Controller® – люк прихованого монтажу в стелю під облицювання дерев'яною рейкою, мдф, hpl панелями та подібними

Controller_h_400Lx400W
17 493грн.
Цей ревізійний люк обирають для кріплення до профілю в стелі та великих розмірів
Передзамовлення
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7610100000
Матеріал каркасу: Екструдований алюмінієвий профіль
Захисне покриття каркасу: Без покриття
Регулювання дверцят: 3D
Матеріал дверцят: Гіпсокартон вологостійкий 12,5 мм
Можливе оздоблення: Середньої ваги (дерев'яна рейка, hpl панелі, мдф до 20 мм та подібні)
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 22 мм
Петля: Телескопічна Scissors-4
Спосіб відкривання: Натисканням | PUSH
Підходить для вулиці: Ні
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L minus 128 мм, W (петля) minus 48 мм
Глибина: 64 мм (в районі петлі 88 мм)
Термін індивідуального виготовлення: 7 днів
ОПИС

Люк прихованого монтажу Controller спеціально створений для випадків коли потрібний невидимий та зручний доступ в стелі, що облицьовується дерев’яною рейкою, мдф, hpl чи іншими декоративними панелями до 20 мм товщиною. Для цього використовуються спеціальні виносні телескопічні петлі з нержавіючої сталі моделі «Skissors» та посилений каркас рами люка та дверцят з алюмінієвих профільних труб. Це також дозволяє виготовляти люки великих розмірів з 1 дверцятами розміром, на приклад, 750Lx1600W, W – сторона петель. Люк в стелю Controller також можна фарбувати, наносити декоративні штукатурки чи клеїти шапалери.

Призначенням люка є надання невидимого доступу до вентиляційних систем та обладнання, що знаходиться в стелі за гіпсокартоном.

Люк Controller складається з алюмінієвої рами, що має форму букви «P» 40х24х64 мм. Загальна глибина рами по зовнішньому краю 64 мм. Дверцята люка мають алюмінієвий каркас з профілю що має форму букви «P» 28х6х20 мм. В цей каркас вбудований лист вологостійкого гіпсокартону 12,5 мм. З внутрішньої сторони дверцята посилені алюмінієвими профільними трубами 28х6 мм. Загальна товщина дверцят 20 мм. Рама з дверцятами, по одній стороні, з’єднується спеціальними виносними телескопічними петлями з нержавіючої сталі, які ми називаємо «Skissors». Вони виготовлені із вирізаних лазером пластин товщиною 2 мм, що з’єднані між собою спеціальними кріпленнями по 5 штук та утворюю 2 рухомі ромби. Це робить відкривання та закривання дверцят надзвичайно легким, точним, та виносить дверцята так, що на них можливо наклеїти матеріал до 20 мм товщиною (разом з клеєм).

Важливо!!! Вага облицювального матеріалу, що монтується на дверцята люка не повинна перевищувати 13 кг разом з клеєм на 1 м.кв. (приблизна вага 1 м.кв. ламінованої плити МДФ товщиною 16 мм)

З протилежного боку петлі люк фіксуються за допомогою системи PUSH замків Mini-Latch HEFELE. Люк відкривається натисканням, після чого дверцята заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 85°.

Після монтажу люка Controller видимою залишається тільки щілина в 1,5 мм.

Профіль рами та дверцят має потоншення біля лицевої частини люка з 2 мм до практично непомітної оку товщини. Тому після монтажу люка видимою залишається тільки щілина між рамою і дверцятами в 1,5 мм. Крім того, в місці потоншення кутника рами та дверцят поверхня рифлена для кращої адгезії шпаклівки.

На люк в стелю під фарбування Controller встановлюються знімні стальні троси, які з’єднують раму з дверцятами.

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх надійними й непомітними.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 400х400 мм, максимальний 750х1600 мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами, максимальний розмір якої 2000Lх1200W мм або 1600Lх1600W (W – сторона петель). В такій конструкції між дверцятами немає додаткових перемичок чи посилень.

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм (в районі виступу петель 88 мм)

ПІДБІР РОЗМІРУ

Для підбору розміру люка Controller необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини й довжини, отримані результати й будуть габаритами люка. Або підготувати нішу на 5 мм більшу за ширину та довжину люка, який планується замовити.

Люк можна перевернути так, щоб петля була з потрібної сторони. Тому при замовленні люка потрібно тільки визначити ширину L та сторону петлі люка W. Глибина монтажного отвору для установки люка повинна бути не менше 65 мм, а в районі виступу петель 90 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (перпендикулярні сторони до петлі) простір менше на 128 мм (48 мм рама + 66 мм петля + 14 мм виступ замків). По довжині W (сторона петлі й протилежна) вільний простір менший на 48 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами.

МОНТАЖ

Люк Controller може бути встановлений в отвори в стелях з гіпсокартону (також з подвійного гіпсокартону) чи інших плитних матеріалів та потребує для кріплення додатковий каркас зі стального профілю.

Підготовка отвору.

По периметру отвору в гіпсокартоні встановіть каркас із посиленого CD профілю. Для великих конструкцій каркас додатково закріпіть до бетонного перекриття стелі. У Вас має вийти отвір на 5 мм по ширині та довжині більший за габаритний розмір люка.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в підготовлений сталевий каркас так, щоб його рама виступала вниз за рівень каркаса на 13 мм (для зашивання сталевого каркаса гіпсокартоном). Люк має стати в одній площині з гіпсокартоном стелі. Закріпіть раму люка з алюмінієвого профілю до сталевого каркаса за допомогою саморізів. Якщо Ви монтуєте люк, периметр якого більший за 4000 мм то додатково закріпіть алюмінієвий профіль рами люка до бетонного перекриття стелі на різьбові шпильки. Якщо це неможливо, обов’язково до стелі закріпіть надійно металевий каркас до якого буде закріплений люк. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стелі.

Облицювання.

Коли люк закріплено і гіпсокартон змонтовано на стелі можете починати приклеювати декоративний облицювальний матеріал до гіпсокартону дверцят люка. Під час кріплення керуйтесь рекомендаціями, які дають виробники облицювального матеріалу.

Важливо!!! Товщина не повинна перевищувати 20 мм, а вага має бути не більше ніж 13 кг. на 1 м. кв. дверцят люка.

Важливо!!! Облицювальний матеріал не може виступати за межі дверцят люка.

Якщо Ви обрали люк для пофарбування, то після установки люка починайте нанесення шпаклівки. Щоб запобігти трісканню, осипанню шпаклівки із дверцят люків ми рекомендуємо витримати наступну технологію облицювання:

1)Нанести на дверцята люка еластичну полімерну шпаклівку, товщиною 3 мм. Обов’язково вона має висохнути, дотримуйтесь рекомендацій з висихання виробника шпаклівки. Це може зайняти декілька діб. Протягом цього періоду забороняється будь-що додатково наносити на шпаклівку.

2)На повністю суху еластичну шпаклівку нанести суперлегку безусадкову шпаклівку, товщиною 1 мм. Після 2-3-х годин виконуйте фінішне облицювання згідно з будівельними стандартами.

Використайте монтажну сітку та еластичну полімерну шпаклівку для облицювання стику між каркасом люка та гіпсокартоном. Це вбереже від тріщин.

Важливо!!!

Не наклеюйте склополотно на дверцята люка.

Умови зберігання.

  1. Зберігати та транспортувати виріб можна в горизонтальному і вертикальному положенні (довшою стороною до підлоги) не допускаючи навантаження на замки;
  2. Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +10 до +50 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
  3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
  4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Важливо!!!

  • Люки встановлюються в стелі до проведення фінішного облицювання;
  • При установці важливо не допустить перекосу рами, кути рами люка мають бути 90 градусів. Також люк має бути в одному рівні з площиною стелі;
  • Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!


Посилання на офіційну сторінку продукту: vhid.com.ua

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ