HANZER® - герметичний підлоговий люк з лотком під заповнення на газових пружинах

HANZER600Lx400W bs
43 213грн.
Цей люк найчастіше обирають для проїзної частини вулиці та облицювання бруківкою
Передзамовлення
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7308300000
Матеріал каркасу: Чорна сталь або нержавіюча сталь
Захисне покриття каркасу: Поліефірна порошкова фарба або хімічна пасивація
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Лоток для заповнення з нержавіючої сталі
Можливе оздоблення: Бруківка
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 40 мм
Петля: Осьова виносна петля
Спосіб відкривання: Напівавтоматичне підняття | Semi-Automatic PULL
Амортизатори: Газові пружини з демпфером, калібровані під вагу
Підходить для вулиці: Так
Герметиність: Герметичний
Електропривід: Без електропривода
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L minus 130 мм, W (петля) minus 130 мм, винос петлі 50 мм не враховується
Глибина: 67 мм
Клас навантаження: C250 (C250=25 т/м²)
Термін індивідуального виготовлення: 20 днів
[tab name='З нержавіючої сталі 5 мм']
[tab name='З чорної сталі 5 мм']
[endtab]
ОПИС

Основна перевага люка HANZER – це його ляда у вигляді лотка, глибиною 55 мм, що дозволяє заповнити його бруківкою до 40 мм товщиною та за певних умов досягти класу навантаження C250 (C250=25 т/м²).

Люк HANZER виготовляється у двох варіантах сталі. Для вуличного використання люк виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 5 мм, для приміщень чи вулиці під накриттям з чорної сталі, товщиною 5 мм, що покрита антивандальною порошковою фарбою.

Люк HANZER підходить для створення прихованого доступу до підземних комунікацій, водопроводу, каналізації, ліній зв’язку, електрокабелів, приямків. Використовується для створення оглядових колодязів, каналізаційних колодязів, прихованих входів в технічні приміщення басейнів, штучних озер. Також може бути використаний для створення невидимого входу в приміщеннях до цокольних поверхів чи погребів.

Лоток підлогового люка HANZER заповнюється твердими матеріалами товщиною до 40 мм (тротуарна плитка, бруківка, мармур, граніт та інші камені, керамограніт, терасна дошка чи інші подібні матеріали).

Для виготовлення люка HANZER використовується листова нержавіюча сталь марки AISI 304, товщиною 5 мм, яка оброблена методом хімічної пасивації. Додатково нержавіюча сталь шліфується скло струменем. Додатково скло струминна обробка знімає залишкові напруги у зварних швах. Зварні шви виконуються методом TIG по міжнародному стандарту EN 10217-7.

В другому варіанті люк HANZER виготовляється з листової чорної електрозварної вуглецевої холоднокатаної сталі, товщиною 5 мм міжнародного стандарту ISO 630:1995, марки E235-B. Сталь проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою. Зварні шви виконуються методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817.

Конструкція люка складається з рами й лотка, що з’єднані за допомогою потужної виносної осьової петлі Claw® (винос петлі за межі рами люка складає 50 мм). Відкривання відбувається за допомогою газових пружин.

Рама люка має вигляд кутника із гнутої сталі, розмір його 65Lx67Hx5 мм. Лоток також виготовлено з гнутої сталі, товщиною 5 мм. Зварні шви рами і лотка виконуються тільки в кутах, завдяки чому люк витримує навантаження. Загальна висота лотка 60 мм, чиста глибина 55мм. Лоток містить стальну армовану сітку, оброблену склоструменем, для зміцнення залитого бетонного розчину. В нижній частині рами з чотирьох боків розташовані спеціальні пластини для кріплення її до бетону. Фіксація люка здійснюється анкерними болтами крізь пластини з подальшим повним бетонуванням.

Підлоговий люк HANZER герметичний, захищений від потрапляння води. Для цього в рамі закріплений гумовий ущільнювач, який запобігає проникненню води, а остаточна герметичність досягається шляхом стиснення рами та лотка болтами в кутах на протилежній стороні петлі. Для виняткової зручності й швидкості закручування болтів різьба з нержавіючої сталі закріплена в спеціальних заглибленнях рухомо. У варіанті люка з чорної сталі різьба для фіксуючих болтів теж встановлюється з нержавіючої сталі.

Видимий проміжок між рамою і лотком складає 3 мм. Загальна глибина люка з лотком по рамі складає 67 мм, в районі тримачів амортизаторів 132 мм, в районі виступу кріплень плаваючих гайок для болтів, які фіксують лоток 77 мм.

У вище описаному виконанні підлоговий люк HANZER відповідає класу навантаження C125 (C250=12,5 т/м²), якщо потрібно досягти класу навантаження C250 (C250=25 т/м²), то для його виробництва буде використана сталь 8 мм товщиною.

Лоток люка відкривається напівавтоматичним способом перпендикулярно підлозі на 86° за допомогою регульованих промислових газових амортизаторів, що закріплені на спеціальних тримачах. На основі інформації про матеріал, вагу і площу покриття наш інженер визначає необхідний рівень навантаження і далі спеціалісти на виробництві регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас, для однаково легкого закривання та відкривання люка! Газові пружини оснащені демпфером, що гасить хід наприкінці відкривання. Це актуально особливо для великих розмірів люків та запобігає пошкодженню облицювального матеріалу від різкого відкривання лотка.

Додатково люк може бути оснащений поворотним замком, який відкривається та закривається спеціальним ключем як із зовні, так і з середини. Для відкривання люка потрібно використовувати підйомні ручки, яка вкручується в різьбу для стягуючих болтів.

Щоб відкрити люк потрібно:

  • викрутити два болти на протилежній стороні петлі, які стягують лоток та раму;
  • вкрутити підйомні ручки в отвори для болтів;
  • Потягнути за підйомні ручки вгору.

Кількість газових амортизаторів, що мають бути встановлені на люк визначається на виробництві, розраховуючи рівень навантаження на основі інформації про матеріал, вагу, площу покриття люка і сторону розміщення петель.

Мінімально можливий габаритний розмір конструкції 600Lх400W мм, W - сторона петлі, максимальний 1200Lх1200W мм.

ПІДБІР РОЗМІРУ

Якщо розміри люка не прив'язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка на 130 мм має бути більшим (по ширині й довжині) від монтажного отвору в підлозі. Винос петлі 50 мм не враховується при цьому, як частина габаритного розміру.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена в лотку, враховуючи товщину між плиткових швів. До заміряних габаритів додати по 30 мм до кожної сторони (по ширині й довжині), це і буде габаритний розмір люка.

Слід врахувати, що при бетонуванні люка, має бути залито бетонного розчину по 150 мм з кожної з чотирьох сторін навколо люка.

Загальна глибина люка з лотком по рамі складає 67 мм, в районі тримачів амортизаторів 132 мм, в районі виступу кріплень плаваючих гайок для болтів, які фіксують лоток 77 мм.

Світловий/корисний/вільний простір не буде зменшений конструкцією тому як елементи люка розмістяться на бетонному перекритті.

МОНТАЖ

Важливо!!! Люки HANZER монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.

Важливо!!! Встановлення люків можливе виключно у горизонтальному положенні;

Важливо!!! Забороняється експлуатація люка з під'єднаними газовими пружинами до закінчення робіт з укладання покриття для підлоги!

Перед початком робіт необхідно обов'язково зняти газові пружини з люка (якщо вони були встановлені). Виробник завжди відвантажує вироби зі знятими газовими пружинами. Газові пружини упаковані окремо від інших елементів люка.

ПІДГОТОВКА ОТВОРУ.

Підготуйте отвір у бетонному перекритті правильної геометричної форми з кутами 90 градусів. Навколо монтажного отвору залиште простір для залиття бетоном. По ширині розмір простору з кожної сторони має бути 215 мм (65 мм рама + 150 мм під залиття бетоном). Не починайте вкладати фінішне облицювання підлоги до установки люка!

ФІКСАЦІЯ ЛЮКА В ОТВОРІ.

Встановіть люк зверху на бетонне перекриття, так, щоб рама люка не закривала отвір. Прослідкуйте, щоб рама люка була встановлена без перекосів та в одній площині з поверхнею підлоги. Закріпіть кожну монтажну пластину рами до бетонного перекриття за допомогою анкерів. Рекомендуємо додатково обробити поверхню рами, яка прилягає до бетону ґрунтом (фарбою, бітумом і т. п.) для підвищення антикорозійних властивостей.

Закрийте ляду люка та зафіксуйте її на стягуючі болти. Забетонуйте раму люка по контуру на всю висоту.

Важливо!!! Необхідно захистити краї рами та заглушки від попадання на них бетонного розчину, тому що його буде дуже складно відчистити після висихання.

Важливо!!! Не встановлюйте газові пружини до повної фіксації люка до бетонного перекриття та бетонування рами.

ПІДГОТОВКА ЛОТКА ЛЮКА.

Важливо!!! Не починайте заповнення лотка люка до фіксації та бетонування рами люка.

Після її фіксації в закритому положенні заповніть лоток люка мінімум на 15 мм розчином бетону марки С35/45. Під час наповнення бетоном арматурна сітка не повинна лежати на дні лотка, її потрібно підняти на 5 мм над дном поверхні лотка. Залиште місце потрібної глибини для вкладання облицювального матеріалу. При зменшенні рекомендованого шару бетонного покриття клас навантаження C250 не буде збережено. Також можуть виникнути деформації й руйнування конструкції при заявлених допустимих навантаженнях.

ОБЛИЦЮВАННЯ.

Після висихання бетонного розчину вкладіть облицювальний матеріал всередину лотка, враховуючи рекомендації виробника по його фіксації.

Важливо!!! Люк не розрахований для накладання облицювального матеріалу поверх бортиків лотка, рами та петлі, щоб їх не було видно, це може призвести до надломів і пошкодження облицювального матеріалу.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, потрібно розрахувати розміщення фрагментів облицювального матеріалу так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Після завершення укладання облицювального матеріалу відкрийте дверцята люка на 90° та під’єднайте газові пружини до люка штоком вниз.

Після завершення монтажу не рекомендується ходити чи наїжджати транспортними засобами на люк протягом 3-х діб.

Важливо!!!

Перед закриттям люка потрібно перевірити, щоб на рамі люка не було сторонніх предметів, а ущільнювач був правильно вкладений;

Газові пружини, а особливо шток не мають піддаватись ударним впливам, забрудненню, впливу агресивних середовищ;

Міцність кріплення облицювальних матеріалів повинна виключати їх відділення або псування при відкритті люка. При експлуатації люків необхідно уникати попадання води/бруду в петлі люка, щоб уникнути заклинювання або виникнення в них корозії. У разі погіршення властивостей відчинення дверцят люка, допускається змащування даних елементів мастильними матеріалами.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ.

  • Транспортувати виріб можна тільки у захисному дерев’яному каркасі;
  • При транспортуванні люків у машинах з відкритим кузовом Постачальник не несе відповідальності за збереження товару;
  • При транспортуванні упаковки з люками її необхідно закріплювати на транспортному засобі для запобігання зміщенню під час транспортування, а також вживати заходів від пошкодження люків твердими предметами. Не допускається скидати люки;
  • Зберігати Виріб можливо у приміщенні чи на вулиці під накриттям при температурі від -30 до +60 градусів за Цельсієм та відносній вологості без обмежень;

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень.

Якщо люк відкрито та залишено без нагляду обов’язково обгородіть його спеціальною стрічкою, щоб уникнути падіння інших людей в середину отвору.
Важливо!!! При закриванні люка простежте, щоб між рамою та дверцятами в цей момент не знаходились діти, домашні тварини, птахи чи інші живі істоти. Вони можуть травмуватись чи загинути під час закривання дверцят люка.


Посилання на офіційну сторінку продукту: vhid.com.ua

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ