CAP® - підлоговий люк прихований, базовий зі знімною кришкою для наклеювання плитки

CAP300Lx300W
2 495грн.
Цей люк найчастіше обирають для швидкого доступу до комунікацій у підлозі приміщень
На складі
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7308300000
Матеріал каркасу: Електрозварна вуглецева холоднокатана чорна сталь
Захисне покриття каркасу: Поліефірна порошкова фарба
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) 10 мм
Можливе оздоблення: Важке (керамограніт 8-16 мм, подібні та легші)
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 30 мм
Петля: Без петлі
Спосіб відкривання: Підняття вручну | Manual PULL
Амортизатори: Без амортизаторів
Підходить для вулиці: Ні
Герметиність: Не герметичний (захищає від вологи, запахів, протягів)
Електропривід: Без електропривода
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L minus 38 мм, W minus 38 мм, розрахунок без монтажних крил
Глибина: 45 мм
Клас навантаження: Без класу (400 кг/м²)
Термін індивідуального виготовлення: 7 днів
ОПИС

Люк для підлоги Cap спеціально розроблено для створення невидимого та швидкого доступу до кабелів, водопровідних труб, розеток чи інших комунікацій у нішах підлоги. Люк не оснащується амортизаторами, але неважку кришку люка легко підняти та одразу мати доступ до ніші в підлозі. Для доступу до приміщень люк Cap використовується досить рідко. Використовувати Cap на вулиці теж можливо, але під навісом і за умови обмеження постійного контакту з водою.

Люк в підлогу Cap розрахований для облицювання важкими матеріалами та матеріалами середньої ваги, а саме ламінатом, лінолеумом, керамічною і вініловою плиткою, керамогранітом до 16 мм товщиною або іншими подібними за вагою матеріалами.

Конструкція люка складається зі стальної рами-кутника і ляди-кришки. Відкривання відбувається вручну за допомогою знімних ручок.

Стальна рама складається з зовнішнього кутника, який має розмір 40х40х3 мм та опорної полички для кришки з труби 15х15х1,2 мм, що прикріплена з нижньої внутрішньої частини кутника. Кутник зовнішнім горизонтальним ребром вкладається на підлогу, прикріплюється на саморізи та закривається облицювальним матеріалом.

Корпус кришки виготовляється зі стальних профілів 20х40х1,2мм і ребер жорсткості (стальний профіль 20х40х1.2мм). Сторони корпусу кришки з'єднані ребрами жорсткості для посилення і захисту її від деформації при великих навантаженнях. Зверху кришка закрита гіпсоволокнистим суперлистом (ГВЛ) KNAUF товщиною 10 мм. Між поверхнею кришки та кутником розміщений каучуковий ущільнювач, який кріпиться по периметру кришки. Глибина конструкції люка в закритому стані 45 мм. Глибина в районі хрестоподібного посилення кришки 50 мм

Профілі для прихованих люків в підлогу Cap використовуються з електрозварної вуглецевої холоднокатаної чорної сталі, яка проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою, що забезпечує її антикорозійність. Зварні шви виконані методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817.

Відкривається люк вручну без додаткових підіймальних механізмів.

Щоб відкрити люк потрібно:

  • викрутити всі декоративні заглушки;
  • на їх місце вкрутити підіймальні ручки (йдуть в комплекті) і вручну витягнути кришку люка.

Для закриття зробити це у зворотній послідовності: кришку вкласти назад в раму, викрутити підіймальні ручки, вкрутити декоративні заглушки.

Мінімально можливий посадковий розмір конструкції 300х300 мм, максимальний 1200х1200 мм.

Конструкція Cap розрахована на максимальне навантаження 400 кг/1 м кв. тому по ньому можна вільно ходити.

Важливо! Навантаження більше за рекомендоване може спричинити деформацію рами люка і кришка не відкриється! Також до деформації призведе наїзд будь-якого автомобіля на люк.

ПІДБІР РОЗМІРУ

Важливо!!! При розрахунку розміру люка Cap до уваги не береться кріпильне, горизонтальне ребро кутника рами, що вкладається на підлогу. Робочим розміром вважається посадковий розмір, по зовнішньому крою вертикальної частини кутника рами. Посадковий розмір = габаритний розмір з кріпильним крилом мінус 37 мм кожній стороні.

Рекомендований посадковий розмір люка Cap має бути на 10 мм менший від отвору у перекритті між приміщеннями, щоб залишився монтажний проміжок.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на кришці, враховуючи товщину швів між фрагментами плитки (приблизно 2-4 мм). До заміряних розмірів плитки зі швами треба додати по ширині та довжині по 18 мм. Це потрібно, щоб розмір плитки зі швами відповідав розмірам кришки люка і не виступав за її межі.

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір люка з однією кришкою менший за посадковий на 38 мм по ширині та довжині.

МОНТАЖ

Важливо!!! Встановлення люків можливе виключно у горизонтальному положенні;

Важливо!!! У стандартному виконанні люки не містять елементи кріплення або отвори;

1.Підготовка отвору.

Підготуйте в бетонному перекритті отвір правильної геометричної форми (прямокутної чи квадратної), з кутами 90°. Не починайте вкладати фінішне облицювання до установки люка!

Фіксація люка в отворі.

Люк моделі Cap встановлюється в середину отвору в бетонному, дерев’яному чи в іншому монолітному перекритті.

Важливо!!! Якщо люк вкладається на бетонну монолітну основу, то достатньо закріпити на саморізи кріпильне крило люка по периметру. У всіх інших випадках потрібне додаткове кріплення, описане нижче.

Підготуйте для кріплення люка сталеві пластини (не постачаються в комплекті з люком, але можливо замовити додатково в разі індивідуального виробництва люка). Рекомендуємо пластини шириною 40-60 мм, товщиною 2 мм. Висота пластин має бути така, щоб після кріплення пластини до рами люка її нижні край був не вище за середину твердого, бетонного перекриття. Не можна кріпити пластини близько до країв бетонного перекриття та до стяжки. Кількість пластин має бути така, щоб вони розмістились через кожні 30-40 мм по всіх сторонах рами люка.

Закріпіть ці пластини із зовнішньої сторони кутника рами люка (вертикальна його частина) на спеціальні саморізи зі свердлом на кінці та потайною голівкою. Зверніть увагу, що ми рекомендували в розділі «підбір розміру» залишати монтажний проміжок 10 мм між бетонним перекриттям та рамою люка. Після закріплення пластин посадковий розмір люка збільшиться на 2 мм і без монтажного проміжку люк буде неможливо встановити в отворі.

Вставте люк в монтажний отвір так, щоб горизонтальна частина рами люка лягла на бетон чи стяжку.

Закріпить монтажні пластини до бетонного перекриття будь-яким зручним способом: на 2-3 анкери, на арматуру тощо.

Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею підлоги.

Щілини між бетонним перекриттям і рамою люка заповніть цементом чи іншим розчином що фіксує та герметизує.

Облицювання

Після встановлення люка в монтажному отворі наклейте облицювальний матеріал. Зробіть отвори в облицювальному матеріалі для підйомних ручок.

На гіпсоволокно кришки нанесіть шар клею для плитки, слідуючи рекомендаціям по його використанню.

Зверху наклейте облицювальний матеріал. Плитку на кришку треба покласти так, щоб вона не виступала за її межі!

Далі можна вкладати облицювальний матеріал навколо люка. Зверніть увагу, що горизонтальну частину рами люка потрібно закрити облицювальним матеріалом так, щоб залишився проміжок до кришки не менше 2 мм.

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб.

Важливо!!!

Перед закриттям люка потрібно перевірити, щоб на рамі люка не було сторонніх предметів, а ущільнювач був правильно вкладений;

Міцність кріплення облицювальних матеріалів повинна виключати їх відділення або псування при відкритті люка. При експлуатації люків необхідно уникати попадання води/бруду між елементами люка, щоб уникнути заклинювання або виникнення в них корозії.

Умови зберігання та транспортування.

  • Транспортувати виріб можна тільки у захисному дерев’яному каркасі;
  • При транспортуванні люків у машинах з відкритим кузовом Постачальник не несе відповідальності за збереження товару;
  • При транспортуванні упаковки з люками її необхідно закріплювати на транспортному засобі для запобігання зміщенню під час транспортування, а також вживати заходів від пошкодження люків твердими предметами. Не допускається скидати люки.
  • Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +5 до +55 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
  • Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
  • Заборонено пряме потрапляння води на Виріб.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, в напрямку від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Важливо!!! При закриванні люка простежте, щоб між рамою та дверцятами в цей момент не знаходились діти, домашні тварини, птахи чи інші живі істоти. Вони можуть травмуватись чи загинути під час закривання дверцят люка.

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!


Посилання на офіційну сторінку продукту: vhid.com.ua

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ