Block vertical® – люк під фарбування прихованого монтажу в стіну з посиленого алюмінієвого профілю

Block_v_200Lx200H
1 295грн.
Цей ревізійний люк обирають для кріплення до профілів чи стін
На складі
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7610100000
Матеріал каркасу: Екструдований алюмінієвий профіль
Захисне покриття каркасу: Без покриття
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Гіпсокартон вологостійкий 12,5 мм
Можливе оздоблення: Легке (фарба, штукатурка та подібні)
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 2 мм
Петля: Осьове обертання на шурупах
Спосіб відкривання: Натисканням | PUSH
Підходить для вулиці: Ні
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L minus 60 мм, H (петля) minus 32 мм
Глибина: 60 мм
Термін індивідуального виготовлення: 7 днів
ОПИС

Люк під фарбування прихованого монтажу Block vertical створено для прихованого доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стінах з плитних матеріалів або з цегли, бетону та схожих. Його виготовлено зі спеціально екструдованих ребристих алюмінієвих кутників, що захищають люк від деформації та дозволяють виробляти не тільки стандартні, а і великі розміри з двома дверцятами максимально 1200Lх1200H мм. Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної й декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.

Люк Block vertical складається з алюмінієвої рами-кутника 16x30х2,4 мм та дверцят з алюмінієвого ребристого посиленого кутника 28x18х2,4 мм на який закріплений вологостійкий гіпсокартон KNAUF (чи його аналог), товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами, з одного боку, з’єднується спеціальними шурупами, які забезпечують осьове обертання дверцят, з іншого боку фіксуються за допомогою системи PUSH замків Mini-Latch HEFELE. Люк відкривається натисканням, після чого дверцята заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 170°.

Після монтажу люка Block vertical видимою залишається тільки щілина в 1 мм.

Кутник рами та дверцят має потоншення біля лицевої частини люка з 2,4 мм до практично до непомітної оку товщини. Тому після монтажу люка видимою залишається тільки щілина між рамою і дверцятами в 1 мм. Крім того, в місці потоншення кутника рами та дверцят поверхня рифлена для кращої адгезії шпаклівки.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх надійними й непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм, максимальний 600х1200 мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами, максимальний розмір якої 1200Lх1200H. Між дверцятами обов’язково передбачена вертикальна знімна перемичка з алюмінієвого профілю 30х30мм, на якій розміщуються замки. Ця перемичка кріпиться до рами люка.

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвим профілем 30х30 мм та двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят, які перетинатися посередині. В такій конструкції між дверцятами обов’язково передбачена знімна перемичка.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм.

ПІДБІР РОЗМІРУ

Для підбору розміру люка Block vertical необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини та висоти, отримані результати й будуть габаритами люка.

Люк можна перевернути так, щоб петля була з потрібної сторони. Тому при замовленні люка потрібно тільки визначити ширину L та висоту люка H. Якщо Ви вибрали відкриття зверху вниз, то петля люка H (висота) буде по горизонталі. Глибина монтажного отвору для установки люка повинна бути не менше 30 мм, а в районі виступу замків 60 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 46 мм, за рахунок розміщення петель та товщини профілю і додатково ще 14 займають замки в місцях їх розміщення. По висоті H(сторона петлі та протилежна) вільний простір менший на 32 мм, за рахунок товщини профілю.

Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами.

МОНТАЖ

Люк Block vertical може бути встановлений в отвори в стінах з цегли, бетону або гіпсокартону чи інших плитних матеріалів.

Підготовка отвору.

Якщо монтаж потрібно виконати в стіні з гіпсокартону тоді по периметру отвору в гіпсокартоні встановіть каркас із CD профілю. Для великих конструкцій каркас додатково закріпіть до бетонної чи цегляної стіни. У Вас має вийти отвір на 5 мм по ширині та довжині більший за габаритний розмір люка. Якщо люк встановлюється в отворі з бетону чи цегли, каркас із CD профілю потрібно встановити тільки там де нема до чого прикріпити раму люка. Якщо Ви монтуєте люк з додатковим посиленим каркасом, то при підготовці отвору врахуйте, що він має габарити більші за звичайний люк на розмір посиленого каркаса, плюс 30 мм по кожній стороні. Відповідно і отвір має бути по розміру люка разом з посиленим каркасом плюс 5 мм по ширині та довжині.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в підготовлений отвір в рівень з гіпсокартоном чи стінами, що підготовлені до чистового облицювання. Закріпіть раму люка з алюмінієвого профілю до сталевого каркаса, бетону або цегли за допомогою саморізів. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни. Якщо Ви монтуєте люк з додатковим посиленим каркасом, врахуйте, що цей каркас потрібно закрити гіпсокартоном, тому монтуйте гіпсокартон на стіну, де буде люк, після його встановлення.

Важливо!!!

Не монтуйте гіпсокартон на стіни до установки люка з посиленим каркасом.

Облицювання.

Коли люк закріплено і гіпсокартон змонтовано на стінах, або стіни підготовлено до чистового облицювання можете починати нанесення шпаклівки. Якщо Ви змонтували люк з додатковим посиленим каркасом в стіну з бетону чи цегли де не буде встановлюватись гіпсокартон, то у Вас утворилось заглиблення в 13 мм, по ширині посиленого каркаса люка. Заповніть його гіпсовою армованою штукатуркою. Щоб запобігти трісканню, осипанню шпаклівки із дверцят люків ми рекомендуємо витримати наступну технологію облицювання:

1)Нанести на дверцята люка еластичну полімерну шпаклівку, товщиною 3 мм. Обов’язково вона має висохнути, дотримуйтесь рекомендацій по висиханню виробника шпаклівки. Це може зайняти декілька діб. Протягом цього періоду забороняється будь-що додатково наносити на шпаклівку.

2)На повністю суху еластичну шпаклівку нанести суперлегку безусадкову шпаклівку, товщиною 1 мм. Після 2-3-х годин виконуйте фінішне облицювання згідно з будівельними стандартами.

Використайте монтажну сітку та еластичну полімерну шпаклівку для облицювання стику між каркасом люка та гіпсокартоном. Це вбереже від тріщин.

Важливо!!!

Не наклеюйте склополотно на дверцята люка.

Умови зберігання.

  1. Зберігати та транспортувати виріб можна в горизонтальному і вертикальному положенні (довшою стороною до підлоги) не допускаючи навантаження на замки;
  2. Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +10 до +50 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
  3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
  4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Важливо!!!

  • Люки встановлюються в стіні до проведення фінішного облицювання;
  • При установці важливо не допустить перекосу рами, кути рами люка мають бути 90 градусів. Також люк має бути в одному рівні з площиною стіни;
  • Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!


Посилання на офіційну сторінку продукту: vhid.com.ua

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ