Дифузор лінійний, щілинний прихованого монтажу з регулюванням потоків повітря - 1 щілина

IS.L 20/1/400
4 077грн.
Передзамовлення
1
Деталі товару
Brand: WINDPASS
Країна реєстрації бренду: USA
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 76 04 29 90 00
Матеріал каркасу: Екструдований алюмінієвий профіль
Покриття каркасу: Поліефірна порошкова фарба
Регулювання потоку повітря: Ромбоподібні лопаті quattro punti
Глибина, мм: 55,5
ОПИС

Прихований Монтаж.

Лінійні дифузори WINDPASS лінійки INVISIBLE SPACE не тільки багатофункціональні повітророзподільні пристрої, але й продукт, що повністю інтегрується в інтер'єр. Завдяки спеціальному алюмінієвому профілю DRACO дифузори лінійки INVISIBLE SPACE кріпляться в отворі стелі або стіни зовнішніми бортами до гіпсокартонної перегородки. Борти ховаються під облицюванням, залишається видно лише безперервну щілину. Якщо щілина не одна тоді буде видно перегородки між щілинами, які ми можемо пофарбувати в будь-який колір по RAl і зберегти цілісність та дизайн стелі чи стіни.

Сфера використання.

Лінійні дифузори WINDPASS ідеальне повітророзподільне рішення як для невеликої приватної квартири, так і для величезних приміщень, готелів, торгових центрів, складів та виробничих цехів. Дифузори WINDPASS лінійки INVISIBLE SPACE можуть бути використані як для подачі, так і для видалення повітря із приміщення. Також завдяки екструдованому алюмінієвому профілю, який покривається поліефірною порошковою фарбою, дифузори WINDPASS можуть встановлюватися в камінних шахтах.

Конструктивні можливості.

Завдяки універсальному алюмінієвому профілю DRACO можна зібрати дифузор в якому буде від 1 до 6 щілин, шириною від 20 до 40 мм кожна з додатковим регулюванням ширини лопатями в кожній щілині окремо. Профіль має довжину 6 метрів, але це не межа, за допомогою стикувальних пластин ми можемо зібрати один дифузор 20, 30 або навіть 50 метрів. WINDPASS INVISIBLE SPACE line – це перші у світі кутові лінійні дифузори. Наприклад, дифузор може бути квадратної або прямокутної форми по всьому периметру кімнати без перемичок між щілинами.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Основою кожного лінійного дифузора WINDPASS є фірмовий профіль DRACO, який виготовлений із первинного алюмінію методом екструзії. Для його покриття ми використовуємо тільки RoHS сумісні реактиви, тому вміст шкідливих речовин виключено.

Для регулювання потоків, дифузори WINDPASS оснащені запатентованими ромбоподібними лопатями quattro punti, які дозволяють не лише контролювати напрямок повітря під різними кутами, але й змінити витрату повітря. Крім цього таке керування повітрям за певних умов дозволяє досягти ефекту Коанда, коли повітря на виході відхиляючись до стінки прилипатиме до стелі й опускатиметься плавно вниз, створюючи максимально комфортний повітрообмін у приміщенні. Крім всього швидкість потоку на виході за допомогою лопатей може регулюватися в широких межах.

На вхідній стороні лінійного дифузора WINDPASS закріплена перфорована пластина, яка забезпечує рівномірний розподіл повітря в щілинах.

Дифузори WINDPASS INVISIBLE SPACE line можна використовувати на відстані від 2,2 до 15 м від робочої зони у напрямку розвитку потоку при початковому перепаді температур до 10 ° C за умови забезпечення допустимої швидкості та перепаду температури на вході в робочу зону згідно з діючими нормами мікроклімату.

Можливості розподілу повітря:

1) плоским вузькоспрямованим потоком при відношенні довжини щілини до загальної ширини потоку 20: 1 і більше;

2) плоским потоком, який поступово перетворюється на компактний, щодо довжини щілини до загальної ширини потоку 2: 1 … 20: 1;

3) компактним потоком при відношенні довжини щілини до загальної ширини потоку менше 2: 1.

МОНТАЖ

Дифузори WINDPASS INVISIBLE SPACE line кріпляться безпосередньо в отвір в стелі з гіпсокартону. Перед початком робіт потрібно підготувати отвір у стелі за посадковим розміром дифузора, причому врахувати монтажні проміжки 5-10 мм. Встановити Plenum Box з оцинкованої сталі, який має відповідати рекомендованим розмірам. Plenum Box має бути закріплений окремо від дифузора. Також обов'язково потрібно посилити отвір CD профілем по контуру. Після цього потрібно вставити дифузор в отвір і закріпити його знизу саморізами через крила профілю DRACO, що виступають, безпосередньо до гіпсокартонної перегородки в стелі. Саморізи повинні прошити наскрізь крило дифузора, гіпсокартон та CD профіль. Після встановлення можна приступати до малярських робіт.

Увага!!!

Plenum Box для дифузора має відповідати рекомендованим розмірам. Повинен мати лише правильну геометрію без жодних вигинів і викривлень. При необхідності Plenum Box можна звукоізолювати зсередини.


Посилання на офіційну сторінку продукту: windpass.tech

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ