HOME » Люки в стелю » Lift horizontal

Lift horizontal®

посилені приховані дверцята в стелю під фарбування чи скло, hpl, рейку, на амортизаторах із функцією 3D регулювання петлі

Візуалізація та технічні характеристики

Для стелі

Cкло та дзеркала товщиною до 5мм, HPL панелі товщиною до 10мм. декоративна штукатурка, фарба та інші подібні чи більш легкі

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі) Також виконує функцію атоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На соморізи до металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина)

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 128 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Вже вирішив як облаштуєш цю кімнату? І так і ні, на підлогу постелю плитку, стіни облицюю мармуром, а от стелю хотів би повністю покрити декоративним склом, але проблема, що там комунікації і потрібен до них доступ, необхідно монтувати туди ревізійні люки, на них же скло не повісиш… Зараз вже можна, з появою мануфактури VHID прихований доступ перестав бути проблемою!». VHID – прихована частина Вашого дизайну!:) 

Інженери VHID створили широкий модельний ряд конструкцій ревізійного доступу , кожна з яких  задовольняє особливі умови і потреби наших Клієнтів.  

Lift horizontal® – посилені приховані дверцята в стелю під фарбування чи скло, hpl, рейку, на амортизаторах із функцією 3D регулювання петлі. 

 Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Люк придатний для встановлення скла та дзеркал товщиною до 5 мм, HPL панелей товщиною до 10 мм, декоративної штукатурки, фарби, шпалер та подібних матеріалів.  

Перевагами  Lift horizontal ® є можливість виготовлення люку великих розмірів (1600х1600 мм) і розмістити на ньому скло або дзеркала. Німецькі амортизатори Weforma роблять відкриття і закриття дверцят/створки легким і приємним,  унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечать входження дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, положення дверцят/створки доступні для регулювання в 3 площинах. Фірмові спеціальні профілі рами і дверцят мають ребра жорсткості, що були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, із захистом від просідання і деформації. Конструкція має антикорозійні властивості,  рама і дверцята виготовлені з анодованого алюмінію. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу. 

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24x64, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Chassis corner® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛKNAUF товщиною 12,5 мм. Для захисту від деформації і просідання дверцята/створка посилені продольними і поперечними ребрами жорсткості. Кількість ребер залежить від загальної величини конструкції і визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями із нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків MiniLatch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/ створки в 3D площині (до 2 мм). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.  

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 300Lх850W мм , максимальний 600Lх1600W мм  (W – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір дверцят/створок 1600Lx1600W мм (двоє дверцят/створок 800Lх1600W мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петлі = 88 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір скла або дзеркала, які будуть розміщені на дверцятах/створці, необхідно заміряти їх габарити – це і буде розміром люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по довжині (сторона петлі і протилежна) простір менше на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Scissors® – Телескопічна регульована петля

телескопічна петля з нержавіючої сталі дозволяє наносити будь-яку декоративну штукатурку на дверцята, hpl або інші легкі матеріали завтовшки до 20 мм.

PUSH system + амортизатори

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE та амортизаторів, що значно підвищує комфорт використання

Герметичність та звукоізоляція

люк не має наскрізних отворів між рамою і дверцятами тому забезпечує відмінну звукоізоляцію та унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із ніш

Ультратонкий і надміцний профіль рами skeleton®

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та має товщину всього 24 мм. Вільний простір люка врятований

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%
Замовте прихований люк в стелю LIFT HORIZONTAL®
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ