HOME » Послуги

Сучасні тенденції дизайну інтер’єру та будівництва вимагають не тільки виробництва якісного продукту, але і надання додаткових послуг, які повністю задовольнять потреби Клієнта. Саме таку мету ставить перед собою VHID – повне задоволення потреби Клієнта шляхом надання йому якісного унікального продукту і якісних сервісів по консультуванню, замірам, доставці, монтажу, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню. Власне такий підхід і робить VHID лідером ринку прихованих технологій! ​

measurement vhid

Консультації та заміри

VHID забезпечує кваліфіковану консультаційну підтримку щодо вибору оптимальної моделі люка, правильного здійснення замірів розміру люка, підготовки і укріплення ніш перед монтажем, правильного і надійного монтажу люків. Консультації здійснюються в телефонному режимі, а також можна замовити виїзд спеціаліста (в тому числі за межі України) для замірів або консультації безпосередньо на місці.

Серійне та індивідуальне виробництво

Виробничі потужності VHID мають високий рівень автоматизації, що дозволяє мінімізувати вплив людського фактору при виготовлені конструкцій і виключити ймовірність браку у готових виробах. Мануфактура VHID  виготовляє певні моделі люків за стандартними розмірами, які мають найвищий попит,  а також всі моделі люків відповідно до будь-яких індивідуальних розмірів, що потрібні нашому Клієнтові, чи за його побажанням може зробити зміни в конструкції (зрізання кутів, підсилення конструкції, встановлення додаткових замків, тощо).

production vhid
logistics vhid

Доставка

VHID має власний логістичний склад і власний транспорт, тому Ваше замовлення буде відправлене в найкоротші терміни! Співпраця з Новою поштою дозволяє кожному нашому Клієнту безкоштовно і швидко отримати замовлення навіть в найвіддаленіших куточках України!

Монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування

У структурі VHID є відділ монтажу, фахівці якого мають багаторічний досвід у будівництві і установці люків. За Вашим бажанням ми виконаємо монтаж любої конструкції  VHID швидко і бездоганно, що стане запорукою її надійної і довгої роботи, яка принесе Вам радість і задоволення!

Ми надаємо 5 років гарантії на всі наші конструкції, а також здійснюємо їх гарантійне і післягарантійне обслуговування.

installation vhid

Виникли питання - пишіть нам!