Lift vertical®

посилені приховані дверцята в стіну під фарбування чи скло на амортизаторах із функією 3D регулювання петлі

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Тут я планую відкрити студію танцю, всі стіни повинні бути в великих дзеркалах, тільки проблема в тому що є місця де проходять труби, є лічильники, потрібен доступ до них! Це не проблема, поставимо сюди приховані ревізійні люки, на них розмістимо дзеркала. Люки.. тоді ставте найкращі, щоб з часом вони не деформувалися, не почали іржавіти і щоб були на амортизаторах, щоб легко було відкривати і закривати! Добре! Все зробимо, як Ви бажаєте!».

VHID допоможе здійснити бажання! 🙂

Інженери мануфактури VHID розробили широку лінійку прихованих ревізійних люків для 100% задоволення потреб наших Клієнтів, серед яких і такий, що найбільш точно відповідає описаним вище вимогам.

Lift vertical® – посилені приховані дверцята в стіну під фарбування чи скло на амортизаторах із функцією 3D регулювання петлі.

 Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям).

Люк придатний для установки скла та дзеркал товщиною до 5 мм, HPL панелей товщиною до 10 мм, декоративної штукатурки, фарби, шпалер та подібних матеріалів.

Перевагами  Lift vertical® є можливість виготовлення люку великих розмірів (1200х1600 мм) і розмістити на ньому скло або дзеркала. Німецькі амортизатори Weforma роблять відкриття і закриття дверцят/створки легким і приємним,  унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують входження дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, положення дверцят/створки доступні для регулювання в 3 площинах. Фірмові спеціальні профілі рами і дверцят мають ребра жорсткості, що були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, із захистом від просідання і деформації. Конструкція має антикорозійні властивості,  рама і дверцята виготовлені з анодованого алюмінію. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу.

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Chassis corner® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Для захисту від деформації і просідання дверцята/створка посилені продольними і поперечними ребрами жорсткості. Кількість ребер залежить від загальної величини конструкції і визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями із нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/ створки в 3D площині (до 2 мм). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 400х400 мм, максимальний 600Lх1600H мм  (Н – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1200Lx1600H мм (двоє дверцят/створок 600Lх1600H мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петлі = 88 мм.

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір скла або дзеркала, які будуть розміщені на дверцятах, необхідно заміряти їх габарити – це і буде розміром люка.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по вертикалі на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою.

 Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, легкі облицювальні матеріали, скло, дзеркала

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

Scissors® (Регульована петля в 3D площині з нержавіючої сталі із функцією фіксації). Також виконує функцію автоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На саморізи до металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина)

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

по горизонталі L: мінус 128 мм (48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

граничні розміри люка дорівнюють по ширині L: /по довжині H: габаритним розмірам скла/дзеркала. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони

переваги

Алюмінієвий профіль skeleton®

надміцний фірмовий алюмінієвий профіль, що захищає люк від просідання

PUSH system + амортизатори

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE та амортизаторів, що значно підвищує комфорт використання

Герметичність

в закритому стані конструкція унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із ніш

Висока звукоізоляція

люк не має наскрізних отворів між рамою і дверцятами тому забезпечує відмінну звукоізоляцію

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%