Bugel vertical®

спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону, дверцята якого виймаються 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner Ex® 18х28х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

За допомогою “крил”, виступів рами corner Ex®, на саморізи до гіпсокартону

60 мм (18 мм рама + виступ замків 42 мм)

По горизонталі L: мінус 5 мм товщини алюмінію/по вертикалі H: мінус 45 мм (31 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків). Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Мені наснився страшний сон, що мене схопили якісь злодії і пообіцяли відпустити, якщо я дам відповідь на одне питання, я погодився, вони запитали: в стіні з гіпсокартону є монтажний отвір, в якому знаходяться лічильники, треба лишити доступ до них, але треба зробити його прихованим, до отвору впритул підходять меблі, тому конструкцію з дверцятами неможливо встановити, як ти вирішиш цю проблему? Мені стало страшно, бо я не знав відповіді і прокинувся…»

Мануфактура VHID допоможе Вам знайти відповіді і спати спокійно! 🙂

Відповідь: Bugel vertical® – спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування з крилами для кріплення до листових матеріалів (гіпсокартону та ін.), дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) зроблених із листових матеріалів (гіпсокартону, гіпсоволокна, фанери, ОСБ та ін.) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Bugel vertical®  є спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігає деформації і просіданню конструкції. Можливість монтажу на листових матеріалах, що забезпечується  наявністю по всьому контуру крил – спеціальних бортів рами люка на які накладається і закріплюється листовий матеріал, можливість виготовлення конструкції люка з одними дверцятами/створкою шириною до 1000 мм, простота і зручність використання. Конструкція із з’ємним дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або безперешкодного виймання обладнання і т.п.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner Ex® 18×28, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки, що мають контур із фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, які унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються, дверцята/створка виймаються вручну. В цілях додаткової безпеки, рама з дверцятами/створкою люка, з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1,5 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 500Lх1000H мм або 1000Lх500H  (L – сторона скоб). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1000Lx1000H мм (двоє дверцят/створок 500Lх1000H мм, з перемичкою посередині, на якій встановленні додаткові замки). Скоби завжди розташовані внизу конструкції люка. Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂

Конструкції люків великих габаритів посилюються по контуру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм. Необхідність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально, враховуючи всі умови.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 18 мм + виступ замків 42 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 5 мм (за рахунок товщини профілю), по вертикалі на 45 мм (за рахунок розміщення скоб, товщини профілю і виступу замків). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. Встановіть люк в підготовлений монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, листовий матеріал повинен накладатися на бокові крила рами люка із зовнішньої сторони. Зафіксуйте люк в сталому положенні за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, струбцинів) і просвердліть наскрізні отвори із зовнішньої сторони для подальшого закріплення люка саморізами. Отвори слід зробити трохи меншого діаметра, від діаметра саморізів. Прикріпіть листовий матеріал з рамою люка за допомогою саморізів вкрутивши їх в підготовлені отвори. VHID рекомендує зробити 4 отвори в різних кутах люка (не на швах) і далі на відстані приблизно 100 мм один від одного.

Важливо!!! Саморізи необхідно вкручувати тільки вручну, щоб не порушити геометрію рами люка. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Не потребує простору для відкривання

навіть якщо унітаз чи комод розміщений близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто виймаються і маєте доступ до комунікацій

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Простий монаж

просто заведіть люк в отвір за гіпсокартон і прикріпіть його крила на саморізи

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте індивідуальний прихований люк BUGEL VERTICAL®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ