Slide

SliDE®

базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого зсуваються паралельно стіні

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Я в розпачі… виходить, ми не зможемо заховати лічильники і труби, тому що жодні дверцята люка не зможуть відкритися, адже заважає ванна, це зводить нанівець всі наші зусилля… Що ж робити??!» 

Запобігти розпачу і вирішити подібну проблему допоможуть приховані ревізійні люки TM VHID! Здавалося б неможливе можливо приховати, використовуючи сучасні розробки! 

Саме для вирішення таких завдань фахівці мануфактури VHID створили SLIDE®– базовий прихований ревізійний люк під плитку, дверцята якого зсуваються паралельно стіні. 

SLIDE® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям) доступ до яких обмежено. 

  Використовується для облицювання керамічною плиткою до 10 мм, керамогранітом до 8 мм, мозаїкою, HPL панелями до 20 мм, та подібними за вагою матеріалами. 

Люк складається із стального профілю TUBE 20×40х1,2 мм та дверцят/створки, що мають контур із профілю TUBE 15×15х1,2 мм на який закріплений гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 10мм. Всі стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність. Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE. Для відкриття достатньо лише 120 мм вільного простору в фронтальному напрямку після чого дверцята/створка зсувається у бік, паралельно стіні на всю свою ширину. Особливість відкриття дверцят/створки забезпечується завдяки двохшарнірній трьохскладовій петлі Triple DoorHolder®. Загальна глибина конструкції 52 мм плюс 13 мм виступ замків = 65 мм. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 350Lх300H мм, максимальний 650Lх1100H мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят/створки 1200Lх1100H мм (двоє дверцят/створок 600Lх1100H мм без перемички посередині), при вертикальному 650Lх2000H мм (двоє дверцят/створок 650Lх1000H мм без перемички посередині). 

Для конструкцій люків периметр яких перевищує 2900 мм передбачений механізм регулювання петель Up/Down (вгору/вниз). 

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки або трохи  меншого розміру.   

Важливо!!! Допускається виступ плитки за габарити люка зі сторони кріплення петель максимум на 20 мм, з усіх інших сторін на 50 мм. (Плитка кріпиться на дверцята/створку). 

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.  

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою. 

 Дверцята/створка люка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 65 мм.  

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель і товщини профілю). Для конструкції з одними дверцятами/створкою по горизонталі простір менше на 70 мм + 14 мм виступ замків = 84 мм, по вертикалі на 40 мм.  

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створками здійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль. 

   Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізівабо саморізівз дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

   Наклейте на гіпсоволокнодверцят/створкиоблицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки. 

   Для досягнення максимальної  невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними! 

Технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт товщиною до 8 мм, мозаїка, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

Двоє дверцят по вертикалі 650Lх2000H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1100H

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Профіль TUBE 20×40х1,2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 15×15х1,2 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Triple DoorHolder®

На соморізи до стіни чи металевого профілю

up/down (вверх/вниз для люків з периметром від 2900мм)

65 мм (52 мм рама і дверцята плюс 13 мм виступ замків)

По горизонталі L: мінус 84 мм (70 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по вертикалі H: мінус 40 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 2,5 + 2,5 мм /по вертикалі H: 8 + 8 мм.

по горизонталі L: мінус 45 мм /по вертикалі H: мінус 56 мм. Якщо люк виробляється під мозаїку, розмір дверцят = граничному розміру люка

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5мм