Wing vertical®

базовий прихований ревізійний люк в стіну під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Куме, я не знаю що робити, порадь! Затіяв ремонт, обшиваю стіну гіпсокартоном, але там в мене лічильники, треба лишити доступ, а люк же ніякий не поставиш, це ж гіпсокартон… Раджу звернутися у VHID, в них багато всяких люків, щось тобі придумають!».  

VHID вже придумав! Фахівцями мануфактури розроблено широку лінійку моделей прихованих ревізійних люків, які задовольнять найрізноманітніші запити клієнтів! 

Представляємо Wing vertical® – базовий прихований ревізійний люк в стіну під фарбування з крилами для кріплення до листових матеріалів (гіпсокартону та ін.). Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) зроблених із листових матеріалів (гіпсокартону, гіпсоволокна, фанери, ОСБ та ін.). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Перевагою Wing vertical®  є спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігає деформації і просіданню конструкції. Можливість монтажу на листових матеріалах, що забезпечується  наявністю по всьому контуру крил – спеціальних бортів рами люка на які накладається і закріплюється листовий матеріал, а також легкість монтажу. 

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner Ex® 18×28, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки, що мають контур із фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями screw system®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм. 

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 600х1200 мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят/створок 1200х1200 мм (двоє дверцят/створок 600х1200 мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) Конструкції люків великих габаритів посилюються по контуру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм. Можливість виготовлення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально, враховуючи всі умови. 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 18 мм + виступ замків 42 мм = 60 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Дверцята/створка люка можуть відкриватися в любу зручну для Вас сторону. При варіанті відкриття зверху вниз, в цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 60 мм (за рахунок розміщення петель, товщини профілю і виступу замків), по вертикалі на 5 мм (за рахунок товщини профілю). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в ніші вертикальних стін і перегородок, виготовлених з листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. Встановіть люк в підготовлений монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, листовий матеріал повинен накладатися на бокові крила рами люка із зовнішньої сторони. Зафіксуйте люк в сталому положенні за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, струбцинів) і просвердліть наскрізні отвори із зовнішньої сторони для подальшого закріплення люка саморізами. Отвори слід зробити трохи меншого діаметра, від діаметра саморізів. Прикріпіть листовий матеріал з рамою люка за допомогою саморізів вкрутивши їх в підготовлені отвори. VHID рекомендує зробити 4 отвори в різних кутах люка (не на швах) і далі на відстані приблизно 100 мм один від одного. 

Важливо!!! Саморізи необхідно вкручувати тільки вручну, щоб не порушити геометрію рами люка.   

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Алюмінієвий кутник corner Ex® 18х28х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

screw system® (на шурупах)

За допомогою “крил”, виступів рами corner Ex®, на саморізи до гіпсокартону

60 мм (18 мм + виступ замків 42 мм)

По горизонталі L: мінус 60 мм (46 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 5 мм товщини алюмінію. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

PUSH system

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE

Простий монаж

просто заведіть люк в отвірі за гіпсокартон і прикріпіть його крила на саморізи

Фірмовий профіль

дверцята виготовлені із фірмового алюмінієвого кутника rib® 28х18х2,4 із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації

Невисока ціна

у порівнянні з аналогами на регульованій петлі вартість люка Wing vertical невисока

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%