Алюмінієвий профіль тіньового шва для стелі Linea sottile

Linea_Venere_no_cover
485грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 76 04 29 90 00
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Ширина щілини: 12,5 мм
Висота профілю: 46,6 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Один із варіантів оформлення гіпсокартонної стелі – це тіньовий шов по її периметру. Саме для цього ми створили профіль Linea sottile. Встановивши його, Ви отримаєте прямокутний тіньовий паз шириною 12,5 мм та глибиною 20 мм. Можливість LED-підсвітки в цій моделі не передбачена.

Профіль виготовлений з екструдованого алюмінію та призначений для закріплення під ним гіпсокартонної стелі, при цьому його верхня частина прикріплюється до чистової стіни.

Цей профіль характеризується великою міцністю, легко монтується і формує ідеально рівну лінію тіньового паза.

Linea sottile доступний в таких видах покриття:

  • Голий алюміній (без покриття). Це найдешевший і практичний варіант, оскільки усі стики будуть приховані фінішним оздобленням стелі, тому сам профіль у тіньовому шві майже не буде видимим.
  • Пофарбований у будь-який колір по RAL на замовлення. Підійде у випадку тіньового шва, що проглядається, коли необхідно підібрати колір до дизайну приміщення.

До унікальних переваг профіля Linea sottile варто віднести наступні:

  • Linea sottile виготовлений з первинного алюмінію без домішок вторинного лому, та є достатньо міцним, щоб витримувати вагу гіпсокартонних листів;
  • Весь профіль є повністю екологічно чистим, оскільки покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів;
  • Вертикальний бортик висотою 14 мм, що відповідає товщині гіпсокартонної стелі, має скошену форму на кінці, завдяки чому у Вас є можливість повністю приховати його під фінішним оздобленням стелі;
  • Ідеально рівний тіньовий паз без видимих стиків.
МОНТАЖ

Linea sottile - це конструкція, спроектована для швидкого та легкого монтажу. Важливо відзначити, що встановлення таких профілів має здійснюватися кваліфікованими фахівцями з використанням відповідного інструментарію. Проводьте монтаж в такій послідовності:

  • Закріпіть профіль до чистових стін за допомогою саморізів і дюбелів так, щоб тіньовий шов був установлений без перекосів в одній площині з поверхнею стелі.
  • Для з'єднання алюмінієвого профіля в кутах слід використовувати лише торцювальну пилку, обрізаючи його під кутом 45 градусів.
  • Встановіть листи гіпсокартону та/або каркасні профілів для створення чистової стелі.
  • Виконайте фінішне облицювання стелі.

Дотримуючись правил монтажу, Ви отримаєте ідеально рівний тіньовий шов без зайвих зусиль, а профіль прослужить Вам довгі роки, оскільки є стійким до корозії та деформацій.


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ