HOME » Люки в стелю » Wing horizontal

Wing horizontal®

базовий прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до гіпсокартону

Візуалізація та технічні характеристики

Для стелі

Фарба, декоративна штукатурка, шпалери, натуральна чи декоративная шкіра, тканини та подібні

PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Алюмінієвий кутник corner Ex® 18х28х2,4

Фірмовий алюмінієвий посилений кутник rib® 28х18х2,4

Гіпсокартон вологостійкий Knauf ГКПВ 12,5мм

screw system® (на шурупах)

За допомогою “крил”, виступів рами corner Ex®, на саморізи до гіпсокартону

60 мм (18 мм рама + виступ замків 42 мм)

По ширині L (перпендикулярна сторона петлі): мінус 60 мм (46 мм рама і петля + 14 мм виступ замків)/по довжині W (сторона петлі): мінус 5 мм товщини алюмінію. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

По горизонталі L/по вертикалі H: мінус 8 мм

Граничні розміри люка = граничні розміри ніші мінус 5 мм

«Крутий ремонт, нічого сказати! Тільки пощастило тобі, що не було парочку файнкойлів у стелі, як у нас, це б все по-іншому виглядало, не так яскраво! Друже, мені пощастило, що я вчасно дізнався про мануфактуру VHID, а файнкойли я маю на стелі, вони заховані завдяки спеціальним ревізійним люкам!»  Нехай і Вам щастить!:) 

VHID завжди має, що запропонувати своїм клієнтам! Нашими фахівцями розроблено багато різноманітних моделей прихованих ревізійних люків, які забезпечать доступ і потаємність там де цього забажаєте Ви! 

Wing horizontal® – базовий прихований ревізійний люк в стелю під фарбування з крилами для кріплення до листових матеріалів (гіпсокартону та ін.). Використовується для приховування різних інженерних комунікацій (кондиціонерів, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) і кондиціонерів у стелях приміщень і на вулиці (під накриттям) зроблених із листових матеріалів (гіпсокартону, гіпсоволокна, фанери, ОСБ та ін.). 

Люк придатний для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної і декоративної шкіри, тканин та подібних матеріалів.  

Перевагою Wing h​orizontal® є спеціальний профіль рами і дверцят/створки, який посилений ребрами жорсткості, що запобігають деформації і просіданню конструкції. Можливість монтажу на листових матеріалах, що забезпечується  наявністю по всьому контуру крил – спеціальних бортів рами люка на які накладається і закріплюється листовий матеріал, а також легкість монтажу. 

Люк складається з алюмінієвої рами-кутника Corner Ex® 18×28, товщиною 2,4 мм та дверцят/створки, що мають контур із фірмового посиленого Rib® 28×18, товщиною 2,4 мм на який закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF  товщиною 12,5 мм. Рама з дверцятами/створкою, з одного боку, з’єднується петлями screw system®, які забезпечують обертання, з іншого боку фіксуються за допомогою системи замків Mini-Latch HEFELE (PUSH system Люк відкривається натисканням, після чого дверцята/створка заходять вглиб рами на 4 мм з боку замків і відкриваються на 90°. Просвіт між рамою і дверцятами/створкою складає – 1 мм. 

В цілях додаткової безпеки, встановлюється з’ємний стальний трос, який з’єднує раму з дверцятами/створкою. 

Всі шви люка з’єднані між собою аргонно-дуговим методом зварювання, що робить їх надійними і непомітними. 

Мінімальний розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 150х150 мм, максимальний 900х900 мм. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками (без перемички посередині), максимальний розмір 1500Lх1500W мм або 1000Lх2000W (L – сторона петель). Якщо потрібен люк  більших габаритів, повідомте про це менеджера VHID і ми розглянемо можливість виготовлення його для Вас!:) 

Конструкції люків великих габаритів посилюються по контуру рами алюмінієвою трубою 30х30 мм. Доцільність посилення конструкції визначає інженер мануфактури в кожному окремому випадку індивідуально. 

Загальна глибина конструкції в закритому стані 18 мм + виступ замків 42 мм = 60 мм. 

Для визначення/підбору  розміру необхідно заміряти розмір ніші (монтажного отвору) і відняти по 5 мм від ширини і довжини, отримані результати і будуть габаритами люка. 

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 60 мм в районі виступу замків, 40 мм в районі петель і по 18 мм з інших сторін. 

Важливо!!! Зверніть увагу, що корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір. По ширині (перпендикулярні сторонни до петлі) простір менше на 60 мм, за рахунок розміщення петель, товщини профілю і виступу замків, по довжині (сторона петлі і протилежна) на 5 мм, за рахунок товщини профілю. Розрахунок актуальний для конструкцій з одними дверцятами/створкою. 

Люк може бути встановлений в ніші горизонтальних стін і перегородок, виготовлених з листових матеріалів, таких як гіпсокартон. Встановіть люк в підготовлений монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, листовий матеріал повинен накладатися на бокові крила рами люка із зовнішньої сторони. Зафіксуйте люк в сталому положенні за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, струбцинів) і просвердліть наскрізні отвори із зовнішньої сторони для подальшого закріплення люка саморізами. Отвори слід зробити трохи меншого діаметра, від діаметра саморізів. Прикріпіть листовий матеріал з рамою люка за допомогою саморізів вкрутивши їх в підготовлені отвори. VHID рекомендує зробити 4 отвори в різних кутах люка (не на швах) і далі на відстані приблизно 100 мм один від одного. 

Важливо!!! Саморізи необхідно вкручувати тільки вручну, щоб не порушити геометрію рами люка.   

Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал (нанесіть фарбу) відповідно до інструкції використання. 

Важливо!!! Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!  

переваги

Простий монаж

просто заведіть люк в отвірі за гіпсокартон і прикріпіть його крила на саморізи

Ще більше прихованості

Фірмовий профіль з якого виготовлена рама і дверцята люка потоншується до лицьової сторони так, що після монтажу видимою залишиться тільки щілина в 1 мм

Надійні зварні з'єднання за міжнародним сертифікатом

Всі шви люка з’єднані між собою аргонодуговим методом зварювання, що робить їх непомітними й на 100% захищає від деформації люк. Ми використовуємо роботів для зварювання конструкції, а тому будь-який брак виключений

Додатковий захист від просідання

дверцята та рама люка виготовлені із фірмового алюмінієвого профілю із ребрами жорсткості, які запобігають його деформації навіть при дуже великих розмірах

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ