Slip basic® – люк під плитку легку керамічну базовий, ревізійний, прихований

Slip_basic200x200
1 497грн.
Цей ревізійний люк обирають для облицювання легкою керамічною плиткою
На складі
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7308300000
Матеріал каркасу: Гарячекатана чорна сталь
Захисне покриття каркасу: Поліефірна порошкова фарба
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) 10 мм
Можливе оздоблення: Середньої ваги (керамічна плитка 6-10 мм та подібні)
Максимальна товщина облицювального матеріалу, мм: 30 мм
Петля: Двошарнірна без середньої осі
Сторона петлі: права або ліва в залежності від перевороту люка
Спосіб відкривання: Натисканням | PUSH
Підходить для вулиці: Ні
Вільний простір без каркаса, петель та замків для люка з 1 дверцятами: L minus 84 мм, H (петля) minus 40 мм
Глибина: 65 мм із виступом замків
Термін індивідуального виготовлення: 7 днів
ОПИС

Люк SLIP basic створений для доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям). Підходить для облицювання неважкими матеріалами такими, як керамічна плитка товщиною до 10 мм, керамограніт до 6 мм, мозаїка, HPL панелі до 20 мм, та подібними за вагою.

Каркас рами SLIP basic виготовлено зі сталевого профілю 20x40х2 мм, каркас дверцят з профілю 15x15х2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 10 мм. Профілі для SLIP basic використовуються переважно з гарячекатаної чорної сталі. Сталь проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою, що забезпечує його антикорозійність. Зварні шви виконані методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817. Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE на 110°. Фронтальне відкриття при натисканні захищає облицювальний матеріал від відколів. Обертання дверцят забезпечує проста двошарнірна петля без додаткового посилення сталевою трубою між елементами. Загальна глибина конструкції 52 мм плюс 13 мм виступ замків = 65 мм.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм (без петель можливо виготовити 150х150 мм), максимальний 700Lx1700H мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні дверцят 1200Lx1700H мм (двоє дверцят 600Lx1700H мм без перемички посередині), при вертикальному 700Lx2500H мм (двоє дверцят 700Lx1250H мм без перемички посередині).

В даній моделі не передбачені жодні механізми регулювання дверцят люка.


ПІДБІР РОЗМІРУ

Для правильного підбору розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки та розмір ніші (монтажного отвору). Рекомендуємо замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки або трохи меншого розміру.

Важливо!!! Допускається виступ плитки за габарити рами люка зі сторони кріплення петель максимум на 20 мм, з усіх інших сторін на 50 мм.

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту і додати товщину шва, після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.

Важливо!!! Обов'язково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою.

Дверцята люка відкриваються тільки зліва на право або з права наліво. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 65 мм в районі розміщення замків люка.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір після встановлення люка буде менший за габаритний розмір люка внаслідок розміщення петель і товщини профілю. Для конструкції з одними дверцятами по горизонталі простір менше на 70 мм + 14 мм виступ замків = 84 мм, по вертикалі на 40 мм.


МОНТАЖ

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з цегли, бетону чи листових матеріалів, таких як гіпсокартон.

Підготовка отвору.

Якщо люк потрібно встановити в стіну з гіпсокартону, ми рекомендуємо по периметру отвору встановити каркас із CD профілю, або трубу з чорної сталі для великих розмірів. Зі сторін де є бетонна чи цегляна стіна додатково профіль встановлювати не треба. Люк має бути закріплений з чотирьох сторін.

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк в монтажний отвір/нішу в одній площині з поверхнею стіни. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Додатково зафіксуйте раму люка за допомогою клинців з дерева. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни. Для збільшення герметичності заповніть отвори між каркасом люка і стіною монтажною піною.

Облицювання.

Наклейте на гіпсоволокно дверцят люка облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання. Люк можна облицьовувати як до фінішного облицювання стін, так і після.

Умови зберігання та експлуатації.

  1. Зберігати та транспортувати виріб можна тільки у вертикальному положенні, довшою стороною до підлоги;
  2. Зберігати та експлуатувати Виріб можна виключно у приміщенні, або на вулиці під накриттям при температурі від -20 до +70 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 80%;
  3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;
  4. Заборонене пряме потрапляння води на люк.

Застереження.

Зверніть увагу, що під краями плитки, що виступають за габарити люка, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят.

Забороняється відкривати дверцята люка, якщо при натисканні не спрацювали всі замки Mini-Latch, це може призвести до пошкодження пластикових відповідачів. Тому ми рекомендуємо при відкриванні натискати на дверцята люка посередині, так, щоб замки спрацьовували з усіх сторін.

Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ