mod. HANZER®

Герметичний підлоговий люк з лотком під заповнення на газових пружинах

Особливі переваги

∎ Виготовляється з гнутої листової нержавіючої або чорної сталі, товщиною від 5 до 8 мм;

∎ Підходить для використання на вулиці та в агресивних середовищах (варіант з нержавіючої сталі);

∎ Люк повністю герметичний;

∎ Має лоток глибиною 55 мм, що підходить під заповнення бруківкою;

∎ Відкривається за допомогою газових пружин з демпфером, каліброваних під вагу;

∎ Після установки та облицювання залишається видимою товщина сталі рами, лотка та петлі;

∎ Виготовляється тільки з одним лотком, можливий максимальний габаритний розмір 1200Lx1200H мм;

∎ Відповідає класу навантаження C125 (C250=12,5 т/м²) та класу C250 (C250=25 т/м²) з товщиною сталі 8 мм;

∎ На люк можливо встановити додаткові замки з ключем;

∎ Можливе виготовлення індивідуальних розмірів з точністю до 1 мм.

Основна перевага люка HANZER – це його ляда у вигляді лотка, глибиною 55 мм, що дозволяє заповнити його бруківкою до 40 мм товщиною та за певних умов досягти класу навантаження C250 (C250=25 т/м²).

Люк HANZER виготовляється у двох варіантах сталі. Для вуличного використання люк виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 5 мм, для приміщень чи вулиці під накриттям з чорної сталі, товщиною 5 мм, що покрита антивандальною порошковою фарбою.

Люк HANZER підходить для створення прихованого доступу до підземних комунікацій, водопроводу, каналізації, ліній зв’язку, електрокабелів, приямків. Використовується для створення оглядових колодязів, колодязів для збору води, прихованих входів в технічні приміщення басейнів, штучних озер. Також може бути використаний для створення невидимого входу в приміщеннях до цокольних поверхів чи погребів.

Лоток підлогового люка HANZER заповнюється твердими матеріалами товщиною до 40 мм (тротуарна плитка, бруківка, мармур, граніт та інші камені, керамограніт, терасна дошка чи інші подібні матеріали).

Для виготовлення люка HANZER виготовляється листова нержавіюча сталь марки AISI 304, товщиною 5 мм, яка оброблена методом хімічної пасивації. Додатково нержавіюча сталь шліфується скло струменем. Додатково скло струминна обробка знімає залишкові напруги у зварних швах. Зварні шви виконуються методом TIG по міжнародному стандарту EN 10217-7.

В другому варіанті люк HANZER виготовляється з листової чорної електрозварної вуглецевої холоднокатаної сталі, товщиною 5 мм міжнародного стандарту ISO 630:1995, марки E235-B. Сталь проходить обробку фосфатами та покривається поліефірною порошковою фарбою. Зварні шви виконуються методом MIG по міжнародному стандарту DIN EN ISO 5817.

Конструкція люка складається з рами й лотка, що з’єднані за допомогою потужної виносної осьової петлі Claw® (винос петлі за межі рами люка складає 50 мм). Відкривання відбувається за допомогою газових пружин.

Рама люка має вигляд кутника із гнутої сталі, розмір його 65Lx67Hx5 мм. Лоток також виготовлено з гнутої сталі, товщиною 5 мм. Зварні шви рами і лотка виконуються тільки в кутах, завдяки чому люк витримує навантаження. Загальна висота лотка 60 мм, чиста глибина 55мм. Лоток містить стальну армовану сітку, оброблену склоструменем, для зміцнення залитого бетонного розчину. В нижній частині рами з чотирьох боків розташовані спеціальні пластини для кріплення її до бетону. Фіксація люка здійснюється анкерними болтами крізь пластини з подальшим повним бетонуванням.

Підлоговий люк HANZER герметичний, захищений від потрапляння води. Для цього в рамі закріплений гумовий ущільнювач, який запобігає проникненню води, а остаточна герметичність досягається шляхом стиснення рами та лотка болтами в кутах на протилежній стороні петлі. Для виняткової зручності й швидкості закручування болтів різьба з нержавіючої сталі закріплена в спеціальних заглибленнях рухомо. У варіанті люка з чорної сталі різьба для фіксуючих болтів теж встановлюється з нержавіючої сталі.

Видимий проміжок між рамою і лотком складає 3 мм. Загальна глибина люка з лотком по рамі складає 67 мм, в районі тримачів амортизаторів 132 мм, в районі виступу кріплень плаваючих гайок для болтів, які фіксують лоток 77 мм.

У вище описаному виконанні підлоговий люк HANZER відповідає класу навантаження C125 (C250=12,5 т/м²), якщо потрібно досягти класу навантаження C250 (C250=25 т/м²), то для його виробництва буде використана сталь 8 мм товщиною.

Лоток люка відкривається напівавтоматичним способом перпендикулярно підлозі на 86° за допомогою регульованих промислових газових амортизаторів, що закріплені на спеціальних тримачах. На основі інформації про матеріал, вагу і площу покриття наш інженер визначає необхідний рівень навантаження і далі спеціалісти на виробництві регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас, для однаково легкого закривання та відкривання люка! Газові пружини оснащені демпфером, що гасить хід наприкінці відкривання. Це актуально особливо для великих розмірів люків та запобігає пошкодженню облицювального матеріалу від різкого відкривання лотка.

Додатково люк може бути оснащений поворотним замком, який відкривається та закривається спеціальним ключем як із зовні, так і з середини. Для відкривання люка потрібно використовувати підйомні ручки, яка вкручується в різьбу для стягуючих болтів.

Щоб відкрити люк потрібно:

1. Викрутити два болти на протилежній стороні петлі, які стягують лоток та раму;

2. Вкрутити підйомні ручки в отвори для болтів;

3. Потягнути за підйомні ручки вгору.

Кількість газових амортизаторів, що мають бути встановлені на люк визначається на виробництві, розраховуючи рівень навантаження на основі інформації про матеріал, вагу, площу покриття люка і сторону розміщення петель.

Мінімально можливий габаритний розмір конструкції 600Lх400W мм, W – сторона петлі, максимальний 1200Lх1200W мм.

Вулиця та вологі приміщення

Для підлоги

Тротуарна плитка, бруківка, мозаїка, ФЕМ, керамограніт, керамічна плитка, мармур та інші камені , терасна дошка та подібні матеріали

Система газових пружин з регулювання зусилля та демпферним механізмом

Напівавтоматичне підняття | Semi-Automatic PULL. Лоток люка підіймається вручну з допомогою газових пружин

Листова гнута нержавіюча сталь марки AISI 304, товщиною 5 мм або чорна електрозварна вуглецева холоднокатана сталь, товщиною 5 мм

Лоток з листової гнутої нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 5 мм або з чорної електрозварної вуглецевої холоднокатаної сталі, товщиною 5 мм

Армована сітка з обробленої склоструменем сталі (потрібно додатково заповнити лоток бетоном марки С 35/45 мінімум на 15 мм завтовшки перед укладанням облицювального матеріалу)

Виносна осьова петля Claw® (винос петлі за межі рами люка складає 50 мм)

Фіксація анкерними болтами і бетонування в стяжці підлоги. Заглиблення навколо ніші для бетонування + 150 мм по кожній стороні.

Газові пружини з демпфером, калібровані під вагу

Загальна глибина люка з лотком по рамі складає 67 мм, в районі тримачів амортизаторів 132 мм, в районі виступу кріплень плаваючих гайок для болтів, які фіксують лоток – 77 мм.

По ширині L: /по довжині W: граничний розмір мінус 130 мм

По ширині L/по довжині W: мінус 16 мм.

Граничні розміри люка дорівнюють по ширині L: /по довжині W: габаритним розмірам плитки із врахуванням швів плюс 30 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші плюс 130 мм.

Якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то рекомендований габаритний розмір люка на 130 мм має бути більшим (по ширині й довжині) від монтажного отвору в підлозі. Винос петлі 50 мм не враховується при цьому, як частина габаритного розміру.

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена в лотку, враховуючи товщину між плиткових швів. До заміряних габаритів додати по 30 мм до кожної сторони (по ширині й довжині), це і буде габаритний розмір люка.

Слід врахувати, що при бетонуванні люка, має бути залито бетонного розчину по 150 мм з кожної з чотирьох сторін навколо люка.

Загальна глибина люка з лотком по рамі складає 67 мм, в районі тримачів амортизаторів 132 мм, в районі виступу кріплень плаваючих гайок для болтів, які фіксують лоток 77 мм.

Світловий/корисний/вільний простір не буде зменшений конструкцією тому як елементи люка розмістяться на бетонному перекритті.

Люки HANZER монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.

Підготовка отвору.

Підготуйте отвір у бетонному перекритті правильної геометричної форми з кутами 90 градусів. Навколо монтажного отвору залиште простір для залиття бетоном. По ширині розмір простору з кожної сторони має бути 190 мм (40 мм рама + 150 мм під залиття бетоном). Не починайте вкладати фінішне облицювання підлоги до установки люка!

Фіксація люка в отворі.

Встановіть люк зверху на бетонне перекриття, так, щоб рама люка не закривала отвір. Прослідкуйте, щоб рама люка була встановлена без перекосів та в одній площині з поверхнею підлоги. Закріпіть кожну монтажну пластину рами до бетонного перекриття за допомогою анкерів. Рекомендуємо додатково обробити поверхню рами, яка прилягає до бетону ґрунтом (фарбою, бітумом і т. п.) для підвищення антикорозійних властивостей.

Закрийте ляду люка та зафіксуйте її на стягуючі болти. Забетонуйте раму люка по контуру на всю висоту.

Важливо!!! Необхідно захистити краї рами та заглушки від попадання на них бетонного розчину, тому що його буде дуже складно відчистити після висихання.

Важливо!!! Не встановлюйте газові пружини до повної фіксації люка до бетонного перекриття та бетонування рами.

Підготовка лотка люка.

Важливо!!! Не починайте заповнення лотка люка до фіксації та бетонування рами люка.

Після її фіксації в закритому положенні заповніть лоток люка мінімум на 15 мм розчином бетону марки С35/45. Під час наповнення бетоном арматурна сітка не повинна лежати на дні лотка, її потрібно підняти на 5 мм над дном поверхні лотка. Залиште місце потрібної глибини для вкладання облицювального матеріалу. При зменшенні рекомендованого шару бетонного покриття клас навантаження C250 не буде збережено. Також можуть виникнути деформації й руйнування конструкції при заявлених допустимих навантаженнях.

Облицювання.

Після висихання бетонного розчину вкладіть облицювальний матеріал всередину лотка, враховуючи рекомендації виробника по його фіксації.

Важливо!!! Люк не розрахований для накладання облицювального матеріалу поверх бортиків лотка, рами та петлі, щоб їх не було видно, це може призвести до надломів і пошкодження облицювального матеріалу.

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, потрібно розрахувати розміщення фрагментів облицювального матеріалу так, щоб шви знаходились по контуру люка.

Після завершення монтажу не рекомендується ходити чи наїжджати транспортними засобами на люк протягом 3-х діб.

Умови зберігання та експлуатації.

1. Транспортувати виріб можна тільки у захисному дерев’яному каркасі;

2. Зберігати Виріб можливо у приміщенні чи на вулиці під накриттям при температурі від -30 до +60 градусів за Цельсієм та відносній вологості без обмежень;

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень.

Якщо люк відкрито та залишено без нагляду обов’язково обгородіть його спеціальною стрічкою, щоб уникнути падіння інших людей в середину отвору.

Замовте індивідуальний розмір конструкції з точністю до 1 мм

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ