Люки під фарбування в стіну

Виберіть цей недорогий люк для невеликих ніш до 600х600 мм в стінах чи стелі під фарбування. Але тільки у випадку кріплення до гіпсокартону.

Люки під фарбування – це алюмінієві  дверцята прихованого монтажу, що відкриваються натисканням та використовуються для доступу до різних інженерних комунікацій в стінах (лічильників, кранів, технічних ніш, труб ), створення схованок у стінах з будівельних матеріалів (цегла, бетон, пінобетон) і з листових матеріалів (гіпсокартон, гіпсоволокно, ОСБ),  в приміщеннях і на вулиці (під накриттям). 

Люки придатні для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної й декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.   

Приховані люки під фарбування представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами. 

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 200х200 мм до 1200х2500 мм. Як правило, конструкції люків великих габаритів посилюються. 

При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці VHID зроблять розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру персонально для Вас! 

Люки в стіну під фарбування можуть бути як з дверцятами, що відкриваються, так зі знімними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору.

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують замки Mini-Latch HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій люків під фарбування є алюміній. Майже всі алюмінієві профілі дверцят і рами люків посилені ребрами жорсткості, які унеможливлюють прогинання конструкції. 

На дверцята кожного люка  прикріплений вологостійкий гіпсокартон чи мдф.  

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

Лінійка люків під фарбування VHID забезпечує 100% задоволення запитів наших Клієнтів! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей VHID надає послуги замірів, монтажу, доставлення та консультацій, здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування. 

Люки під фарбування від VHID стануть для Вас справжньою знахідкою, допомогою у реалізації Вашої креативності, яка принесе справжнє задоволення!

Виробничо-інноваційна компанія VHID є лідером українського та світового ринку прихованих люків. Одним із завдань, які ставить перед собою нашої компанії є допомога, співтворчість з нашими Клієнтами, відчуття їхнього «подиху», потреб і бажань. Це мотивує і надихає нас створювати нові продукти.

Люки під фарбування – це алюмінієві двері прихованого монтажу, які відкриваються натисканням і використовуються для доступу до різних інженерних комунікацій у стінах (лічильникам, кранам, технічним нішам, трубам), створення схованок у стінах з будівельних матеріалів (цегла, бетон, пінобетон) та листових матеріалів (гіпсокартон, гіпсоволокно, ОСБ), у приміщеннях та на вулиці (під накриттям).

Люки придатні для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної та декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Приховані люки під фарбування представлені як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними, з одним або двома дверцятами.

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 200х200 мм до 1200х2500 мм. Як правило, конструкції люків більших габаритів посилюються.

За потреби виготовлення люка великих габаритів фахівці VHID зроблять розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру персонально для Вас!

Люки в стіну під фарбування можуть бути як з дверцятами, що відкриваються, так і зі знімними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору.

Надійне закриття та відкриття конструкцій люків забезпечують замки Mini-Latch HEFELE.

Основним матеріалом виготовлення профілів конструкцій люків під фарбування є алюміній. Майже всі алюмінієві профілі дверцят і рами люків посилені ребрами жорсткості, які унеможливлюють прогинання конструкції.

На дверцята кожного люка прикріплений вологостійкий гіпсокартон або мдф.

Усі моделі люків VHID пройшли спеціальні випробування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.

Лінійка люків під фарбування VHID забезпечує 100% задоволення наших клієнтів!

Крім виробництва люків та розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей VHID надає послуги вимірів, монтажу, доставки та консультацій, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Люки під фарбування від VHID стануть для Вас справжньою знахідкою, допомогою в реалізації Вашої креативності, яка принесе справжнє задоволення!

Виробничо-інноваційна компанія VHID є лідером українського та світового ринку скритих люків. Одне із завдань, які ставлять перед собою наша компанія, є допомога, співробітництво з нашими клієнтами, відчуття їх «дихання», потреб і бажань. Це мотивує і надихає нас на створення нових продуктів

Замовте індивідуальний прихований люк BLOCK VERTICAL®

Замовте індивідуальний прихований люк WING VERTICAL®

Люк book vertical

Замовте індивідуальний прихований люк BOOK VERTICAL®

Замовте індивідуальний прихований люк ONE®

Люк Cork vertical
Люк Cork vertical
Люк Cork vertical

Замовте індивідуальний прихований люк CORK VERTICAL®

Люк BUGEL vertical
Люк BUGEL vertical
Люк BUGEL vertical

Замовте індивідуальний прихований люк BUGEL VERTICAL®

Замовте індивідуальний прихований люк Vaccum panel®

https://vhid.com.ua/liuki-v-stinu-pid-plitku/slip/

Замовте індивідуальний прихований люк Incognita®

Люк robot
Люк robot
Люк robot

Замовте індивідуальний прихований люк ROBOT®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ