Cork vertical®

спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування, дверцята якого виймаються

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИРОБУ БЕЗ ПОСИЛЕННЯ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИРОБУ З ПОСИЛЕННЯМ

Опис та рекомендації

«Так дітки, покажіть мамі, як ви ремонт зробили, я трохи знаю в цьому толк! О! паркет, гарний колір стін, нові меблі – добре! А що то за діра у вас кутку? Дуже не гарно, чому не приховали?! Мамо, ви ж бачите, що в притул до тої діри підходить величезна шафа, а там лічильники, потрібен постійний доступ, а жоден люк не підійде, бо не відкриється, не вирішили що з цим робити. Треба було в мене запитати, гугліть – VHID, там знайдете потрібний люк!».

VHID доступний! 🙂

Для вирішення подібної проблеми фахівцями мануфактури був розроблений Cork vertical® – спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування, дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Cork vertical® є спеціальний профіль дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігає деформації і просіданню конструкції, можливість виготовлення конструкції люка з одними дверцятами/створкою шириною до 1000 мм, простота і зручність використання , легкість монтажу. Конструкція із з’ємним дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або безперешкодного виймання обладнання і т.п.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner In® 16×30, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки з фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, які унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються, дверцята/створка виймаються вручну. В цілях додаткової безпеки, рама з дверцятами/створкою люка, з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1,5 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм,  максимальний 500Lх1000H мм або 1000Lх500H  (L – сторона скоб). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1000Lx1000H мм (двоє дверцят/створок 500Lх1000H мм, з перемичкою посередині, на якій встановленні додаткові замки). Скоби завжди розташовані внизу конструкції люка. Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 30 мм, в районі виступу замків 60 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 32 мм (за рахунок рами), по вертикалі на 60 мм (за рахунок рами, розміщення скоб і виступу замків). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Алюмінієвий кутник corner In® 16х30х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

На саморізи до стіни чи металевого профілю

60 мм (30 мм рама + 30 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 32 мм рами/по вертикалі H: мінус 60 мм (46 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків). Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

Не потребує простору для відкривання

після натискання, дверцята люка Cork vertical® легко виймаються, тому доступ можна навіть планувати в місяцях де меблі підходять майже впритул до стіни

Більший вільний простір

можливість повністю вийняти дверцята збільшує площу вільного доступу в порівнянні з люками на петлях

Надійний монтаж

дверцята виготовлені із фірмового алюмінієвого кутника rib® 28х18х2,4 із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації

Фірмовий профіль

дверцята виготовлені із фірмового алюмінієвого кутника rib® 28х18х2,4 із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%