Алюмінієвий профіль тіньового шва в стелю для LED підсвітки Linea solare

Linea_solare_no_cover
575грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 76 04 29 90 00
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Ширина щілини: 14 мм
Висота профілю: 54 мм
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з профілями FAGOLA!

Під час встановлення стелі з гіпсокартону дуже часто використовується її ефектне доповнення - LED-підсвітка по контуру, яка існує в багатьох різновидах та формах, в залежності від стилю інтер'єру та дизайнерського рішення. Модель "Linea solare" – це профіль тіньового шва від компанії FAGOLA, який дозволяє створити саме такий ефект прихованого підсвічування.

Профіль виготовлений з високоякісного екструдованого алюмінію та призначений для кріплення до нього листів гіпсокартону знизу, при цьому верхня частина профілю кріпиться до чистової стіни. Ширина утвореного тіньового шва між стелею та стіною становить 14 мм, глибина 24 мм; а загальна висота всього профілю – 54 мм.

Важливим функціональним елементом профілю є його спроектований паз шириною 14 мм для встановлення світлодіодної стрічки будь-якого кольору, розміру та потужності. LED-стрічка закривається ПВХ-вставкою, яка легко фіксується у відповідному пазі. Ця спеціальна лінза з білого матового пластика відмінно розсіює світло в тіньовому шві, роблячи його рівномірним та м’яким.

Зверніть увагу! Лінзу-розсіювач необхідно придбати окремо, вибравши відповідну опцію, оскільки за замовчуванням вона не включена в замовлення.

Важливо відзначити, що лінзу буде видно в тіньовому пазі, якщо заглянути в нього знизу, тому що її розташування не є повністю прихованим.

Linea solare може продаватися без покриття або бути пофарбованим у будь-який колір за стандартом RAL на ваш запит, якщо необхідно, щоб профіль зливався по кольору зі стелею або контрастував.

Основні переваги профілю "Linea solare" включають:

  • Матеріал виготовлення - високоякісний первинний алюміній без домішок вторинного лому, що гарантує міцність та довговічність профілю;
  • Повний екологічний стандарт - покриття профілю виконується із використанням RoHS-сумісних реактивів, що гарантує його безпеку, а сам алюміній є повністю екологічно чистим;
  • Легкознімна ПВХ-лінза: в будь-який момент можна отримати доступ до LED-стрічки, а сам розсіювач надійно фіксується в профілі.
  • Можливість встановлення світлодіодних стрічок будь-якої ширини завдяки монтажному пазу шириною 14 мм.
  • Рифлена поверхня алюмінієвого профілю в місця контакту з гіпсокартоном та конструкційними елементами для кращого зчеплення.
МОНТАЖ

Конструкція Linea solare розроблена для легкого та швидкого монтажу.

Важливо зауважити, що для правильного монтажу таких конструкцій слід звернутися до спеціалістів з відповідними навичками та інструментами. Процес монтажу включає наступні етапи:

  • Закріпіть профіль до чистових стін за допомогою саморізів та дюбелів так, щоб тіньовий шов був установлений без перекосів в одній площині з поверхнею стелі.
  • Для з'єднання алюмінієвого профілю в кутах використовуйте лише торцювальну пилку, підрізаючи його під кутом 45 градусів.
  • Встановіть листи гіпсокартону або каркасні профілі для створення чистової стелі.
  • Виконайте фінішне облицювання стелі.
  • Встановіть LED-стрічку та ПВХ-лінзу в паз на профілі. Цей крок можна виконати як до завершення монтажу, так і після нього. Конструкція профілю "Linea solare" розроблена таким чином, щоб можна було легко встановлювати та демонтувати світлодіодну стрічку в будь-який момент.


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ