HOME » Люки в стіну під фарбування

Приховані люки під фарбування для стін TM VHID

Приховані люки в стіну під фарбування на шарнірних петлях або із з'ємними дверцятами base hinge line

Для більшості стін, які фарбуються, підійдуть люки цієї лінії. Завдяки спеціальному алюмінієвому профілю, краї якого потоншуються у напрямку до лицьової частини люка, залишається видимим тільки 1 мм проміжку між каркасом і дверцятами

Приховані люки під фарбування на телескопічних петлях з нержавіючої сталі Telescopic line

Якщо плануєте стіну фарбувати чи облицьовувати шпалерами, вінілом чи hpl панелями, молдингом або просто розмір ніші досить великий, тоді Вам потрібні приховані люки з надміцного каркаса з плавним телескопічним відкривання дверцят

Виробничо-інноваційна мануфактура VHID є лідером українського ринку прихованих конструкцій.
Одним із завдань, які ставить перед собою нашої компанії є допомога, співтворчість з нашими Клієнтами, відчуття їхнього «подиху», потреб і бажань. Це мотивує і надихає нас створювати нові продукти і зазіхати на нові звершення. Ми хочемо забезпечити якісними люками цілий Світ, зробити його красивішим і Ви нам в цьому допомагаєте! Щиро дякуємо Вам!

Отож, ласкаво просимо в світ VHID, в світ найкращих люків! 🙂 

Бажаємо легко вибрати приховані  люки під фарбування для власних потреб, а якщо у Вас виникнуть хоч найменші складнощі, ми з радістю Вам допоможемо! 

Люки в стіну під фарбування  використовуються для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб ), створення схованок у стінах з будівельних матеріалів (цегла, бетон, пінобетон) і з листових матеріалів (гіпсокартон, гіпсоволокно, ОСБ),  в приміщеннях і на вулиці (під накриттям). 

Люки придатні для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.   

Приховані люки під фарбування представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами/створками. 

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 150х150 мм до 1200х1200 мм. Як правило, конструкції люків великих габаритів посилюються по контуру рами алюмінієвою трубою. 

При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці мануфактури зроблять розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру персонально для Вас! 

Люки в стіну під фарбування можуть бути як з дверцятами/створкою, що відкриваються, так із з’ємними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору. В деяких моделях (з потужним профілем) присутні німецькі газові амортизатори Weforma, які сприяють відкриттю і закриттю дверцят/створки без зайвих зусиль. 

Завдяки унікальним петлям Skissors® , які регулюються в 3D площині, відкриті дверцята/створка фіксуються у сталому положенні і заходять в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті.  

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують німецькі замки Mini-Latch HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій люків під фарбування є алюміній. Майже всі алюмінієві профілі дверцят і рами люків посилені ребрами жорсткості, які унеможливлюють прогинання конструкції. 

На дверцята/створку кожного люка  прикріплений вологостійкий Гіпсоволокнистий суперлист  (ГВЛ) KNAUF.  

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

На даний час VHID виготовляє 8 моделей люків під фарбування, що забезпечує 100% задоволення запитів наших Клієнтів! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей мануфактура надає послуги замірів, монтажу, безкоштовної доставки Новою поштою і консультації, здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування. 

Люки під фарбування від VHID стануть для Вас справжньою знахідкою, допомогою у реалізації Вашої креативності, яка принесе справжнє задоволення! 🙂  

Люк Cork vertical
Замовте прихований люк під фарбування CORK VERTICAL®