Regulator

Regulator®

Cтальний прихований ревізійний люк під плитку з 3D регулюванням петлі

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Я сьогодні сварився з менеджером фірми, де ми купляли наш прихований люк, який перестав відкриватися. Знаєш, що він мені сказав??? Що справа не в люкові, а в нашій новобудові, що осідання стін деформувало конструкцію люка…». VHID підкаже, як запобігти такому[Символ] 

Наша мануфактура ставить собі на меті крокувати в ногу з часом і випереджати його, передбачати виникнення проблем, а не працювати над їх усуненням. VHID впроваджує таке бачення при проектуванні і виробництві люків. Одним із яскравих прикладів цього став Regulator ® – стальний прихований ревізійний люк під плитку з можливістю 3D регулюванням петлі. 

Regulator ® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Підходить для облицювання керамічною плиткою товщиною до 10 мм, керамогранітом товщиною до 8мм, мозаїкою, HPL панелями товщиною до 20 мм, та подібними твердими за вагою матеріалами. 

Regulator ® вигідно виділяється від інших прихованих ревізійних люків можливістю регулювання положення дверцят/створки в трьох площинах: ширина, висота, глибина (є необхідністю при облаштуванні оселі в новобудові, де ще просідають стіни) і є незамінним при укладанні плитки з дуже вузькими міжплиточними швами (безшовне укладання плитки), а також якщо Ви бажаєте, щоб проміжки між плиткою прикріпленою до люку і плиткою на стіні були однаковими, але не впевнені у кваліфікації фахівців, які укладатимуть плитку. Regulator ® надасть Вам впевненості, спокою і допоможе звершити Ваш дизайнерський задум! 

Люк складається із стального профілю TUBE 25×40х1,2 мм та дверцят/створки із листової сталі Tray® 1.2 мм товщиною, на яку закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 10мм. Рама і Дверцята/створка з’єднані між собою за допомогою петлі Robot DoorHolder® (яка забезпечує 3D регулювання). 

Люк відкривається натисканням за допомогою PUSH-roller system (система замків Mini-Latch HEFELE та роликових защіпок), замки розміщені з боку петель, роликові защіпки з протилежного. Дверцята/створка відкривається спочатку в фронтальному напрямі, а потім в сторону на 110°. Фронтальне відкриття захищає облицювальний матеріал від відколів. Обертання дверцят/створки забезпечує петля Robot DoorHolder® (з функцію 3D регулювання). Петля є механізмом, що включає гайки для регулювання і направляючі вісі, що забезпечують стабільне положення дверцят/створки та їх регулювання у трьох площинах. Підкручюючи гайки для регулювання звичайним гайковим ключем можна рухати дверцята/створку люка вперед-назад, вправо-вліво, вгору-вниз. При цьому люк не втрачає свою прочність і функціональність. Петля Robot DoorHolder® виготовлена із сталі товщиною 5 мм, тому здатна витримувати на собі вагу мармура, натурального каменя, керамограніта. 

Стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність.  

Всі шви прихованого люка Regulator ® з’єднані за допомогою аргонно-дугового методу зварювання, тому вони є міцними і непомітними! 

Механізм люка передбачає можливість вільного і швидкого відкриття люка в разі виникнення екстреної необхідності. 

Глибина конструкції в закритому стані 55 мм.  

Мінімально можливий розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 200Lх350H, максимальний 700Lх1300H. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні 1200Lх1300H (двоє дверцят/створок 600Lх1300H мм без перемички посередині), при вертикальному 700Lх2000H (двоє дверцят/створок 700Lх1000H мм без перемички посередині). 

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки. 

Важливо!!! Виступання плитки за габарити люка не рекомендується і допускається тільки у разі виняткової необхідності. 

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

Дверцята/створка люка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 55 мм.  

Важливо!!! Корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель і товщини профілю). Для конструкції з одними дверцятами/створкою він менший по горизонталі на 95 мм, по вертикалі простір менший на 50 мм.  

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створкою здійснюється інженерами мануфактури за запитанням.

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

 Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

 Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки. 

 Для досягнення максимальної  невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку.  

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт товщиною до 8 мм, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

Двоє дверцят по вертикалі 700Lх2000H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1300H

PUSH-roller system (система замків Mini-Latch HEFELE та роликових защіпок на протилежній стороні петлі)

Профіль TUBE 25×40х1,2 стальний покритий полімером

Лоток із листової сталі Tray®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Robot DoorHolder® (має функцію 3D регулювання)

На соморізи до стіни чи металевого профілю

3D регулювання

По горизонталі L: мінус 95 мм/по вертикалі H: мінус 50 мм. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 2,5 + 2,5 мм /по вертикалі H: 8 + 8 мм.

По горизонталі L: /по вертикалі H: мінус 60 мм.

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5 мм

переваги

Петля з функцією 3D регулювання Robot DoorHolder®

дверцята люка можна регулювати в трьох площинах для досягнення одного рівня зі стіною та для ідеально рівних щілин при установці та надалі після просідання стін будинку

Дверцята із листа сталі

дверцята виготовлено із листової сталі із загнутими краями, які утворюють лоток. Це повністю виключає будь-які перекосив майбутньому

PUSH-roller system

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE, а також спеціальних защіпок, які тримають дверцята навіть після зміщення, що відбулось внаслідок 3D регулювання

Посилена рама із профілю TUBE 25x40х1,2

завдяки профілю TUBE 25x40х1,2 люк витримує на собі важкі облицювальні матеріали

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%
Відкрити прайс Regulator
Відкрити прайс Regulator
ШВИДКО ЗАМОВИТИ
ШВИДКО ЗАМОВИТИ