Incognita® – унікальне рішення для прихованого ревізійного доступу великих розмірів. Ця модель використовується для нанесення фарби, декоративної штукатурки, шпалер, натуральної чи декоративної шкіри, тканин. Крім цього дверцята можуть бути оснащені шпонованим МДФ, декоративними hpl панелями та подібними за вагою матеріалами.

Виробляються з одними дверцятами з максимальною габаритною шириною (L) 650 мм і висотою (H) 2500 мм. Якщо потрібна більша ширина, люк виготовляється з двома дверцятами з максимальною габаритною шириною (L) 1300 мм, висотою (H) 2500 мм. В такому варіанті дверцята можуть бути різної ширини, але одні дверцята (без рами люка) не можуть бути ширші за 600 мм. Мінімально можливі габаритні розміри люка 450Lx350H мм.

Основою рами люка є спеціальний екструдований алюмінієвий профіль 50х26,5 мм, який додатково анодований, щоб запобігти корозії металу. В кутах рами профіль стикується під кутом 45° з допомогою стальних кутників товщиною 2 мм. Рама з лицьової сторони має спеціальний виступ на який кріпиться основа з монтажною сіткою. Монтажна сітка з’єднує люк зі стіною та попереджає появу тріщин. Монтажна сітка з основою йдуть в комплекті з люком.

Дверцята люка виготовлено з алюмінієвого профілю 55х19 мм. Дверцята заповнені листом вологостійкого МДФ, товщиною 8 мм, який покритий поліуретановим ґрунтом усіх сторони. Загальна товщина дверцят складає 19 мм. Дверцята повністю готові до фарбування, нанесення декоративної штукатурки та інших матеріалів. Ґрунтований МДФ можна замінити іншим попередньо декорованим листом МДФ. Загальна глибина люка складає – 50 мм, в місці кріплення монтажних пластин – 84 мм.

Щілини між рамою та дверцятами люка складають 2 мм. Люки Incognita® оснащено петлями з нікельованої сталі марки BLUM Clip TOP з можливістю 3D регулювання.

Відкриваються Incognita® за допомогою PUSH механізмів марки HEFELE Quick Spring catch. На дверцятах кріпиться стальна автоматична пружинна защіпка Quick, а на рамі пластиковий відповідач. Кількість защіпок залежить від розміру люка та визначається в кожному випадку індивідуально. Достатньо натиснути на дверцята з протилежної сторони петлі, посередині, так, щоб спрацювали всі защіпки. Для контролю доступу люк може бути додатково оснащено меблевим замком із ключем.

В стандартній комплектації люк прихованого монтажу під фарбування Incognita® поставляється без ущільнювача, але його може бути додатково встановлено за запитом. Для цього у рамі люка передбачено спеціальний паз. Ущільнювач захистить від протягів, потрапляння запахів чи вологи у приміщення із ревізійного отвору.

Якщо у Вас вже є готовий проріз в стіні, врахуйте, що габаритний розмір (зовнішній край рами люка) люка має бути на 10 мм менший по кожній стороні. Це для того, щоб створити місце для монтажної піни.

Щоб визначити вільний (чистовий) простір люка після установки люка в монтажний отвір, треба відняти від його ширини (L) та висоти (H) по 77 мм (10 мм х 2 = 20 мм простору для монтажної піни та 28,5 мм х 2 = 57 мм з кожної сторони рами люка разом з монтажними пластинами).

Наприклад, якщо Ваш монтажний отвір має розмір 600 мм шириною (L) і 1500 (H) висотою, розмір вільного (чистового) доступу люка у відкритому стані буде – 523Lх1423H мм.

Увага!!! Врахуйте, що цей розрахунок не включає петлі, які займають простір в місцях їх розміщення (не суцільно). Петлі зменшують простір на 69 мм.

Якщо отвору готового ще немає, врахуйте, що його потрібно зробити на 10 мм більше по кожній стороні за габаритний розміру люка, який Ви замовили.

Підготовка отвору.

Якщо люк потрібно встановити в стіну з гіпсокартону, ми рекомендуємо по периметру отвору встановити каркас із сталевої труби. Якщо такої можливості нема, тоді підійде каркас із CD профілю в який потрібно вставити брус мінімум 50х40 мм. В такому разі для кріплення треба використати саморізи. Між стіною чи закладним брусом та рамою люка залиште простір мінімум 10 мм для запінювання.

Фіксація люка в отворі.

Закріпіть раму люка з алюмінієвого профілю до цегляної чи бетонної стіни за допомогою допоміжних стальних монтажних бокових пластин та дубелів. Якщо використовуєте CD профіль і закладний брус, то для кріплення використайте саморізи. Додатково зафіксуйте раму люка за допомогою клинців з дерева. Прослідкуйте, щоб люк був встановлений без перекосів рами та в одній площині з поверхнею стіни чи стелі. Після цього запінюйте отвір в декількох місцях. Дайте піні висохнути та перевірте чи не викривився люк в площині. Якщо все добре запінюйте отвір повністю.

Облицювання.

Після висихання піни закрийте отвір з піною та каркас люка гіпсокартоном чи монтажним клеєм на гіпсовій основі. Використайте монтажну сітку та еластичну полімерну шпаклівку для облицювання стику між каркасом люка та стіною. Це вбереже від тріщин. Дверцята люка ґрунтовані в базовій моделі та готові до нанесення фінішного облицювання. Далі виконуйте фінішне облицювання згідно з будівельними стандартами.

Регулювання дверцят.

З допомогою петель BLUM Clip TOP положення дверцят відносно каркасу люка можна відрегулювати в 3D площині. Використовуйте додатково викрутку для регулювання. По глибині є можливість регулювання від -0,5 до +2,8 мм. По вертикалі та горизонталі від -2 до +2 мм. Регулювання дозволяє вирівняти щілини після монтажу люка, якщо вони незначно зміняться після усадки піни.

Для великих розмірів люка передбачена система вирівнювання полотна дверцят відносно площини на 2- 4 мм. В каркасі дверцят для цього встановлено спеціальний натягувач з можливістю регулювання за допомогою гаєчного ключа.

Умови зберігання.

  1. Зберігати та транспортувати виріб можна тільки у вертикальному положенні, довшою стороною до підлоги;
  2. Зберігати Виріб треба виключно у приміщенні при температурі від +15 до +25 градусів за Цельсієм, відносній вологості не більше 70%;
  3. Заборонено зберігати Вироби біля відкритих джерел тепла ближче ніж за 2 метри;

Важливо!!!

  • Люки встановлюються в стіні до проведення фінішного облицювання;
  • При установці важливо не допустить перекосу рами, кути рами люка мають бути 90 градусів. Також люк має бути в одному рівні з площиною стіни чи стелі;
  • Не наклеюйте склополотно на дверцята люка.
  • Не залишайте без нагляду дітей, коли люк знаходиться у відкритому стані, люк є важкою за вагою конструкцію з гострими металічними виступами, необережність у поводженні з ним може призвести до важких травм і тілесних ушкоджень. Будьте пильними!

Люк модель Incognita®

Люк під фарбування чи дзеркало алюмінієвий особливо великих розмірів

Ви можете замовити індивідуальний розмір люка з точністю до 1 мм, або купити стандартний в магазині.

Замовте індивідуальний прихований люк Incognita®

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ