HOME » Люки в стелю » Block horizontal

Block horizontal®

базовий прихований ревізійний люк в стіну під фарбування без крил для кріплення до профілю

Візуалізація та технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner In® 16х30х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

screw system® (на шурупах)

На соморізи до металевого профілю

60 мм (30 мм рама + виступ замків 30 мм)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 60 мм (46 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 32 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОНСТРУКТИВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ВИРОБУ З ПОСИЛЕННЯМ

 «Ба-Бах! Ой! Тату, чому ви так налякалися? Це у наших сусідів зверху щось впало! Фух! А я вже думав що це люк, розміщений у стелі падає…».  

VHID подбає про позитивність Вашого мислення! 🙂

Щоб не стати учасником такої анекдотичної ситуації рекомендуємо не економити на якості товару. 

Пріоритетами мануфактури VHID є інноваційність, якість і безпечність процесу виробництва і виготовленої продукції, тому користування ними приносять нашим клієнтам впевненість і задоволення.  

Представляємо Block horizontal® – базовий прихований ревізійний люк в стіну під фарбування. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Перевагою Block horizontal® є спеціально розроблений захист конструкції від просідання і деформації, він забезпечується спеціальним профілем дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості. Також є можливість виготовлення конструкції великих габаритів, яка буде зміцнена додатковими посилюючими елементами. 

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner In® 16×30, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки з фірмового посиленого кутника Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями screw system®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°.  Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм.  

В цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. 

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 800х800 мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір якої 1500Lх1500W мм або 1000Lх2000W (L – сторона петель). Якщо потрібен люк більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас! 🙂 

Конструкції люків великих габаритів посилюються по всьому периметру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм , двома діагональними ребрами жорсткості для кожної з дверцят/створок, які пересікаються посередині і знімної перемички із замками, яка розміщується посередині. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально. 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 30 мм + виступ замків 30 мм = 60 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Дверцята/створка люка можуть відкриватися в любу зручну для Вас сторону. При варіанті відкриття зверху вниз, в цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків і 30 мм з решти простору.

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторонни до петлі) простір менше на 60 мм, за рахунок розміщення петель, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона петлі і протилежна) на 32 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в нішах стелі, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стелі, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

Універсальність монтажу

люк монтується в отворі будь-якої стелі, із гіпсокартону до профілю

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх непомітними й на 100% захищає від деформації люк. Ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

ДВОДВЕРНИЙ ВАРІАНТИ БЕЗ ПОСИЛЕННЯ

ДВОДВЕРНИЙ ВАРІАНТ З ПОСИЛЕННЯМ

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ