HOME » Люки в стелю » BOOK horizontal

BOOK horizontal®

посилений прихований ревізійний люк в стелю під фарбування, захищений від просідання і деформації

Візуалізація конструктивних особливостей виробу

Опис та рекомендації

«Привіт, Старий! Дай мені контакт фірми, в якої ти замовляв прихований люк у стелю! Який люк??? Ну, в стелі в тебе ж стоїть прихований люк, ти купив його кілька років тому, хвалився ще мені. Слухай, точно! А я і забув зовсім про нього, кілька разів використовував, а так він непомітний зовсім і надійний: не провисає, не ламається!» VHID непомітний у використанні!:) 

Мануфактура VHID прагне зробити зручності повсякденною нормою життя своїх Клієнтів!  

Book horizontal® – посилений прихований ревізійний люк в стелю під фарбування, захищений від просідання і деформації. Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п. ) у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Перевагами Book horizontal® є фірмовий спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який забезпечує надзвичайну стійкість конструкції люка, має більший рівень захисту від деформації, просідання, має більшу шумонепроникність і герметичність в порівнянні з іншими люками такого типу, а також характеризується легкістю монтажу. 

Люк складається з фірмового алюмінієвого профіля Sceleton® 24×64, товщиною 2 мм та дверцят/створки з фірмового алюмінієвого профіля Chassis corner® 20×20, товщиною 2 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 12,5 мм. Дверцята/створка посилені ребром жорсткості, у великогабаритних конструкціях їх може бути декілька, необхідність розміщення визначається фахівцями мануфактури для кожного окремого випадку індивідуально. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями Screw system®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою PUSH system (системи замків Mini-Latch HEFELE). Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°.  

В цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. 

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 200х200 мм,  максимальний 600Lх800W мм  (W – сторона петель).  Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір 1200Lx800W мм (двоє дверцят/створок 600Lx800W мм, без перемички посередині). Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 64 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і висоти, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 64 мм. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторонни до петлі) простір менше на 62 мм, за рахунок товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона петлі і протилежна) на 48 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в нішах стель, виготовлених з будівельних матеріалів (бетону, цегли і т.п), на металічні профілі, дерев’яний брус. Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стелі, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною. 

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Фірмовий алюмінієвий профіль skeleton®

Фірмовий алюмінієвий профіль chassis corner®

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

screw system® (на шурупах)

На соморізи до металевого профілю

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 62 мм (48 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 48 мм рами. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 7 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

переваги

Алюмінієвий профіль skeleton®

надміцний фірмовий алюмінієвий профіль, що захищає люк від просідання

PUSH system

відкривається натисканням з допомогою німецьких замків HEFELE

Герметичність

в закритому стані конструкція унеможливлює потрапляння повітря до приміщення із вентиляційної шахти стелі

Висока звукоізоляція

люк не має наскрізних отворів між рамою і дверцятами тому забезпечує відмінну звукоізоляцію

Дводверні варіанти

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Рівень вологостійкості
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%