Плінтус прихованого монтажу алюмінієвий Linea minima, 31 мм висота

Linea_minima
560грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Висота видимої частини: 30 мм
Глибина: 12,5 мм
Товщина вставки МДФ: 9 мм
Можливість LED підсвітки: Ні

ОПИС

Нова модель прихованого алюмінієвого плінтуса Linea minima розроблена для створення тонкого тіньового шва, та призначена для стін, які оздоблені різноманітними штукатурками. Вона допоможе створити ефект висячої стіни, а також укріпити фінішне оздоблення. Лінія стику плінтуса зі стіною залишається повністю невидимою після встановлення.

Linea minima постачається без вставок, оскільки це прихований профіль тіньового шва, а легкість монтажу та різноманіття кольорів, у яких може бути виконаний цей плінтус, роблять його відмінним вибором для будь-якого дизайнерського проекту.

Linea minima - це плінтус вбудованої конструкції, отже його треба встановлювати на чорнову стіну, а зверху монтувати гіпсокартонні листи, або ж встановлювати його у завчасно підготовлений приямок. Конструкція профілю максимально проста, а заставні монтажні елементи відсутні, для того, щоб встановити плінтус можна було без додаткових робіт по відновленню стику стіни та самого профілю. Усе завдяки тому, що приямок необхідно зробити лише на реальну висоту плінтуса.

Linea minima продається анодованим у сріблі, або ми проводимо фарбування по RAL на замовлення, тому Ви можете вибрати той колір, який найбільше підходить до Вашого інтер'єру.

Цей прихований алюмінієвий плінтус має висоту всього 31 мм, а унікальна особливість – це скошена донизу форма бортика у верхній частині плінтуса, завдяки якій Ви легко зможете повністю приховати стик зі стіною.

Переваги прихованого плінтуса Linea minima:

  • Простий та швидкий монтаж з надійною фіксацією на стіні.
  • Захисна функція монтажного бортика профілю, що надійно скріплюється з фінішною обробкою стін, запобігаючи її відколу при випадкових ударах.
  • Повна екологічність. В процесі пофарбування використовуємо винятково RoHS сумісні реактиви, тому вміст шкідливих речовин у покритті алюмінію виключений!
  • Плінтус виготовлений з первинного алюмінію, не містить домішок вторинного лому.
  • Повна прихованість монтажного бортика у верхній частині завдяки його особливій формі.
МОНТАЖ

УВАГА!!!

Не починайте формування стін до установки прихованих плінтусів!

Важливо зазначити, що монтаж конструкцій цього типу повинен виконуватися фахівцями з використанням відповідного обладнання. Процес складається з кількох етапів:

  1. Якщо стіни чорнові й облицювання не проводилось, розрахуйте рівень плінтуса так, щоб його нижня частина була на рівні чистової підлоги. Далі кріпіть алюмінієвий плінтус на цьому рівні. Потурбуйтесь, щоб не було перекосів та плінтус був змонтований паралельно підлозі;
  2. Якщо стіни вже поштукатурені чи вже змонтований гіпсокартон, Вам потрібно вирізати в стіні заглиблення для монтажу плінтуса Linea minima глибиною 11,5 мм + 2 мм на клей та висотою 31 мм;
  3. Для кріплення алюмінієвого профілю плінтуса до стіни рекомендується використовувати клей або герметик на основі поліуретану.
  4. Для стикування алюмінієвого профілю в кутах використовують торцювальну пилку для його обрізання під 45 градусів. Зверніть увагу, що використання іншого інструменту є небезпечним та може пошкодити Виріб.

Увага!

Необхідно залишити проміжок 3 мм між плінтусом та підлоговим покриттям, якщо використовується ламінат, паркет або натуральна деревина. При збільшенні вологості в приміщенні ці матеріали можуть легко розширюватись, а при висиханні – звужуватись, тому необхідно забезпечити достатній простір під плінтусом для цього. На керамічну плитку плінтус монтується без необхідності залишати проміжок.


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ