Long Gate®

прихований ревізійний люк під плитку надвеликих розмірів. Підходить для важких облицювальних матеріалів

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка та керамограніт товщиною до 20 мм, мармур та інші камені товщиною до 20 мм, HPL панелі товщиною до 20мм, паркетна дошка, настінні панелі з МДФ та подібні матеріали до 20 мм товщиною

PUSH-roller system (система замків Quick HEFELE та роликових защіпок на протилежній стороні петлі)

Натисканням

Профіль TUBE 25×50х2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 20×20х1,5 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Tor® (для довгих та важких дверцят)

На соморізи до стіни чи металевого профілю

80 мм (62 мм рама плюс 18 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 125 мм (50 мм рама+60 мм петля+15 мм відповідна частина ролика)/по вертикалі H: мінус 50 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

Невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 5 + 5 мм /по вертикалі H: 10 + 10 мм.

По горизонталі L: мінус 60 мм/по вертикалі H: мінус 70 мм.

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5 мм

«Чого сумуєш? Посміхнись! Як тут не сумувати???  Говорив з нашим виконробом, він каже, що ту широкоформатну плитку, що ми вибрали, яка дуже сподобалась нам обом, потрібно буде різати, бо там де розташована гребінка має бути ревізійний люк і жоден з йому відомих люків не роблять таких великих габаритів… ».

VHID забезпечить гарним настроєм! 

Наша мануфактура відреагувала на зростаючий запит клієнтів на ревізійні люки під широкоформатну плитку, розробивши спеціальне рішення!

Знайомтеся, Long Gate® – стальний прихований ревізійний люк під плитку з широкими дверцятами, від 600 до 1200 мм.

Long Gate® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям).

Підходить для облицювання керамічною плиткою, керамогранітом, мармуром, мозаїкою, HPL панелями, та подібними матеріалами з товщиною не більше 20 мм.

Сантехнічний люк Long Gate® виділяється з поміж інших моделей великою вантажопідйомністю, яка стала можливою завдяки одноланковій петлі TOR® та іншим конструктивним особливостям, які дають можливість розміщення однієї важкої плитки великих розмірів (замість двох у традиційних конструкціях). При цьому відпадає необхідність підрізки плитки до потрібних розмірів або розрізання на дві частини однієї великої плитки.

Long Gate®  робить Ваш задум можливим, а дизайн досконалим!

Рама люка складається із стального профілю TUBE 25×50х2 мм та дверцят/створки із стального профілю TUBE 20×20х1,5, на які закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 10мм. Рама і дверцята/створка з’єднані між собою за допомогою петлі TOR®.

Люк відкривається натисканням за допомогою PUSH-roller system (система замків Quick HEFELE та роликових защіпок на протилежній стороні петлі). Дверцята/створка відкривається спочатку в фронтальному напрямі, а потім в сторону, кут відкриття залежить від товщини облицювального матеріалу навколо люка. Фронтальне відкриття захищає облицювальний матеріал від відколів.

Обертання дверцят/створки забезпечує петля TOR®, яка виготовлена із стального профілю товщиною 2 мм. Наявність тільки однієї ланки петлі мінімізує люфти і забезпечує велику вантажопідйомність дверцят/створки сантехнічного люка.

Стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійні властивості.  

Всі шви прихованого люка Long Gate ® з’єднані за допомогою аргонно-дугового методу зварювання, тому вони є міцними і непомітними! 

Мінімально можливий розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 600Lх400H, максимальний 1200Lх1000H. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні 2000Lх1000H (двоє дверцят/створок 1200Lх1000H мм без перемички посередині).

Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 62 мм + 18 мм виступ замків = 80 мм. 

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки. 

Важливо!!! Виступ плитки за габарити люка не рекомендується і допускається тільки у разі виняткової необхідності. 

Максимально допустимий виступ плитки за габарити люка: 20 мм з протилежної до петлі сторони, 50 мм з трьох інших сторін.

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту і додати товщину шву, після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’язково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

Дверцята/створка люка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 62 мм, в районі виступу замків 80 мм.  

Важливо!!! Корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель, замків і товщини профілю). Для конструкції з одними дверцятами/створкою він менший по горизонталі на 125 мм, по вертикалі простір менший на 50 мм.  

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створками здійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів, таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Особливості розміщення ревізійного люка біля внутрішніх кутів стін.

Мінімальна відстань від плитки, що наклеєна на дверцята/створку люка до кута – 10 мм (при розміщенні петлі з боку кута). Мінімальна відстань від плитки, що наклеєна на дверцята/створку люка до кута – 3 мм (при розміщенні петлі з протилежного боку від кута).

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Одні дверцята люка довжиною до 1200 мм, а висотою до 2500 мм

завдяки надміцній петлі Tor® дверцята люка до 1200 мм шириною будуть працювати без найменшого просідання! Висота при цьому може бути до 2500 мм

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений. Тип зварних швів відповідає міжнародним стандартам EN 10217-7

Витримає навіть гранітну плиту!

завдяки посиленому каркасу рами та дверцят люк здатен витримати без присідань такі облицювальні матеріали як граніт чи мармур

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ