HOME » Люки в підлогу

Приховані люки в підлогу TM VHID

Люк Maraus

Люки в підлогу на амортизаторах Gas shock line

Відчуйте легкість відкривання прихованих люків VHID із регульованими азотними німецькими амортизаторами WEFORMA!

ЛЮК Wet®

декоративний невидимий люк в підлогу для вулиці під терасну дошку, ляда якого має тільки каркас та відкривається за допомогю газових амортизаторів
під терасну дошку

Люки в підлогу із з'ємними лотками hand line

Підберіть ідеальний прихований люк в підлогу із лінійки прихованих з'ємних люків VHID чи для каналізації під бруківку, чи просто під плитку, чи для доступу до приямка басейна.

ЛЮК REZOTOR-80®

прихований люк для каналізаційних колодязів під бруківку із масло та кислотостійкої нержавіючої сталі, що оброблена методом пасивації
для каналізації

Мануфактурою VHID розроблено і впроваджено у виробництво довгу лінійку  прихованих люків в підлогу  для облаштування входу в підвали, погреби, технічні  приміщення, на цокольні поверхи у приміщеннях і на вулиці (під накриттям), створення схованок.

З моменту свого створення у 2009 році  компанія визначила своїми пріоритетами впровадження інноваційних технологій і розробку нових рішень, які б відповідали вимогам сьогодення і повністю задовольняли потреби наших Клієнтів. Завдяки правильно обраній концепції  ™VHID став брендом №1 прихованих конструкцій на українському ринку і завдяки цьому кожен Клієнт зможе задовольнити власну потребу при виборі прихованих люків в підлогу.  

Застосування облицювальних матеріалів безмежне, встановлюють люки в підлогу під плитку, керамограніт, камінь, мармур, ламінат, лінолеум, терасну і паркетну дошку, тощо.