MARAUS®

Люк в підлогу під облицювання з утепленою лядою, яка відкривається за допомогою регульованих газових пружин з демпфером

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для підлоги

Керамічна плитка та керамограніт для підлоги товщиною до 30мм, мармур та інші камені товщиною до 20мм, та подібні матеріали. При певних змінах в конструкції ляди можна використати для облицювання терасну дошку, паркет, ламінат, паркетну дошку та подібні матеріали

system elevator® (система газових пружин WEFORMA)

Ляда піднімається вручну з допомогою газових пружин. Замикання забезпечує поворотний замок німецького виробництва із можливість відкривання як зверху, так і знизу люка.

Стальний кутник corner 40х40х3

Ляда warm sandwich®

Сендвіч із стальних ребер жорсткості заповнений утеплювачем та звукоізоляцією URSA GEO

Navvy®

На монтажні акери

Регульвані газові пружини WEFORMA (Німеччина)

В районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів -155 мм, в районі рами 40 мм

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 140 мм (100 мм петля + 40 мм рама)/ по довжині W (сторона петлі): мінус 80 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 40 мм/по довжині W (сторона петлі): мінус 18 мм.

Граничні розміри люка дорівнюють по ширині L (перпендикулярна сторона петлі): ширині плитки із врахуванням швів плюс 35 мм / по довжині W (сторона петлі): довжині плитки плюс 8 мм. У випадку, якщо розміри люка не прив’язуються до габаритів облицювального матеріалу, то вони мають дорівнювати граничним розмірам ніші мінус 5 мм.

Кожен люк MARAUS ® є унікальним, тому що VHID робить його враховуючи усі Ваші індивідуальні умови. Крім цього люк володіє цілим рядом виключних властивостей, які стали результатом поєднання вдалого проектного рішення і якісного його втілення в життя, а саме: невидимість, надійність, стійкість до корозії, універсальність покриття, легка вантажопідйомність, можливість легкого демонтажу, звуко- і теплоізоляція, пожежобезпечність. Зараз Ви в цьому переконаєтесь!

  Люк в підлогу MARAUS ® Придатний для облицювання ламінатом, лінолеумом, плиткою і керамогранітом для підлоги до 30 мм товщиною, або мармуром, каменем та іншими подібними за вагою матеріалами до 20 мм товщиною. 

Конструкція люку складається із стальної рами-кутника Сorner, ляди Warm sandwich®, що сполучаються петлею Navvy® у формі закритого ковша. Відкривання забезпечує система system elevator® з газовими регульованими пружинами WEFORMA.  

Стальна рама-кутник Сorner має розмір 40х40 мм з товщиною профілю 3 мм. Корпус ляди Warm sandwich® виготовляється із двох зварених між собою стальних профілей 20х40х1.2мм і 15х15х1.2мм. Сторони корпусу з’єднані ребрами жорсткості, які посилють ляду та захищають її від деформації при великих навантаженнях. Зверху ляда закрита листом сталі з армованою сіткою для нанесення плиточного клею. Знизу кріпиться лист оцинкованої сталі , що перешкоджає руйнуванню конструкції, при утворенні конденсату. Всередині пустоти заповнені звуко та теплоізоляцією URSA GEO німецького виробництва, що виготовлена із екологічно безпечних і негорючих матеріалів  

На всі стальні елементи люка наноситься полімерне покриття, яке надійно захищає його від вологого та інших корозійно-активних середовищ. 

Між поверхнею ляди і кутником розміщений каучуковий ущільнювач, який кріпиться по периметру ляди. 

Увага!!! Якщо покриття планується ламінат, паркет, паркетна дошка чи лінолеум, то в ляді замість стального листа та армованої сітки ставиться лист вологостійкого OSB. 

Ляда відкривається вручну перпендикулярно підлозі за допомогою системи System Elevator® (регульовані німецькі газові амортизатори WEFORMA на спеціальних тримачах) і спеціальних 2-х ручок, ручки-відмикача замка конструкції та підйомної ручки з різьбою. Поворотний замок німецького виробництва дає можливість відкривати і закривати люк як ззовні, так і зсередини.  Легкість відкриття і закриття важкої ляди забезпечують регульовані газові амортизатори-пружини WEFORMA.  

На основі інформації про матеріал, вагу і площу покриття люка фахівці мануфактури VHID в заводських умовах розраховують необхідний рівень навантаження і регулюють об’єм азоту в газових амортизаторах, налаштовуючи їх саме для Вас! 

Петлі Navvy® спроектовані таким чином, що в разі екстренної необхідності демонтаж ляди відбувається легко і швидко. 

Мінімальний  можливий розмір конструкції з однією лядою 600Lх500W (W-сторона петлі) мм, максимальний 800Lх2000W (W-сторона петлі) мм. Для більших габаритів використовується конструкція з двома лядами, максимальний допустимий розмір яких 1200Lх24000W (петлі по стороні 2400 мм) або 2400Lх1200W (петлі з протилежних сторін ляди).     

Конструкція MARAUS ® забезпечує надійне і безпечне користування , по люку можна вільно ходити, не переживаючи про його пошкодження чи деформацію.  

Важливо! Наїзд автомобілем може спричинити деформацію рами люка і ляда не відкриється! 

Рекомендований габаритний розмір люка на 5-10 мм менший від отвору в підлозі, тому що зазвичай такі чорнові отвори нерівні.  

Якщо Вам необхідно розрахувати розмір люка під розмір плитки, необхідно заміряти габарити плитки, яка буде розміщена на ляді, враховуючи товщину міжплиточних швів (приблизно 2-4 мм). До заміряних розмірів плитки зі швами треба додати по ширині L (перпендикулярна сторона петлі) 35 мм. Це потрібно, щоб врахувати частину ковша петлі Navvy® на який находить плитка із підлоги й підрізається під кутом 45 градусів. По довжині W (сторона петлі) треба додати 8 мм. Все, маємо габаритний розмір люка. Якщо Ви виконали ці умови то плитку на ляду треба покласти так, щоб вона виступала за її межі по 5 мм з трьох сторін люка, крім сторони, де буде розміщена петля. По стороні петлі плитка виступати не повинна! 

Люки монтуються тільки в отворі бетонного перекриття.  

Важливо!!! Глибина конструкції люка в закритому стані в районі петлі 90 мм, в районі тримачів амортизаторів 155 мм, в районі рами 40 мм. Крім цього слід врахувати, що потрібно закріпити анкера для монтажу люка.  

Важливо!!! Світловий/корисний/вільний простір люка з однією лядою менший за габаритний на ширину петлі в 100 мм з однієї сторони і на ширину кутника рами на 40мм з трьох інших сторін.  

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома лядами здійснюється інженерами мануфактури за запитанням. 

Люк у отворі бетонного перекриття закріплюється за допомогою стальних анкерів, 60-100 мм довжиною і 6-10 мм в діаметрі. Довжина і діаметр анкерів підбирається в залежності від розміру люка і матеріалу, який буде кріпитися на конструкцію (чим більше вага люка, тим потужніші потрібні анкера); 

Анкера встановлюються так, щоб відстань між ними була 200-300 мм. З боку петель не більше 200 мм; 

В отворі бетонного перекриття просвердліть прорізи на половину довжини анкера. В підготовлений проріз залийте «хімічний анкер» до повного заповнення порожнини. Потім вставте стальний анкер і залиште його на 20-30 хв. до повного висихання хімічної рідини, залишки, які виступили, видаліть; 

Довжину анкерів в отворі бетонного перекриття регулюйте за допомогою болгарки; 

Помістіть люк в отвір перекриття і укладіть на анкера. Щілини між бетонним перекриттям і рамою заповніть цементом чи іншим фіксуючим розчином. 

Після встановлення люку в монтажному отворі наклейте облицювальний матеріал: 

Зовнішню сторону ляди заповніть 15-ти мм шаром плиточного клею і дайте підсохнути 15-20 хв.; 

Після висихання наклейте облицювальний матеріал; 

Після завершення монтажу не рекомендується ходити по люку протягом 3-х діб. 

Щоб мінімізувати ширину шпарини в районі кріплення петлі, в місці де облицювальний матеріал зі сторони підлоги підходить до петель, зріжте товщу покриття підлоги з внутрішнього боку під кутом 45°. Це дасть змогу зробити ширину шву між коробом петлі і лядою менше 2 мм. 

Важливо!!! Для досягнення максимальної прихованості люка, облицювальний матеріал підлоги (покриття) слід стелити після встановлення люка, від люка до стін. Потрібно розрахувати розміщення фрагментів покриття так, щоб шви знаходились по контуру люка. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними! 

переваги

Утеплення та звукоізоляція

холод та звуки з підвалу не пройдуть, адже ляда люка має в середині шар німецької звуко- та теплоізоляції URSA GEO

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка і ляда виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Регулювання сили амортизаторів

в залежності від ваги покриття ми відрегулюємо рівень газу в амортизаторах для того, що Ви змогли легко закривати та відкривати ляду

Будь-який облицювальний матеріал

на ляду люка можна покласти практично будь-яке покриття для підлоги до 20 мм товщиною чи просто залити ляду бетоном

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Замовте індивідуальний прихований люк Maraus®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ