Люки під плитку

Цей люк оснащено функцією регулювання положення дверцят в трьох площинах, по ширині, висоті та глибині. Використайте цю модель для вузьких міжплиткових швів (безшовне укладання плитки).

Використайте цей люк для довгих та високих розмірів з одними дверцятами та під облицювання дуже важкими матеріалами, такими, як гранітні плити, мармур, онікс та подібні. 

Люки під плитку – це дверцята для доступу в стінах на які можна наклеїти твердий облицювальний матеріал (плитку, мозаїку, камінь, рейку та подібні) після чого вони стануть невидимими та відкриватимуться натисканням.

Ми розробили лінійку люків під плитку яка задовольнить всі ваші потреби та особливі вимоги щодо прихованого доступу! Якщо сумніваєтесь у виборі, то фахівці компанії завжди радо допоможуть вибрати модель, що найбільше підходить саме для Вас!.  

Ревізійні люки під плитку призначені для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям), створення схованок. 

Найчастіше встановлюють ревізійні люки у ванних кімнатах. Люки під плитку можна використовувати для схожих за вагою і властивостями матеріалів: керамограніту, мармуру, каменю, мозаїки, а також для HPL панелей і дзеркал. 

В нашій лінійці є моделі з 3D регулюванням петлі (популярні для встановлення в новобудовах, де стіни ще просідають, після просідання можна відрегулювати дверцята). 

Приховані люки під плитку представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами. 

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 150х150 мм до 1800х2000 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці компанії зроблять індивідуальні розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру. 

Ревізійні люки під плитку можуть бути як з дверцятами, що відкриваються в сторону, так зі знімними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору.

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують замки Mini-Latch компанії HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів для каркасу люків під плитку є електрозварна вуглецева холоднокатана чорна сталь, яка проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою, що забезпечує її антикорозійність. Зварні шви виконані методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817. Також в деяких моделях використовуються екструдований алюмінієвий профіль.

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

Зараз VHID виготовляє  8 основних серійних моделей ревізійних люків під плитку, які покривають майже всі можливі варіанти приховування і надання ревізійного доступу, які тільки існують! Також нами розробляються та виготовляються індивідуальні конструкції для особливих потреб.

Приховані люки під плитку від компанії VHID стануть непомітною і від цього радісною частинкою Вашого інтер’єру і настрою!

Виробничо-інноваційна компанія VHID представляє стандартну лінійку люків під плитку, які покривають всі потреби в прихованому доступі.

Замовте індивідуальний люк Slip basic®

Замовте індивідуальний люк Slip®

Люк Slide
Люк Slide
Люк Slide

Замовте індивідуальний люк SLIDE®

Люк regulator
Люк regulator
Люк regulator

Замовте індивідуальний люк REGULATOR®

Замовте індивідуальний люк Pegas®

Люк trap
Люк trap
Люк trap

Замовте індивідуальний люк TRAP®

Замовте індивідуальний люк UNIT®

Замовте індивідуальний люк Long Gate®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ