HOME » Люки в стелю » Bugel horizontal

Bugel horizontal®

спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону, дверцята якого виймаються

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Був сьогодні на виставці прихованих конструкцій і технологій мануфактури VHID, мене приємно здивували конструкції, які здатні робити абсолютно прихованими лічильники, крани, навіть фанкойли у стінах і стелях! Стеля, наприклад, виглядає як в тебе, але там є люк, якого не видно! Відкрию тобі таємницю, що в моїй стелі теж є люк і якраз від VHID, крім того він відповідає цілому ряду вимог, що було не так  легко виконати: можливість монтажу в гіпсокартоні, можливість відкриття в обмеженому просторі, надійність. Я залишився задоволеним!».

VHID дарує задоволення!:)

Bugel horizontal® – спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до листових матеріалів (гіпсокартону та ін.), дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (кондиціонерів, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям) зроблених із листових матеріалів (гіпсокартону, гіпсоволокна, фанери, ОСБ та ін.) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Bugel horizontal® є спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігають деформації і просіданню конструкції. Можливість монтажу на листових матеріалах, що забезпечується  наявністю по всьому контуру крил – спеціальних бортів рами люка на які накладається і закріплюється листовий матеріал, а також простота і зручність використання . Конструкція із з’ємними дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або комфортного виймання обладнання і т.п.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner Ex® 18×28, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки, що мають контур із фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, що унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються. Дверцята/створку необхідно виймати вручну. В цілях додаткової безпеки, рама і дверцята/створка люка з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 1000х1000 мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами/створками (із з’ємною перемичкою посередині), максимальний розмір 2000Lх1000W мм (W – сторона скоб). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:)

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм , двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят/створок, які пересікаються посередині і з’ємної перемички із замками, яка розміщується посередині. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально.

Загальна глибина конструкції в закритому стані18 мм + виступ замків 42 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і довжини, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків і по 18 мм з інших сторін.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторони до скоб) простір менше на 45 мм, за рахунок розміщення скоб, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона скоб і протилежна) на 5 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в ніші горизонтальних стін і перегородок, виготовлених з листових матеріалів, таких як гіпсокартон. Встановіть люк в підготовлений монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, листовий матеріал повинен накладатися на бокові крила рами люка із зовнішньої сторони. Зафіксуйте люк в сталому положенні за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, струбцинів) і просвердліть наскрізні отвори із зовнішньої сторони для подальшого закріплення люка саморізами. Отвори слід зробити трохи меншого діаметра, від діаметра саморізів. Прикріпіть листовий матеріал з рамою люка за допомогою саморізів вкрутивши їх в підготовлені отвори. VHID рекомендує зробити 4 отвори в різних кутах люка (не на швах) і далі на відстані приблизно 100 мм один від одного.

Важливо!!! Саморізи необхідно вкручувати тільки вручну, щоб не порушити геометрію рами люка. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Алюмінієвий кутник corner Ex® 18х28х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

За допомогою “крил”, виступів рами corner Ex®, на саморізи до гіпсокартону

60 мм (18 мм рама + виступ замків 42 мм)

По ширині L (сторона без скоб): мінус 45 мм (31 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона із скобами): мінус 5 мм товщини алюмінію. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

PUSH system

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE

Простий монаж

просто заведіть люк в отвірі за гіпсокартон і прикріпіть його крила на саморізи

Фірмовий профіль

дверцята виготовлені із фірмового алюмінієвого кутника rib® 28х18х2,4 із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації

Невисока ціна

у порівнянні з аналогами на регульованій петлі вартість люка Bugel horizontal невисока

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%