Представляємо найпопулярнішу базову модель люка прихованого монтажу One під фарбування. Люк має високе розповсюдження для прихованого доступу в стінах і стелі до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, вбудованих електрощитів, технічних ніш чи вентиляції). Кріпиться люк виключно до плитних матеріалів за допомогою спеціальних виступів по контуру. Люк One найкраще підходить для стін!

Люк виготовляється зі спеціально екструдованого алюмінієвого профілю. Конструктив люка розрахований на невеликі розміри до 600х600 мм, але це створює ідеальне співвідношення ціни та функціональності. Люк One придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної й декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Люк One складається з алюмінієвої рами-кутника 25×15х2 мм. Внутрішня область кутника повернута до лицевої сторони люка, а його ребро 25 мм виконує роль крила кріплення до гіпсокартону. Дверцята виготовляються з такого ж алюмінієвого кутника 25×15х2 мм на який закріплений вологостійкий гіпсокартон, товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами з одного боку з’єднується спеціальними шурупами, які забезпечують осьове обертання дверцят, з іншого боку фіксуються за допомогою системи PUSH замків Mini-Latch HEFELE. Люк відкривається натисканням, після чого дверцята заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°. Після закривання люка щілина між рамою і дверцятами складає 1,5 мм. Спеціальні випуклості в каркасі запобігають просіданню дверцят та зміні розміру щілин. Кутник рами та дверцят не має потоншення біля лицевої частини люка тому товщина його у 2 мм може залишитись видимою після монтажу.

На люк під фарбування One встановлюються знімні стальні троси, які з’єднують раму з дверцятами. Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання та додатково покриті антикорозійною срібною фарбою що робить їх надійними й непомітними. Виступаючі саморізи для кріплення замків мають пластикові заглушки, що попереджують травматизм в роботі з люком.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм, максимальний 600х600 мм. Більші габарити люка не передбачені. Якщо потрібний люк більшого розміру, замовте модель Wing.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 15 мм + виступ замків 40 мм = 55 мм.

Для підбору розміру люка One необхідно заміряти розмір ніші в гіпсокартоні (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини та висоти, отримані результати й будуть габаритами люка.

Люк можна перевернути так, щоб петля була з потрібної сторони. Тому при замовленні люка потрібно тільки визначити ширину L та висоту люка H (для люків в стелю це сторона петлі W). Якщо Ви вибрали відкриття зверху вниз для стіни, то петля люка H (висота) буде по горизонталі. Глибина монтажного отвору для установки люка повинна бути не менше 15 мм, а в районі виступу замків 55 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 30 мм, за рахунок розміщення відкритих дверцят з однієї сторони та товщини профілю рами з іншої. По висоті H (сторона петлі та протилежна) вільний простір менший на 4 мм, за рахунок товщини профілю з обох сторін і додатково треба врахувати товщину замків 24 мм по протилежній стороні петлі (по 12 мм з кожної сторони).

Люк One може бути встановлений виключно в отвори в стінах чи стелі з гіпсокартону чи інших плитних матеріалів.

Підготовка отвору.

Виріжте в гіпсокартоні отвір на 5 мм по ширині та довжині більший за габаритний розмір люка.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в підготовлений отвір в рівень з гіпсокартоном, що підготовлений до чистового облицювання. Для цього потрібно люк завести по діагоналі в отвір, повернути, щоб люк став чітко в цей отвір, а кріпильні крила примкнули до гіпсокартону в середині отвору. Далі закріпіть крила люка з алюмінієвого профілю до гіпсокартону за допомогою саморізів із зовнішньої сторони отвору. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни чи стелі.

Облицювання.

Коли люк закріплено можете починати нанесення шпаклівки. Щоб запобігти трісканню, осипанню шпаклівки із дверцят люків ми рекомендуємо витримати наступну технологію облицювання:

1)Нанести на дверцята люка еластичну полімерну шпаклівку, товщиною 3 мм. Обов’язково вона має висохнути, дотримуйтесь рекомендацій по висиханню виробника шпаклівки. Це може зайняти декілька діб. Протягом цього періоду забороняється будь-що додатково наносити на шпаклівку.

2)На повністю суху еластичну шпаклівку нанести суперлегку безусадкову шпаклівку, товщиною 1 мм. Після 2-3-х годин виконуйте фінішне облицювання згідно з будівельними стандартами.

Використайте монтажну сітку та еластичну полімерну шпаклівку для облицювання стику між каркасом люка та гіпсокартоном. Це вбереже від тріщин.

Важливо!!!

Не наклеюйте склополотно на дверцята люка.

Умови зберігання.

 1. Зберігати та транспортувати виріб можна в горизонтальному і вертикальному положенні (довшою стороною до підлоги) не допускаючи навантаження на замки;
 2. Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +10 до +50 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
 3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
 4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Важливо!!!

 • Люки встановлюються в стіні до проведення фінішного облицювання;
 • При установці важливо не допустить перекосу рами, кути рами люка мають бути 90 градусів. Також люк має бути в одному рівні з площиною стіни;
 • Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Люк модель ONE®

Люк під фарбування прихований базовий для кріплення до гіпсокартону

Ви можете замовити індивідуальний розмір люка з точністю до 1 мм, або купити стандартний в магазині.

 • Спосіб відкривання

  Натисканням

 • Мінімальні розміри, мм

  200Lx200H

 • Максимальні розміри з 2 дверцятами, мм

  600Lх600H

 • Матеріал каркасу

  Екструдований алюмінієвий профіль

 • Захисне покриття каркасу

  Без покриття

 • Регулювання дверцят

  Без регулювання

 • Матеріал дверцят

  Гіпсокартон вологостійкий 12,5 мм

 • Можливе оздоблення

  Легке (фарба, штукатурка та подібні)

 • Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм

  2 мм

 • Петля

  Осьове обертання на шурупах

 • Підходить для вулиці

  Ні

 • Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами

  L minus 30 мм, H (петля) minus 4 мм, розрахунок без монтажних крил

 • Глибина

  55 мм

Замовте індивідуальний прихований люк ONE®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ