задоволеним!».

VHID дарує задоволення!:)

Bugel horizontal® – спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до листових матеріалів (гіпсокартону та ін.), дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (кондиціонерів, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям) зроблених із листових матеріалів (гіпсокартону, гіпсоволокна, фанери, ОСБ та ін.) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Bugel horizontal® є спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігають деформації і просіданню конструкції. Можливість монтажу на листових матеріалах, що забезпечується  наявністю по всьому контуру крил – спеціальних бортів рами люка на які накладається і закріплюється листовий матеріал, а також простота і зручність використання . Конструкція із з’ємними дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або комфортного виймання обладнання і т.п.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner Ex® 18×28, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки, що мають контур із фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, що унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються. Дверцята/створку необхідно виймати вручну. В цілях додаткової безпеки, рама і дверцята/створка люка з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 1000х1000 мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами/створками (із з’ємною перемичкою посередині), максимальний розмір 2000Lх1000W мм (W – сторона скоб). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:)

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм , двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят/створок, які пересікаються посередині і з’ємної перемички із замками, яка розміщується посередині. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально.

Загальна глибина конструкції в закритому стані18 мм + виступ замків 42 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і довжини, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків і по 18 мм з інших сторін.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторони до скоб) простір менше на 45 мм, за рахунок розміщення скоб, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона скоб і протилежна) на 5 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в ніші горизонтальних стін і перегородок, виготовлених з листових матеріалів, таких як гіпсокартон. Встановіть люк в підготовлений монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, листовий матеріал повинен накладатися на бокові крила рами люка із зовнішньої сторони. Зафіксуйте люк в сталому положенні за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, струбцинів) і просвердліть наскрізні отвори із зовнішньої сторони для подальшого закріплення люка саморізами. Отвори слід зробити трохи меншого діаметра, від діаметра саморізів. Прикріпіть листовий матеріал з рамою люка за допомогою саморізів вкрутивши їх в підготовлені отвори. VHID рекомендує зробити 4 отвори в різних кутах люка (не на швах) і далі на відстані приблизно 100 мм один від одного.

Важливо!!! Саморізи необхідно вкручувати тільки вручну, щоб не порушити геометрію рами люка. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Не потребує простору для відкривання

навіть якщо, наприклад, шафа розміщена близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто виймаються і маєте доступ до комунікацій в стелі

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Простий монаж

просто заведіть люк в отвір за гіпсокартон і прикріпіть його крила на саморізи

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ