Back Breaker®

посилені приховані дверцята під плитку, керамограніт та камені для особливо великих розмірів та важких матеріалів на амортизаторах, із функією 3D регулюванням

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Пам’ятаєш, ми облаштовували кімнату відпочинку поруч з кабінетом нашого шефа? Ага, пам’ятаю, він зробив її для себе щоб поспати можна було, бар і все таке. Так от, викликає мене до себе шеф і каже: Хочу заходити в кімнату відпочинку прямо із свого кабінету, зробіть мені туди вхід, але не звичайний, а прихований, в мармурі, що на стіні зробіть отвір, який би відкривався!!! І що, як ви викрутилися??? Пощастило нам, що є на світі мануфактура VHID, яка робить круті конструкції прихованого доступу!». З VHID щастить[Символ]! 

Back Breaker® – посилені приховані дверцята під плитку для особливо великих розмірів та важких матеріалів на амортизаторах, із функцією 3D регулювання. 

Back Breaker® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Підходить під облицювання керамічною плиткою і керамогранітом товщиною до 20 мм, мармуром та іншими каменями товщиною до 20 мм, HPL панелями товщиною до 20 мм, паркетною дошкою, настінними панелями з МДФ та подібними матеріалами до 20 мм товщиною. 

Back Breaker® – це унікальний люк, в проект якого були впроваджені останні розробки конструкторського бюро мануфактури VHID. Люк має цілий ряд надзвичайних властивостей!  

Завдяки особливостям конструкції є можливість виготовити великогабаритний люк розмірами 1800х2000 мм. Придатний для встановлення важких облицювальних матеріалів. Унікальні регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують  потрапляння дверцят/створки в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, можливість регулювання положення дверцят/створки в 3 площинах. Німецькі газові амортизатори Weforma  роблять відкриття і закриття дверцят/створка легким, без зайвих зусиль. Фірмові профілі рами і дверцят були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, мають захист від просідання і деформації. Конструкція люка має антикорозійні властивості, рама виготовлена з анодованого алюмінію, а стальна конструкція дверцят/створки покрита спеціальним полімером. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу. 

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64 мм, товщиною 2 мм та дверцят/створки складеної з фірмового каркасу із стальних профілів покритих полімером  Steel strong chassis® на який закріплена вологостійка Aquapanel від KNAUF товщиною 12 мм. Газові амортизатори-пружини Weforma кріпляться до елементів стального каркасу з одного боку і до петель дверцят/створки з іншого. 

На основі інформації про площу і вагу дверцят/створки фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас!  

 Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями з нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/створки в 3D площині (до 2 мм).  

Під нижньою петлею встановлюється спеціальний тримач дверцят з роликом Keeper®, цей механізм забезпечує витримку великих вагових навантажень, унеможливлює просідання дверцят/створки і сприяє легкості їхнього руху під час відкриття і закриття.  Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.  

Всі шви алюмінієвої рами люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 600Lх700H мм,  максимальний 900Lх2000H мм (H – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при вертикальному розміщенні дверцят/створок 1800Lх2000H мм мм (двоє дверцят/створок 900Lх2000H мм мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петель = 88 мм. 

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка дорівнює розміру ніші (монтажного отвору) мінус 5 мм від ширини і довжини. 

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на дверцятах, враховуючи товщину міжплиточних швів – це і буде розміром люка. 

 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по вертикалі на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів, таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на Aquapanel дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними! 

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка та керамограніт товщиною до 20 мм, мармур та інші камені товщиною до 20 мм, HPL панелі товщиною до 20мм, паркетна дошка, настінні панелі з МДФ та подібні матеріали до 20 мм товщиною

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

В сторону з фіксацією у кінцевому положенні

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий каркас із стальних профілів, покритих полімером steel strong chassis®

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі із функіцєю фіксації) Також виконує функцію атоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні. Додатково встановлюється тримач дверцят з роликом – Keeper®

На соморізи до стіни чи металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина). Встановлюються у виробах шириною більшою за 400 мм

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По горизонталі L: мінус 128 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка дорівнють по ширині L: /по висоті H: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

переваги

Надміцна алюмінієва рама skeleton®

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та не деформується при цьому.

Scissors® – регульвана петля в 3D площині

телескопічна петля з нержавіючої сталі автоматично направить дверцят в отвір при закриванні та дозволить вирівняти щілини.

Додатковий запобіжник просіданню – тримач Keeper®

можна не боятись клеїти на дверцята навіть гранітну плиту, тримач з роликом не дозволить їм просісти!

Легке відкривання з амортизаторами

просто натискаєте на дверцята і вони відкриються самі!

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%