Trap® – люк під плитку сталевий прихованого монтажу зі знімними дверцятами

Trap200x200
1 397грн.
Цей люк під плитку обирають коли не потрібний частий доступ
На складі
1
Деталі товару
Brand: VHID
Країна реєстрації бренду: United States
Країна виробник: Україна
HS CODE | УКТЗЕД: 7308300000
Матеріал каркасу: Гарячекатана чорна сталь
Захисне покриття каркасу: Поліефірна порошкова фарба
Регулювання дверцят: Без регулювання
Матеріал дверцят: Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) 10 мм
Можливе оздоблення: Середньої ваги (керамічна плитка 6-10 мм та подібні)
Петля: Роз’ємна петля
Спосіб відкривання: Натисканням | PUSH
Підходить для вулиці: Ні
Глибина: 65 мм із виступом замків
Термін індивідуального виготовлення: 7 днів
ОПИС

Люк під плитку Trap створений для доступу до різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень для випадків коли дуже обмежений простір для відкриття люка та коли потрібно повністю прибрати дверцята, щоб отримати максимальний доступ. Перевагою люка є універсальність монтажу в простінках та низька ціна і порівнянні з алюмінієвим аналогом.

Підходить люк для облицювання керамічною плиткою до 10-12 мм товщиною, керамогранітом до 10 мм, мозаїкою, HPL панелями до 10 мм, та подібними чи легшими за вагою матеріалами.

Важливо!!! Товщина облицювального матеріалу разом з клеєм не має перевищувати 15 мм.

Каркас рами Trap виготовлено зі сталевого профілю 20x30х2 мм, каркас дверцят з профілю 15x15х2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 10 мм. Профілі для Trap використовуються переважно з гарячекатаної чорної сталі. Сталь проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою, що забезпечує його антикорозійність. Зварні шви виконані методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817. Рама з дверцятами мають роз’ємне з’єднання за допомогою штирів на рамі, скоб на дверцятах та пари направляючих роликів з відповідачами. Люк відкривається натисканням за допомогою замків Mini-Latch HEFELE. Після натискання верхня частина дверцят люка розкривається на 30°, при цьому нижня частина тримається на скобах дверцят, які нанизані на штирі рами люка. Ролики задають необхідну траєкторію руху дверцят при відкритті, а також фіксують нижню частину люка в закритому положенні. Після відкриття дверцята люка можна зняти, для цього треба витягнути його руками, вивільнивши скоби дверцят зі штирів рами. В цілях додаткової безпеки дверцята із рамою з’єднує знімний стальний трос. На внутрішній стороні рами дверцят знаходяться одна або дві пари (в залежності від габаритів люка) направляючих кілець, вони допомагають дверцятам заходити у раму в потрібному положенні.

Загальна глибина конструкції 42 мм плюс 23 мм виступ замків = 65 мм.

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами 200х200 мм (можливо виготовити 150х150 мм в спеціальній конфігурації без скоб), максимальний 1000Lx500H мм та 300Lx1500H мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома дверцятами.

В даній моделі не передбачені жодні механізми регулювання дверцят люка.

ПІДБІР РОЗМІРУ


МОНТАЖ


Збережіть цей продукт на потім
Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ