HOME » Люки в стелю » Cork horizontal

Cork horizontal®

спеціальний прихований ревізійний люк в стелю під фарбування, дверцята якого виймаються

Візуалізація та технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner In® 16х30х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

На соморізи до металевого профілю

60 мм (30 мм рама + виступ замків 30 мм)

По ширині L (сторона без скоб): мінус 60 мм (46 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона із скобами): мінус 32 мм рами.

Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИРОБУ З ПОСИЛЕННЯМ

«Слухай, а що це в тебе за діра над шафою? Зловісно виглядає… Ох! Та не придумав, як її заховати, там в мене труба з вентилем, повинен бути доступ, а жоден люк не підійде, бо шафа висока, не дасть дверцятам відкритися». VHID вже придумав!:)

Фахівці мануфактури VHID вдосконалюють і розробляють свої винаходи відповідно до вимог часу і навчились передбачати, прораховувати виникнення тих чи інших потреб Клієнтів.

Представляємо Cork horizontal® – спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування, дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Cork horizontal® є спеціально розроблений захист конструкції від просідання і деформації, він забезпечується спеціальним профілем дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, а також простота, зручність використання і легкість монтажу. Конструкція із з’ємним дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або комфортного виймання обладнання і т.п. Є можливість виготовлення конструкції великих габаритів, яка буде зміцнена додатковими посилюючими елементами.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner In® 16×30, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки з фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, що унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються, виймаються вручну.  В цілях додаткової безпеки, рама з дверцятами/створкою люка з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 1000х1000 мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками (із з’ємною перемичкою посередині), максимальний розмір якої 2000Lх1000W мм (W – сторона скоб). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:)

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм , двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят/створок, які пересікаються посередині і з’ємної перемички із замками, яка розміщується посередині. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків і 30 мм з решти простору.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 60 мм, за рахунок розміщення скоб, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона скоб і протилежна) на 32 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в нішах стелі, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стелі, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Не потребує простору для відкривання

навіть якщо, наприклад, шафа розміщена близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто виймаються і маєте доступ до комунікацій в стелі

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх непомітними й на 100% захищає від деформації люк. Ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверний варіант без посилення

Дводверний варіант з посиленням

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ