Профіль тіньового шва в стелю з прихованою LED підсвіткою Linea Venere

Linea_Venere_no_cover
756грн.
На складі
1
Деталі товару
Brand: FAGOLA
Країна реєстрації бренду: Португалія
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 76 04 29 90 00
Основний матеріал: Екструдований алюмінієвий профіль
Ширина щілини: 22,5 мм
Висота профілю: 63,2 мм
Можливість LED підсвітки: Так

ОПИС

Створіть свій неповторний дизайн з плінтусами FAGOLA!

Під час встановлення гіпсокартонної стелі дуже часто застосовується ефектне її доповнення – LED-підсвітка, яка буває багатьох видів та форм, залежно від типу інтер’єру та креативності дизайнера. Модель Linea Venere – це профіль тіньового шва від компанії FAGOLA для створення прихованої підсвітки вздовж контуру стелі. Виглядає це особливо виразно разом із тіньовим пазом, який і покликаний створити Linea Venere.

Профіль виготовлений з екструдованого алюмінію та призначений для кріплення на нього гіпсокартонної стелі знизу, при цьому верхньою своєю частиною він кріпиться до чистової стіни, торкаючись чорнової стелі торцем. Ширина видимої щілини між стелею та стіною становить 22,5 мм. Варто зауважити, що світлодіодна стрічка є прихованою та встановлюється в додатковому пазі, тому її не буде видно знизу.

Linea Venere може бути пофарбований нами у будь-який колір по RAL на замовлення або продаватися без покриття, щоб Ви могли підібрати його під свій інтер'єр.

Важливим функціональним елементом профілю є площадка для кріплення LED-стрічки шириною 15 мм. Вона використовується для встановлення світлодіодних стрічок будь-якої потужності і кольору, що дозволяє створити бажаний ефект освітлення в приміщенні. Світловий потік буде напрямлений вгору та вбік, відбиваючись від верхньої частини профілю та стіни.

Основні переваги профіля Linea Venere:

  • Вертикальний бортик, що торкається гіпсокартонної стелі, є скошеним на кінці, завдяки чому у Вас є можливість повністю приховати його під фінішним оздобленням стелі;
  • Linea Venere виготовлений з первинного алюмінію без домішок вторинного лому, та є достатньо міцним, щоб витримувати вагу гіпсокартонних листів;
  • Весь профіль є повністю екологічно чистим, оскільки покриття виконується із застосуванням RoHS-сумісних реактивів, тому Ви можете бути впевнені у повній його безпеці;
  • Приховане розміщення світлодіодної стрічки та тіньовий паз без видимих конструкційних деталей.
МОНТАЖ

Конструкція Linea Venere зроблена для легкого та досить швидкого монтажу.

Зверніть увагу, що встановлення таких конструкцій повинно бути здійснене винятково спеціалістами з використанням відповідних інструментів. Процес монтажу складається з кількох етапів:

  1. Закріпіть профіль до чистових стін за допомогою саморізів та дюбелів так, щоб тіньовий шов був установлений без перекосів в одній площині з поверхнею стелі.
  2. Для з'єднання алюмінієвого профіля в кутах використовуйте лише торцювальну пилку, підрізаючи його під кутом 45 градусів.
  3. Встановіть листи гіпсокартону або каркасні профілі, тобто чистову стелю.
  4. Виконайте фінішне облицювання стелі.
  5. Встановіть LED-стрічку на відповідній площадці на профілі. Цей крок можна виконати як до фінішного облицювання, так і після. Конструкція профіля Linea Venere розроблена таким чином, щоб можна було з легкістю встановлювати та демонтувати світлодіодну стрічку в будь-який момент.


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ