TRAP®

базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого виймаються

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 12 мм, керамограніт товщиною до 12 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням + виймання дверцят

Профіль TUBE 20×30х1,2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 15×15х1,2 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Роз’ємне з’єднання, що забезпечується штирями на рамі та скобами на дверцятах

На соморізи до стіни чи металевого профілю

65 мм (42 мм рама і дверцята плюс 23 мм виступ замків тільки у верхній частині люка)

По горизонталі L: мінус 40 мм/по вертикалі H: мінус 54 мм (40 мм рама + 14 мм виступ замків у верхній частині). Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5мм

«Мамо, я спілкувався сьогодні з прорабом, він каже, що приховані люки під таку велику плитку, як ти вибрала, не випускають!!! В нас немає виходу, доведеться або різати плитку, але це некрасиво виглядатиме або вибирати плитку менших розмірів».   

VHID наголошує – вихід є! Фахівцями мануфактури постійно аналізуються потреби наших клієнтів,  тому для рішення подібних задач був створений TRAP® - базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого виймаються. 

TRAP® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям), в тому числі доступ до яких обмежено. 

Підходить під облицювання керамічною плиткою товщиною до 12 мм, керамогранітом товщиною до 12 мм, мозаїкою, HPL панелями товщиною до 20 мм, та подібними за вагою твердими матеріалами. 

Перевагами TRAP® є можливість виготовлення люка з однією створкою/дверцятами більше 700 мм , що дає змогу «підлаштувати» його під широку плитку, для запобігання її обрізанню і утворенню зайвого шва, це зробить люк максимально прихованим, а Ваш інтер’єр досконалим!  Люк має більший корисний/світловий/вільний простір, в порівнянні з іншими моделями, внаслідок відсутності петель, а також потребує меншої глибини монтажного отвору/ніші для можливості його установки, люк можна встановити в ніші глибиною від 65 мм. Зауважимо, що 65 мм це мінімальна глибина необхідна для розміщення двох замків верхньої частини люку, для  решти конструкції достатньо всього 42 мм. 

Люк складається із стального профілю TUBE 20x30х1,2 мм та дверцят/створки, що мають контур із профілю TUBE 15x15х1,2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 10мм. Всі стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність.  

Люк відкривається натисканням на верхню частину дверцят/створки за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system).  Дверцята/створка люка кріпиться до рами системою роз’ємного з’єднання, до якої входять штирі на рамі, скоби та пара роликів на дверцятах/створці. Після відкриття  верхня частина люка розкривається на 30°, при цьому нижня частина тримається на скобах дверцят, які нанизані на штирі рами люка. Ролики допомагають заданню необхідної траєкторії руху дверцят/створки при відкритті, а також фіксують нижню частину люка в закритому положенні. Після відкриття люк можна зняти, для цього треба витягнути його руками, вивільнивши скоби дверцят із штирів рами. В цілях додаткової безпеки дверцята/створку із рамою з’єднує з’ємний стальний трос. На внутрішній стороні рами дверцят/створки знаходяться одна або дві пари (в залежності від габаритів люка) направляючих кілець, вони допомагають  дверцятам/створці заходити у раму в потрібному положенні. 

Загальна глибина конструкції 42 мм плюс виступ замків 23 мм = 65 мм. 

Мінімально можливий розмір конструкції з одними дверцятами 200Lх200H, максимальний1000Lх550H. Можливість виготовлення конструкції з двома дверцятами обговорюється з спеціалістом VHID індивідуально. 

Для правильного визначення/підбору розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки.   

Важливо!!! Виступ плитки або іншого облицювального матеріалу за габарити люка не допускається. 

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

Дверцята/створка люка відкриваються зверху вниз і знімається . Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 65 мм у верхній його частині із трьох інших сторін достатньо 42 мм.  

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок товщини профілю). По горизонталі і по вертикалі простір менше на 40 мм (також в деяких випадках треба врахувати + 14 мм виступу замків зверху і + 60 мм виступу штирів знизу). 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

 Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Для досягнення максимальної невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку.  

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Не потребує простору для відкривання

навіть якщо унітаз чи комод розміщений близько до дверцят люка, не проблема, дверцята просто виймаються і маєте доступ до комунікацій

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений. Тип зварних швів відповідає міжнародним стандартам EN 10217-7

Однодверний люк до 1000 мм в ширину

ідеально для довгої плитки, щоб не було зайвих швів

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%
Замовте прихований люк під плитку TRAP®
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ