HOME » Люки під плитку в стіну

Приховані люки під плитку TM VHID

Люки під плитку середніх розмірів на петлі one size line

Якщо у Вас невелика ніша і класична плитка чи керамограніт стандартних розмірів, наприклад 300х300 чи можливо 600х1200h мм тоді обирайте для себе ревізійні люки на класичній петлі з 2D чи 3D регулюванням. Все максимально просто, натискайте  і дверцята відкриються!

Люки під плитку великих та нестандартних розмірів long & strong line

Ми маємо рішення прихованого доступу для будь-якого випадку з розмірами та матеріалом. Якщо плануєте покрити люк мармуром чи гранітом чи довжина одних дверцят 1000 мм і більше чи аномальна висота 2000 мм і більше тоді вибирайте потрібні конструкції та проконсультуйтесь із нашим спеціалістом перед замовленням.

ЛЮК Plain®

алюмінієвий прихований ревізійний люк під плитку з фірмового профілю, дверцята якого виймаються
повністю з алюмінію

ЛЮК Sleepers®

стальний прихований ревізійний люк під плитку довгих та вузьких розмірів, наприклад 700Lх250H мм, з 3D регулюванням
маленька H велика L

Виробничо-інноваційна мануфактура VHID працює на ринку прихованих технологій більше 10 років, за цей час VHID еволюціонував разом з розвитком цього ринку і очолив цю еволюцію.

Виробничо-інноваційна мануфактура VHID працює на ринку прихованих технологій більше 10 років, за цей час VHID еволюціонував разом з розвитком цього ринку і очолив цю еволюцію. Сталося це завдяки правильно обраній стратегії, яка спрямована на впровадження новітніх розробок у виробництво і орієнтація на 100% задоволення потреб Клієнта.  

Спеціально для стін, VHID створив різноманітні моделі ревізійних люків у ванну кімнату і інших приміщень.  

Тому кожному Клієнту буде легко знайти люк під плитку у ванну і не тільки, який задовольнить всі його особливі вимоги! Фахівці мануфактури завжди радо допоможуть вибрати модель, що найбільше підходить саме для Вас!.  

Ревізійні люки призначені для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям), створення схованок. 

Найчастіше встановлюють ревізійні люки у ванну. Люки під плитку можна використовувати для схожих за вагою і властивостями матеріалів: керамограніту, мармуру, каменю, мозаїки, а також для HPL панелей і дзеркал. 

За численними запитами Замовників було розроблено моделі з 3D регулюванням петлі (популярні для встановлення в новобудовах, де стіни ще просідають, після просідання можна відрегулювати дверцята/створку). 

Приховані люки під плитку представлені  як моделями з типовими розмірами, так і великогабаритними,  з однією або двома дверцятами/створками. 

Коливання можливих розмірів досить широкі, від 150х150 мм до 1800х2000 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці мануфактури зроблять індивідуальні розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру. 

Ревізійні люки під плитку можуть бути як з дверцятами/створкою, що відкриваються, так із з’ємними, які виймаються вручну, для розміщення в місцях обмеженого простору. В деяких моделях (з потужним профілем) присутні німецькі газові амортизатори Weforma, які сприяють відкриттю і закриттю дверцят/створки без зайвих зусиль. 

Завдяки унікальним регульованим в 3D площині петлям Skissors® відкриті дверцята/створка фіксуються у сталому положенні і заходять в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті.  

Надійне закриття і відкриття конструкцій люків забезпечують німецькі замки Mini-Latch HEFELE. 

Основним матеріалом для виготовлення профілів конструкцій люків під плитку є сталь і алюміній. Алюмінієві  рами, виготовлені із спеціально спроектованого профіля Sceleton®, що посилений ребрами жорсткості. 

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

Зараз VHID виготовляє  8 моделей ревізійних люків під плитку, які покривають всі можливі варіанти приховування і надання ревізійного доступу, які тільки існують! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей мануфактура надає послуги замірів, монтажу, безкоштовної доставки Новою поштою і консультації здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування. 

Приховані люки під плитку від VHID стануть непомітною і від цього радісною частинкою Вашого інтер’єру і настрою!

Люк regulator
Люк regulator
Люк regulator
Замовте прихований люк під плитку REGULATOR®
Люк SLIP release R
Замовте прихований люк під плитку SLIP®
Люк Slide
Люк Slide
Люк Slide
Замовте прихований люк під плитку SLIDE®
Люк long gate
Замовте прихований люк під плитку LONG GATE®
Люк plain
Люк plain
Люк plain
Замовте прихований люк під плитку PLAIN®

Замовте індивідуальний прихований люк SLEEPERS®

Люк trap
Люк trap
Люк trap
Замовте прихований люк під плитку TRAP®
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ