HOME » Послуги

Сучасні тенденції дизайну інтер’єру та будівництва вимагають не тільки виробництва якісного продукту, але і надання додаткових послуг, які повністю задовольнять потреби Клієнта. Саме таку мету ставить перед собою VHID – повне задоволення потреби Клієнта шляхом надання йому якісного унікального продукту і якісних сервісів по консультуванню, замірам, доставці, монтажу, гарантійному і післягарантійному обслуговуванню. Власне такий підхід і робить VHID лідером ринку прихованих технологій! ​

Серійне та індивідуальне виробництво

Виробничі потужності VHID мають високий рівень автоматизації, що дозволяє мінімізувати вплив людського фактору при виготовлені конструкцій і виключити ймовірність браку у готових виробах. Мануфактура VHID  виготовляє певні моделі люків за стандартними розмірами, які мають найвищий попит,  а також всі моделі люків відповідно до будь-яких індивідуальних розмірів, що потрібні нашому Клієнтові, чи за його побажанням може зробити зміни в конструкції (зрізання кутів, підсилення конструкції, встановлення додаткових замків, тощо).

Консультації та заміри

VHID забезпечує кваліфіковану консультаційну підтримку щодо вибору оптимальної моделі люка, правильного здійснення замірів розміру люка, підготовки і укріплення ніш перед монтажем, правильного і надійного монтажу люків. Консультації здійснюються в телефонному режимі, а також можна замовити виїзд спеціаліста (в тому числі за межі України) для замірів або консультації безпосередньо на місці.

Доставка

VHID має власний логістичний склад і власний транспорт, тому Ваше замовлення буде відправлене в найкоротші терміни! Співпраця з Новою поштою дозволяє кожному нашому Клієнту безкоштовно і швидко отримати замовлення навіть в найвіддаленіших куточках України!

Монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування

У структурі VHID є відділ монтажу, фахівці якого мають багаторічний досвід у будівництві і установці люків. За Вашим бажанням ми виконаємо монтаж любої конструкції  VHID швидко і бездоганно, що стане запорукою її надійної і довгої роботи, яка принесе Вам радість і задоволення! Ми надаємо 5 років гарантії на всі наші конструкції, а також здійснюємо їх гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Виникли питання - пишіть нам!