Mirror Box® – ревізійний технічний люк з нержавіючої сталі із замком

Mirror Box150Lx150H
3 993грн.
Цей люк обирають для доступу до комунікацій в медичних закладах, торгових центрах, басейних та банних комплексах чи в
Передзамовлення
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7610100000
Матеріал каркасу: Нержавіюча сталь AISI 304
Захисне покриття каркасу: Без покриття
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Лист шліфованої нержавіючої сталі
Можливе оздоблення: Без додаткового оздоблення
Петля: Осьове обертання на шурупах
Спосіб відкривання: Секретний ключ
Підходить для вулиці: Так
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L (петля) minus 42 мм, H minus 3 мм, розрахунок без лиштви
Глибина: 30 мм
Термін індивідуального виготовлення: 14 днів
ОПИС

Ревізійний технічний люк Mirror Box з листової, шліфованої нержавіючої сталі, 1,5 мм товщиною, створений для доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах чи стелі приміщень та вулиці. Його поверхня з напіглянцевим блиском нержавіючої сталі горно поєднується з елементами з такого ж матеріалу поблизу, що стане чудовим довершенням дизайну. Люк не має зварних швів, що значно підвищує його корозієстійкість та розширює область використання люка. Найчастіше Mirror Box використовують у медичних закладах, гіпермаркетах, водно-розважальних комплексах, ресторанах та в торгових центрах, аеропортах та й у господарських зонах приватних приміщень.

Рама люка має Г-подібну форму 25x30х1,5 мм. Сторона 25 виконує роль лиштви, яка щільно прилягає до стіни. Дверцята люка виготовлено з листа нержавіючої сталі, що має внутрішній бортик 10 мм для додаткової жорсткості. Дверцята та рама з’єднані між собою осьовими петлями, які мають розбірну конструкцію. При необхідності дверцята можна повністю зняти. Додатково між рамою і дверцятами встановлено пластиковий підшипник для плавного відкривання.

Для виготовлення люка використовується нержавіюча сталь марки AISI 304, яка має напівглянцевий блиск завдяки додатковому механічному сатинуванню (шліфування абразивом).

Люк оснащено замком із секретним ключем.

Загальна глибина конструкції 30 мм. Мінімальний посадковий розмір конструкції з одними дверцятами 150х150 мм , максимальний 600Lx600H мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами, максимальний розмір 1200Lx600H мм (двоє дверцят 600Lx600H мм без перемички посередині).

ПІДБІР РОЗМІРУ

Для правильного підбору розміру ревізійного технічного люка Mirror Box необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору). Рекомендуємо замовляти люк з посадковим/монтажним розміром меншим на 5 мм від розміру ніші.

Важливо!!! Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 30 мм.

Люк має лиштви, тому його посадковий розмір менший за габаритний на 47 мм.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір після встановлення люка буде менший за посадковий розмір люка внаслідок розміщення дверцят і товщини профілю. Для конструкції з одними дверцятами по горизонталі простір менше на 42 мм ( при відкритих дверцятах під кутом 90°), по вертикалі (сторона петлі) на 3 мм за рахунок товщини сталі рами.

МОНТАЖ

Люки Mirror Box можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з цегли, бетону чи листових матеріалів, таких як гіпсокартон. Також люки можуть бути встановлені в стелі з гіпсокартону.

Підготовка отвору.

Якщо люк потрібно встановити в стіну з гіпсокартону, ми рекомендуємо по периметру отвору встановити каркас із CD профілю. Зі сторін де є бетонна чи цегляна стіна додатково профіль встановлювати не треба. Люк має бути закріплений з чотирьох сторін.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни. Закріпіть люк за допомогою саморізів, саморізів з дюбелями, або за допомогою монтажного клею чи піни. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни.

Умови зберігання та експлуатації.

  1. Зберігати та транспортувати виріб можна тільки у вертикальному положенні, довшою стороною до підлоги;
  2. Транспортувати та зберігати люк до його монтажу потрібно виключно у заводському пакуванні;
  3. Зберігати та експлуатувати Виріб можна у приміщенні, або на вулиці при температурі від -40 до +70 градусів за Цельсієм.

Застереження.

Щоб не подряпати напівглянцеву поверхню люка не використовуйте для миття Виробу засоби, що містять дрібні абразивні частинки.

Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ