HOME » Люки в стіну під плитку

Приховані ревізійні люки під плитку TM VHID

Люк regulator

стальний прихований ревізійний люк під плитку з 3D регулюванням петлі

Ціна: 4477 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

ЛЮК SLIP®

базовий прихований ревізійний люк під плитку, що вікривається натисканням

Ціна: 2288 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люк slide

базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого зсуваються паралельно стіні

Ціна: 3846 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люк Long Gate

стальний прихований ревізійний люк під плитку з широкими дверцятами, від 700 до 1200 мм

Ціна: 10719 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люк plain

алюмінієвий прихований ревізійний люк під плитку з фірмового профілю, дверцята якого виймаються

Ціна: 3398 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люк Trap

базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого виймаються

Ціна: 2053 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люки Breaker

приховані дверцята підвищеної зручності під плитку із алюмінієвого каркасу на амортизаторах, із функією 3D регулювання та фіксації петлі.

Ціна: 14011 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Люк Back Breaker

посилені приховані дверцята під плитку для особливо великих розмірів та важких матеріалів на амортизаторах, із функією 3D регулювання та фіксації петлі

Ціна: 20370 грн. (середня за люк з одними дверцятами)

Виробничо-інноваційна мануфактура VHID працює на ринку прихованих технологій більше 10 років, за цей час VHID еволюціонував разом з розвитком цього ринку і очолив цю еволюцію.

Виробничо-інноваційна мануфактура VHID працює на ринку прихованих технологій більше 10 років, за цей час VHID еволюціонував разом з розвитком цього ринку і очолив цю еволюцію. Сталося це завдяки правильно обраній стратегії, яка спрямована на впровадження новітніх розробок у виробництво і орієнтація на 100% задоволення потреб Клієнта.  

Спеціально для стін, VHID створив різноманітні моделі ревізійних люків у ванну кімнату і інших приміщень.  

Тому кожному Клієнту буде легко знайти люк під плитку у ванну і не тільки, який задовольнить всі його особливі вимоги! Фахівці мануфактури завжди радо допоможуть вибрати модель, що найбільше підходить саме для Вас!.  

Ревізійні люки призначені для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям), створення схованок. 

Найчастіше встановлюють ревізійні люки у ванну. Люки під плитку можна використовувати для схожих за вагою і властивостями матеріалів: керамограніту, мармуру, каменю, мозаїки, а також для HPL панелей і дзеркал. 

За численними запитами Замовників було розроблено моделі з 3D регулюванням петлі (популярні для встановлення в новобудовах, де стіни ще просідають, після просідання можна відрегулювати дверцята/створку). 

Приховані люки під плитку представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами/створками. 

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 150х150 мм до 1800х2000 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці мануфактури зроблять індивідуальні розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру. 

Ревізійні люки під плитку можуть бути як з дверцятами/створкою, що відкриваються, так із з’ємними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору. В деяких моделях (з потужним профілем) присутні німецькі газові амортизатори Weforma, які сприяють відкриттю і закриттю дверцят/створки без зайвих зусиль. 

Завдяки унікальним регульованим в 3D площині петлям Skissors® відкриті дверцята/створка фіксуються у сталому положенні і заходять в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті.  

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують німецькі замки Mini-Latch HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій люків під плитку є сталь і алюміній. Алюмінієві  рами, виготовлені із спеціально спроектованого профіля Sceleton®, що посилений ребрами жорсткості. 

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

Зараз VHID виготовляє  8 моделей ревізійних люків під плитку, які покривають всі можливі варіанти приховування і надання ревізійного доступу, які тільки існують! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей мануфактура надає послуги замірів, монтажу, безкоштовної доставки Новою поштою і консультації здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування. 

Приховані люки під плитку від VHID стануть непомітною і від цього радісною частинкою Вашого інтер’єру і настрою!