Lift vertical®

посилені приховані дверцята в стіну під фарбування чи скло на амортизаторах із функією 3D регулювання петлі

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, легкі облицювальні матеріали, скло, дзеркала

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

Scissors® (Регульована петля в 3D площині з нержавіючої сталі із функцією фіксації). Також виконує функцію автоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На саморізи до металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина)

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

по горизонталі L: мінус 128 мм (48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

граничні розміри люка дорівнюють по ширині L: /по довжині H: габаритним розмірам скла/дзеркала. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони

«Тут я планую відкрити студію танцю, всі стіни повинні бути в великих дзеркалах, тільки проблема в тому що є місця де проходять труби, є лічильники, потрібен доступ до них! Це не проблема, поставимо сюди приховані ревізійні люки, на них розмістимо дзеркала. Люки.. тоді ставте найкращі, щоб з часом вони не деформувалися, не почали іржавіти і щоб були на амортизаторах, щоб легко було відкривати і закривати! Добре! Все зробимо, як Ви бажаєте!».

VHID допоможе здійснити бажання! 🙂

Інженери мануфактури VHID розробили широку лінійку прихованих ревізійних люків для 100% задоволення потреб наших Клієнтів, серед яких і такий, що найбільш точно відповідає описаним вище вимогам.

Lift vertical® – посилені приховані дверцята в стіну під фарбування чи скло на амортизаторах із функцією 3D регулювання петлі.

 Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям).

Люк придатний для установки скла та дзеркал товщиною до 5 мм, HPL панелей товщиною до 10 мм, декоративної штукатурки, фарби, шпалер та подібних матеріалів.

Перевагами  Lift vertical® є можливість виготовлення люку великих розмірів (1200х1600 мм) і розмістити на ньому скло або дзеркала. Німецькі амортизатори Weforma роблять відкриття і закриття дверцят/створки легким і приємним,  унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують входження дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, положення дверцят/створки доступні для регулювання в 3 площинах. Фірмові спеціальні профілі рами і дверцят мають ребра жорсткості, що були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, із захистом від просідання і деформації. Конструкція має антикорозійні властивості,  рама і дверцята виготовлені з анодованого алюмінію. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу.

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Chassis corner® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Для захисту від деформації і просідання дверцята/створка посилені продольними і поперечними ребрами жорсткості. Кількість ребер залежить від загальної величини конструкції і визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями із нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/ створки в 3D площині (до 2 мм). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 400х400 мм, максимальний 600Lх1600H мм  (Н – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1200Lx1600H мм (двоє дверцят/створок 600Lх1600H мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петлі = 88 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір скла або дзеркала, які будуть розміщені на дверцятах, необхідно заміряти їх габарити – це і буде розміром люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по вертикалі на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

 Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

переваги

Scissors® – Телескопічна регульована петля

телескопічна петля з нержавіючої сталі дозволяє наносити будь-яку декоративну штукатурку на дверцята, hpl або інші легкі матеріали завтовшки до 20 мм.

PUSH system + амортизатори

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE та амортизаторів, що значно підвищує комфорт використання

Герметичність та звукоізоляція

люк не має наскрізних отворів між рамою і дверцятами тому забезпечує відмінну звукоізоляцію та унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із ніш

Ультратонкий і надміцний профіль рами skeleton®

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та має товщину всього 24 мм. Вільний простір люка врятований

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%
Замовте прихований люк під фарбування LIFT VERTICAL®
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ