HOME » Про нас

Історія створення та філософія

Вас вітає виробничо-інноваційна мануфактура VHID manufactory. Забезпечуємо прихований доступ до сейфів, барів, лічильників чи електрощитків, систем кондиціювання, водопроводу, в підвали, погреби!

моделей на всі випадки
> 0
клієнтів по всьому світу
0 +
років служби Виробів
0 +
вирішених запитів
0 %

Історія створення VHID бере свій початок з березня 2009 року, коли декілька друзів-однодумців з України вкладають власні кошти в проектування і налагодження виробництва ревізійних прихованих люків. 

Майбутні організатори мануфактури, працювали в різних компаніях, які були задіяні у сфері будівництва і дизайну, і постійно зіштовхувалися із схожими проблемами: «Як приховати таку величезну кількість ніш/отворів, зробити це приховано і з можливістю доступу?». Кінцевим поштовхом до створення мануфактури став аналіз світового ринку прихованих конструкцій, який виявився майже порожнім/незайманим/вільним. Вони зрозуміли, що це відмінна можливість забезпечити люками цілий Світ і прославити себе і свою Батьківщину! Зволікати далі було неможливо і прийнявши рішення, вони почали робити підготовчі роботи по організації. 

Спочатку було придбано обладнання і невелике виробниче приміщення на околицях Києва, на потужностях якого почали виробляти перші 8 моделей прихованих люків.  

 На початку 2013 виробничі потужності мануфактури VHID розширилися, було закуплене нове сучасне обладнання. Процес виробництва доведений до відповідності високим європейським стандартам якості та безпеки.  

Концепція компанії – створенням власних продуктів дарувати задоволення людям (клієнтів і працівників) і дбати про збереження довкілля. Тільки задоволений умовами праці працівник, здатен виготовити якісний продукт, який принесе задоволення Клієнту. Довкілля – це наш дім, від нього ми отримуємо всі наші блага, ми повинні дбати про нього. Все наше виробництво є екологічно безпечним і не забруднює навколишнє середовище. 

Чому власне «VHID»? запитаєте Ви.  VHID – це відкриття нових можливостей, перехід від старого до нового, знайомство, запрошення до зустрічі з новим, це якісне перевтілення/перетворення, досягаючи входу Ви перед порогом залишаєте все старе і проходячи крізь нього знайомитесь з новим, це звільнення від старого, оновлення. Ну.. і це вхід і доступ до Ваших підвалів і ніш. 

Зараз мануфактура налічує 120 працівників, має власне конструкторське бюро, виробничі приміщення 800 м2. Компанія виготовляє 28 моделей люків. Має 5 офіційних дилерів за межами України. 

VHID постійно створює нові моделі ревізійних прихованих люків, тестує їх і запускає в серійне виробництво 

Ми впевнено крокуємо до нашої мети – нести задоволення людям, забезпечивши люками VHID всю Планету! 

Це має значення

переваги і особливості

ПРИХОВАНІ ЛЮКИ НА ВСІ ВИПАДКИ

Модельний ряд люків VHID здатний забезпечити прихований доступ в будь-яких умовах. Нічого не треба вигадувати, ми все вже зробили!

РОЗМІРИ ЛЮКІВ, ЯКІ ПОТРІБНІ САМЕ ВАМ

Ми не нав’язуємо свої стандарти, а виготовляємо розміри, які підійдуть саме Вам!

КОМПЛЕКТУЮЧІ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

VHID використовує тільки комплектуючі перевірених виробників, які мають підтверджену репутацію у світі, це BIBUS HOLDING AG (Швейцарія), Häfele Schweiz AG (Швейцарія), Weforma Dämpfungstechnik GmbH (Німеччина) та інші

ФІРМОВІ НАДМІЦНІ ПРОФІЛІ З АЛЮМІНІЮ ТА СТАЛІ

Ми створили унікальні та надміцні фірмові профілі зі чорної, нержавіючої сталі та алюмінію та використовуємо їх для шасі люків. Цим самим ми запобігаємо просіданню та виключаємо підробки нашої продукції

КОНСТРУКЦІЇ ВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ ДЛЯ ВАЖКИХ МАТЕРІАЛІВ

VHID має рішення для великогабаритних отворів, понад 2 метри по одній зі сторін. Ці конструкції можуть витримувати на собі важкі облицювальні матеріали типу граніту чи мармуру

Справжня гарантія від наших майстрів

Крім гарантій бездоганної роботи наших виробів протягом понад 30 років, гарантують надійність та якість досвідчені майстри VHID, які заміряють, підтверджують модель, розмір, консультують та установлюють конструкцію

Виникли питання - пишіть нам!

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ