Cork vertical®

спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування, дверцята якого виймаються

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner In® 16х30х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

роз’ємне з’єднання, що забезпечується скобами на дверцятах та рамі

На саморізи до стіни чи металевого профілю

60 мм (30 мм рама + 30 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 32 мм рами/по вертикалі H: мінус 60 мм (46 мм рама і скоби + 14 мм виступ замків). Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИРОБУ З ПОСИЛЕННЯМ

«Так дітки, покажіть мамі, як ви ремонт зробили, я трохи знаю в цьому толк! О! паркет, гарний колір стін, нові меблі – добре! А що то за діра у вас кутку? Дуже не гарно, чому не приховали?! Мамо, ви ж бачите, що в притул до тої діри підходить величезна шафа, а там лічильники, потрібен постійний доступ, а жоден люк не підійде, бо не відкриється, не вирішили що з цим робити. Треба було в мене запитати, гугліть – VHID, там знайдете потрібний люк!».

VHID доступний! 🙂

Для вирішення подібної проблеми фахівцями мануфактури був розроблений Cork vertical® – спеціальний прихований ревізійний люк в стіну під фарбування, дверцята якого виймаються. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) в місцях де обмежений простір і не має місця для відкриття дверцят/створки.

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Перевагами Cork vertical® є спеціальний профіль дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігає деформації і просіданню конструкції, можливість виготовлення конструкції люка з одними дверцятами/створкою шириною до 1000 мм, простота і зручність використання , легкість монтажу. Конструкція із з’ємним дверцятами/створкою дозволяє отримати вільний простір для тривалого ремонту або безперешкодного виймання обладнання і т.п.

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner In® 16×30, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки з фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою мають роз’ємне з’єднання, з одного боку сполучаються за допомогою скоб, які унеможливлюють прогинання дверцят/створки, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються, дверцята/створка виймаються вручну. В цілях додаткової безпеки, рама з дверцятами/створкою люка, з’єднуються з’ємними стальними тросами, які фіксуються на спеціальних кріпленнях з двох боків конструкції. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1,5 мм.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм,  максимальний 500Lх1000H мм або 1000Lх500H  (L – сторона скоб). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1000Lx1000H мм (двоє дверцят/створок 500Lх1000H мм, з перемичкою посередині, на якій встановленні додаткові замки). Скоби завжди розташовані внизу конструкції люка. Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 30 мм, в районі виступу замків 60 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 32 мм (за рахунок рами), по вертикалі на 60 мм (за рахунок рами, розміщення скоб і виступу замків). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Не потребує простору для відкривання

навіть якщо унітаз чи комод розміщений близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто виймаються і маєте доступ до комунікацій

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх непомітними й на 100% захищає від деформації люк. Ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте індивідуальний прихований люк CORK VERTICAL®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ