HOME » Люки в підлогу

невидимий люк в пілогу з надміцного алюмінієвого каркасу з герметичним ущільнювачем на амортизаторах та з функією 3D регулювання і фіксації петлі

невидимий люк в підлогу із утепленою лядою, яка відкривається за допомогю регульованих газових амортизаторів

технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогю газових амортизаторів

невидимый люк в пол из сверхпрочного алюминиевого каркаса с герметичным уплотнителем, крышка которого открывается с помощью электропривода

невидимий люк в підлогу із утепленою лядою, яка відкривається за допомогю електроприводу

технічний люк в підлогу, ляда якого покрита листом рифленої сталі та відкривається за допомогою електроприводу

базовий невидимий люк в підлогу під плитку, з простою лядою, яка відкривається за допомогю газових амортизаторів

декоративний невидимий люк в підлогу для вулиці під терасну дошку, ляда якого має тільки каркас та відкривається за допомогю газових амортизаторів

простий люк в підлогу із з’ємною кришкою для наклеювання плитки

герметиний невидимий люк в підлогу із оцинкованої сталі, який має з’ємний лоток

спеціальний ревізійний невидимий люк в підлогу із алюмінію, який має з’ємний лоток

люк невидимий у підлогу із утепленою та з’ємною лядою

Приховані люки в підлогу TM VHID

Мануфактурою VHID розроблено і впроваджено у виробництво довгу лінійку  прихованих люків в підлогу  для облаштування входу в підвали, погреби, технічні  приміщення, на цокольні поверхи у приміщеннях і на вулиці (під накриттям), створення схованок.

З моменту свого створення у 2009 році  компанія визначила своїми пріоритетами впровадження інноваційних технологій і розробку нових рішень, які б відповідали вимогам сьогодення і повністю задовольняли потреби наших Клієнтів. Завдяки правильно обраній концепції  ™VHID став брендом №1 прихованих конструкцій на українському ринку і завдяки цьому кожен Клієнт зможе задовольнити власну потребу при виборі прихованих люків в підлогу.  

Застосування облицювальних матеріалів безмежне, встановлюють люки в підлогу під плитку, керамограніт, камінь, мармур, ламінат, лінолеум, терасну і паркетну дошку, тощо. 

Моделі люків різноманітні, за характеристиками їх можна розділити :  

За місцем розміщення – Для приміщень і для вулиці; 

За способом відкриття  – З лядами, що відкриваються і з лядами, що виймаються; 

За рівнем герметичності – Герметичні і негерметичні; 

За автоматичністю – Люки, що відкриваються електроприводом (автоматично) і люки, що відкриваються вручну. 

Люки в підлогу завжди виготовляються за індивідуальним замовленням Клієнта, тому що умови для монтажу завжди є унікальними. Конструкція, як правило складається з однієї ляди, при великих розмірах з двох. 

Діапазон розмірів конструкцій люків коливається від 200х200 мм до 1200х2400 мм. При потребі виготовлення люка більших габаритів, фахівці мануфактури зроблять індивідуальні розрахунки можливості виготовлення люка необхідного розміру. 

Так як ляда прихованого люка під плитку є важкою, для полегшення їхнього відкриття  на всі конструкції люків ляди яких відкриваються,  встановлені німецькі газові амортизатори Weforma, які забезпечують легке відкриття і закриття ляди. Рівень тиску газу в них налаштовується фахівцями мануфактури VHID індивідуально,  на основі даних про матеріал, вагу і площу покриття люка. 

У  конструкціях з лядами, що виймаються вручну, виймання ляди здійснюється за допомогою спеціальних ручок. 

Основним матеріалом для виготовлення конструкцій люків в підлогу є сталь і алюміній. 

Всі моделі люків ™ VHID пройшли спеціальні випробовування витримки навантаження перед запуском у серійне виробництво.  

На даний час VHID виготовляє  10 моделей прихованих люків у підлогу, які охоплюють всі найвибагливіші запити наших Клієнтів! 

Крім виробництва люків і розрахунків можливості виготовлення великогабаритних моделей мануфактура надає послуги замірів, монтажу, безкоштовної доставки Новою поштою, консультації, здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування. 

Люки в підлогу від VHID принесуть  Вам радість і задоволення, стануть частиною Вашої творчості і нікому не видадуть Ваші секрети!;)