Robot®

приховані дверцята для організації схованок в стінах на амортизаторах та із функією фіксації петлі, що відкриваються знизу вверх

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, картини, HPL панелі товщиною до 20мм, паркетна дошка, настінні панелі з МДФ та подібні матеріали до 20 мм товщиною

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі із функіцєю фіксації) Також виконує функцію атоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На соморізи до металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина) 4 шт.

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По горизонталі L: мінус 48 мм рами/по вертикалі H: мінус 128 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків). Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Який директор не хоче, щоб у нього в кабінеті був гарний прихований бар!? Це ж таке природнє бажання… От і наш захотів! Покликав мене до себе і каже: Хочу в стіні, за моїм кріслом зробити бар, щоб він був прихованим і великим, щоб дверцята відкривалися плавно і безшумно , знизу вверх і фіксувалася у відкритому положенні! Приступайте до виконання! А я в цей час думав, що надія тільки на VHID, хоч би в них було щось подібне!» VHID – надійний!:) 

Саме для таких вимог, інженери мануфактури розробили Robot® – приховані дверцята для організації схованок в стінах на амортизаторах та із функцією 3D петлі, що відкриваються знизу вверх. 

Robot ® використовується для створення схованок, приховування сейфів, барів, а також різних інженерних комунікацій (лічильників, радіаторів, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Підходить для розміщення картин, нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної та декоративної шкіри, HPL панелей товщиною до 20 мм, паркетної дошки,  настінних панелей з МДФ та подібних матеріалів до 20 мм товщиною.  

Robot ® – це унікальне проектне рішення конструкторського бюро мануфактури VHID, яке відповідає запитам сьогодення. Люк має цілий ряд надзвичайних властивостей!  

Особливість конструкції дозволяє виготовити люк розмірами 1600х700 мм. Унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують  потрапляння дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, можливість регулювання положення дверцят/створки в 3 площинах. Німецькі газові амортизатори Weforma  роблять відкриття і закриття дверцят/створки легким та приємним, фіксують їх у відкритому положенні. Фірмові профілі рами і дверцят були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, мають захист від просідання і деформації. Конструкція люка має антикорозійні властивості, рама і дверцята/створка виготовлені з анодованого алюмінію. Люк характеризується гарною шумонепроникністюгерметичністю і легкістю монтажу. 

Robot ®  складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24x64 мм, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Flat chassis® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсокартон вологостійкий (ГКПВ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Конструкція дверцят, для надання їм стійкості, підсилена двома поперечними алюмінієвими профільними трубами. 

Конструкція люка має дві пари німецьких газових амортизаторів-пружин Weforma. Перша пара, що кріпляться з одного боку до каркаса дверцят/створки, а з іншого боку до петель, забезпечують легке відкриття і закриття. Друга пара кріпиться до поверхні рами і до каркаса дверцят/створки, виконує функцію тримання дверцят/створки у сталому положенні після відкриття.  

На основі інформації про площу і вагу дверцят/створки фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас!  

 Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями з нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків MiniLatch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/створки в 3D площині (до 2 мм).  

Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.  

Всі шви алюмінієвої рами люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції 450Lх600H мм,  максимальний 1600Lх700H мм (H – висота)Конструкція завжди складається з одних дверцят/створки. Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петель = 88 мм. 

Рекомендований габаритний розмір люка дорівнює розміру ніші (монтажного отвору) мінус 5 мм від ширини і довжини. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 48 мм (за рахунок рами), по вертикалі на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків)

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних (бетону, цегли і т.п) і листових матеріалів, таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсокартон дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Scissors® – Телескопічна регульована петля

телескопічна петля з нержавіючої сталі дозволяє наносити будь-яку декоративну штукатурку на дверцята, hpl або інші легкі матеріали завтовшки до 20 мм.

Автоматичне відкривання вверх

легке відкривання вверх за допомогою першої пари амортизаторів та утримання дверцят у відкритому положенні за допомогою другої пари. Неймовірно зручно!

Герметичність та звукоізоляція

люк не має наскрізних отворів між рамою і дверцятами тому забезпечує відмінну звукоізоляцію та унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із ніш

Ультратонкий і надміцний профіль рами skeleton®

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та має товщину всього 24 мм. Вільний простір люка врятований

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте індивідуальний прихований люк ROBOT®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ