Hood®

невидимий люк в пілогу з надміцного алюмінієвого каркасу з герметичним ущільнювачем на амортизаторах та з функією 3D регулювання

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення/вологі приміщення/вулиця

Для підлоги

Керамічна плитка, мозаїка та керамограніт товщиною до 12 мм, ламінат, паркет, паркетна дошка до 22 мм та подібні матеріали за вагою

не визначено, залежить від багатьох критерів та розраховується індивідуально

telescopic system ® (системна робота газових пружин та петлі Scissors®)

Ляда піднімається вручну з допомогою газових пружин. Замикання забезпечує поворотний замок німецького виробництва із можливість відкривання як зверху, так і знизу люка.

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий каркас із стальних профілів, покритих полімером steel strong chassis®

Scissors® (Регульвана петля в 3D площині з нержавіючої сталі)

На монтажні акери

3D регулювання до 2 мм

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

88 мм (64 мм глибина рами плюс 24 мм виступ петлі в закритому положенні дверцят)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 114 мм (48 мм рама + 66 мм петля)/по довжині W (сторона петлі): мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L/по довжині W: мінус 8 мм

Граничні розміри люка дорівнють по ширині L: /по довжині W: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

Модифікації люка HOOD з нержавіючої сталі

«Що з тобою сталося Любий, чому в тебе порвана і така брудна сорочка? Все гаразд, не переживай! Це я спускався у наш погреб, вхідний люк прогнив під дією вологи і зламався, а я зачіпився сорочкою за нього. Ми ж не так давно його купували!? Він виявився неякісним, погано відкривався з самого початку через деформації і іржа його швидко «з’їла», треба його терміново міняти! З VHID буде якісно і безпечно![Символ] 

 Процес виготовлення люків ТМ VHID майже повністю автоматизований, проходить на сучасному обладнанні з мінімальним залученням людської праці, контроль якості відбувається на кожному з етапів виробництва, використовуються виключно високоякісні матеріали. 

Для описаного вище випадку, чудовим варіантом стане Hood® – невидимий люк в підлогу з надміцного алюмінієвого каркасу з герметичним ущільнювачем на амортизаторах та з функцією 3D регулювання.  

Hood® використовується для облаштування входу в підвали, погреби, на цокольні поверхи, технічні і апаратні приміщення, для схованок, в приміщеннях і на вулиці (під накриттям). 

Підходить під облицювання керамічною плиткою, мозаїкою та керамогранітом товщиною до 12 мм, ламінатом, паркетом, паркетною дошкою до 22 мм та подібними за вагою матеріалами.  

Інженери-конструктори мануфактури VHID наділили Hood® цілим рядом корисних властивостей, які вже встигли оцінити наші Клієнти.   

Люк стане вірним рішенням при встановленні в особливо вологих місцях приміщень і вулиці. Hood® має високий рівень герметичності і шумонепроникності, конструкція дозволяє вмонтувати дренажний жолобок для відведення води. Фірмові профілі рами і ляди мають захист від просідання і деформації, дозволяють використовувати тверді облицювальні матеріали середньої ваги. Регульовані в 3D площині петлі Skissors® забезпечують можливість регулювання положення ляди в 3 площинах. Німецькі газові амортизатори Weforma роблять відкриття і закриття легким, без зайвих зусиль. Люк має порівняно невелику глибину конструкції і незначні величини зменшення вільного простору монтажного отвору.  

Люк має антикорозійні властивості, складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64 мм, товщиною 2 мм та ляди складеної з фірмового каркасу із стальних профілів покритих полімером  Steel strong chassis® на який закріплена вологостійка Aquapanel від KNAUF товщиною 12 мм. Газові амортизатори-пружини Weforma кріпляться до елементів стального каркасу з одного боку і до петель ляди з іншого. 

На основі інформації про площу і вагу ляди фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас!  

 Рама з лядою з’єднується петлями з нержавіючої сталі Scissors®, які забезпечують обертання. Конструкція петлі дає можливість регулювання ляди в 3D площині (до 2 мм) і можливість відкриття на 80°. 

Ляда відкривається  вручну за допомогою  системи  Telescopic system® (системна робота газових пружин та петлі Scissors®) і 2-х спеціальних ручок,  ручки-відмикача замка конструкції та підйомної ручки з різьбою.  Поворотний замок німецького виробництва дає можливість відкривати і закривати люк як ззовні, так і зсередини. 

Всі шви алюмінієвої рами люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

По всьому периметру рами люка кріпиться каучуковий ущільнювач, що забезпечує її герметичність. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 600Lх600W мм,  максимальний 900Lх1200W мм (W – сторона петлі). Конструкція  з двома лядами не виготовляється. Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Конструкція Hood ® забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію. 

Важливо!  Наїзд автомобілем може спричинити деформацію рами люка і пошкодження облицювального матеріалу!  

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм + 24 мм виступ петель = 88 мм. 

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка дорівнює розміру ніші (монтажного отвору) мінус 5 мм від ширини і довжини. 

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів – це і буде розміром люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 88 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині L (перпендикулярна сторона петлі) менше на 114 мм (48 мм виступ рами, 66 мм виступ петлі), по довжині W (сторона петлі) на 48 мм (за рахунок рами).  

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 150-200 мм.  

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера.  

Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Scissors® – Телескопічна регульована петля з нержавіючої сталі

телескопічна петля з нержавіючої сталі дозволяє облицювати ляду матеріалом до 20 мм товщиною без втрати герметичності. Також вона не займає вільного простору люка у відкритому положенні

Герметичність. Можна використовувати для вулиці

завдяки унікальній конструкції каркаса, ляда щільно заходить в нього та притискається до ущільнювача із кожної сторони, що забезпечує герметичність.

Регулювання сили амортизаторів

в залежності від ваги покриття ми відрегулюємо рівень газу в амортизаторах для того, що Ви змогли легко закривати та відкривати ляду

Ультратонкий і надміцний профіль рами skeleton®.

надміцна фірмова рама витримує величезні навантаження та має товщину всього 24 мм. Вільний простір люка врятований

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Замовте прихований люк в підлогу Hood®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ