SliDE®

базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого зсуваються паралельно стіні

Визуализация и технические характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт товщиною до 8 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

Двоє дверцят по вертикалі 650Lх2000H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1100H

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Профіль TUBE 20×40х1,2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 15×15х1,2 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Triple DoorHolder®

На соморізи до стіни чи металевого профілю

up/down (вверх/вниз для люків з периметром від 2900мм)

65 мм (52 мм рама і дверцята плюс 13 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 84 мм (70 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 40 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 2,5 + 2,5 мм /по вертикалі H: 8 + 8 мм.

по горизонталі L: мінус 45 мм /по вертикалі H: мінус 56 мм. Якщо люк виробляється під мозаїку, розмір дверцят = граничному розміру люка

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5мм

«Я в розпачі… виходить, ми не зможемо заховати лічильники і труби, тому що жодні дверцята люка не зможуть відкритися, адже заважає ванна, це зводить нанівець всі наші зусилля… Що ж робити??!» 

Запобігти розпачу і вирішити подібну проблему допоможуть приховані ревізійні люки TM VHID! Здавалося б неможливе можливо приховати, використовуючи сучасні розробки! 

Саме для вирішення таких завдань фахівці мануфактури VHID створили SLIDE®– базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого зсуваються паралельно стіні. 

SLIDE® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) доступ до яких обмежено. 

  Використовується для облицювання керамічною плиткою до 10 мм, керамогранітом до 8 мм, мозаїкою, HPL панелями до 20 мм, та подібними за вагою матеріалами. 

Люк складається із стального профілю TUBE 20×40х1,2 мм та дверцят/створки, що мають контур із профілю TUBE 15×15х1,2 мм на який закріплений гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 10мм. Всі стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність. Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE. Для відкриття достатньо лише 120 мм вільного простору в фронтальному напрямку після чого дверцята/створка зсувається у бік, паралельно стіні на всю свою ширину. Особливість відкриття дверцят/створки забезпечується завдяки двохшарнірній трьохскладовій петлі Triple DoorHolder®. Загальна глибина конструкції 52 мм плюс 13 мм виступ замків = 65 мм. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 350Lх300H мм, максимальний 650Lх1100H мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят/створки 1200Lх1100H мм (двоє дверцят/створок 600Lх1100H мм без перемички посередині), при вертикальному 650Lх2000H мм (двоє дверцят/створок 650Lх1000H мм без перемички посередині). 

Для конструкцій люків периметр яких перевищує 2900 мм передбачений механізм регулювання петель Up/Down (вгору/вниз). 

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки або трохи  меншого розміру.   

Важливо!!! Допускається виступ плитки за габарити люка зі сторони кріплення петель максимум на 20 мм, з усіх інших сторін на 50 мм. (Плитка кріпиться на дверцята/створку). 

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

 Дверцята/створка люка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 65 мм.  

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель і товщини профілю). Для конструкції з одними дверцятами/створкою по горизонталі простір менше на 70 мм + 14 мм виступ замків = 84 мм, по вертикалі на 40 мм.  

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створками здійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

   Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізівабо саморізівз дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

   Наклейте на гіпсоволокнодверцят/створкиоблицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки. 

   Для досягнення максимальної  невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними! 

переваги

Хірургічна точність

всі процеси на підприємстві роботизовані, тому ми впевнені на 100%, що похибки в розмірах не буде, а кути люка будуть по 90 градусів. Це дуже важливо, коли люк підбирається точно під розміри плитки

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений. Тип зварних швів відповідає міжнародним стандартам EN 10217-7

Зсування дверцят

навіть якщо унітаз чи комод розміщений близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто зсуваються по стіні в сторону, потрібно всього 12 см проміжку і маєте доступ до комунікацій

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ