Breaker®

приховані дверцята підвищеної зручності під плитку із алюмінієвого каркасу на амортизаторах, із функією 3D регулювання петлі

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Мануфактура VHID вітає Вас, чим можемо допомогти? Мені порадили вашу компанію, як виробника надійних якісних люків, яка надає повний сервіс по їх замірам, доставці і монтажу. Мені потрібен люк в стіну доволі великих розмірів під плитку, який би не деформувався, не іржавів, був непомітним і щоб він легко закривався і відкривався, бо ним буде користуватися моя дружина, щоб ви все заміряли, порадили і встановили, що скажете? Так, є в нас виріб, який відповідає всім Вашим вимогам, бригада наших спеціалістів готова до виїзду». VHID задовольнить всі Ваші потреби!:) 

Представляємо, Breaker® – приховані дверцята підвищеної зручності під плитку із алюмінієвого каркасу на амортизаторах, із функцією 3D регулювання та фіксації петлі. 

Breaker® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ), створення схованок у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Підходить під облицювання керамічною плиткою товщиною до 10 мм, керамогранітом товщиною до 8 мм, мозаїкою, HPL панелями товщиною до 20 мм, паркетною дошкою, настінними панелями з МДФ та подібними твердими матеріалами за вагою до 20 товщиною. 

Breaker® – це приховані дверцята з унікальними властивостями, при проектуванні якого були застосовані останні розробки конструкторського бюро мануфактури VHID. Люк має цілий ряд якісних переваг. Завдяки унікальним регульованим в 3D площині петлям Skissors® дверцята/створка заходять в раму по заданій траєкторії, яка не потребує ручного коригування при закритті, положення дверцят/створки доступні для регулювання в 3 площинах. Функція фіксації петлі дає можливість відкрити і зафіксувати дверцята/створку в положенні 90° (актуально для конструкцій без амортизаторів). Німецькі газові амортизатори Weforma забезпечують відкривання і закривання дверцят/створки без зайвих зусиль. Фірмові спеціальні профілі рами і дверцят мають ребра жорсткості, були спеціально розроблені для витримки великих навантажень, із захистом від просідання і деформації. Конструкція має антикорозійні властивості,  рама і дверцята виготовлені з анодованого алюмінію. Люк має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу. 

Breaker® складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64 мм, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Flat chassis® глибиною 20 мм, товщиною 2 мм на який закріплена вологостійка Aquapanel від KNAUF товщиною 12 мм. Дверцята/створка посилені вертикальними ребрами жорсткості. Кількість ребер залежить від загальної величини конструкції і визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Перпендикулярно ребрам жорсткості дверцят/створки, розміщені 2 алюмінієві профільні труби до яких кріпляться газові амортизатори-пружини Weforma,  з іншої сторони амортизатори кріпляться до петель.  

На основі інформації про площу і вагу дверцят/створки фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! Слід зазначити, що в люках маленьких габаритів (шириною до 400 мм) амортизатори не використовуються і поперечних профільних труб для їх кріплення на дверцятах/створці немає.  

 Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями із нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Конструкція петлі дає можливість регулювання дверцят/ створки в 3D площині (до 2 мм), а також відкривати і фіксувати дверцята/створку в положенні 90° (якщо не встановлені амортизатори). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 76°.  

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 300х300 мм,  максимальний 600L х1200H мм (H – сторона петлі). Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят/створок 1200×1200 мм (двоє дверцят/створом 600Lх1200H мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петель = 88 мм. 

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка дорівнює розміру ніші (монтажного отвору) мінус 5 мм від ширини і довжини. 

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на дверцятах, враховуючи товщину міжплиточних швів – це і буде розміром люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По горизонталі простір менше на 128 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі і 14 мм виступ замків), по вертикалі на 48 мм (за рахунок рами). Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів, таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на Aquapanel дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт товщиною до 8 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, паркетна дошка, настінні панелі з МДФ та подібні тверді матеріали за вагою до 20 мм товщиною

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

В сторону з фіксацією у кінцевому положенні

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий каркас із стальних профілів, покритих полімером steel strong chassis®

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі із функіцєю фіксації) Також виконує функцію атоматичного влучання дверцят в отвір при закриванні

На соморізи до стіни чи металевого профілю

3D регулювання до 2 мм

Газові пружини WEFORMA (Німеччина). Встановлюються у виробах шириною більшою за 400 мм

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По горизонталі L: мінус 128 мм ( 48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка дорівнють по ширині L: /по висоті H: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

переваги

Надміцна алюмінієва рама skeleton®

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та не деформується при цьому.

Scissors® – регульвана петля в 3D площині

телескопічна петля з нержавіючої сталі автоматично направить дверцят в отвір при закриванні та дозволить вирівняти щілини.

Легке відкривання з амортизаторами

просто натискаєте на дверцята і вони відкриються самі!

На каркас дверцят прикріплений лист aquapanel® 12 мм

aquapanel® 12 мм має чудові звукоізоляційні й вологостійкі властивості, тому люк можна встановлювати і у вологих приміщеннях і на вулиці

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%