Regulator®

стальний прихований ревізійний люк під плитку з 3D регулюванням петлі

Візуалізація та технічні характеристики

Приміщення та вулиця під накриттям

Для стіни

Керамічна плитка товщиною до 12 мм, керамограніт товщиною до 10 мм, HPL панелі товщиною до 20 мм, та подібні тверді матеріали за вагою

Двоє дверцят по вертикалі 700Lх2000H/ двоє дверцят по горизонталі 1200Lх1300H

 PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE)

Натисканням

Профіль TUBE 20×40х1,2 стальний покритий полімером

Профіль TUBE 20×20х1,2 стальний покритий полімером

Гіпсоволокнистий KNAUF – суперлист (ГВЛ) 10 мм

Robot DoorHolder® (має функцію 3D регулювання)

На саморізи до стіни чи металевого профілю

3D регулювання

55 мм, в районі виступу замків + 15 мм = 70 мм

По горизонталі L: мінус 120 мм/по вертикалі H: мінус 40 мм. Розрахунок актуальний для люків з одними дверцятами.

невидимий, закривається плиткою. По горизонталі L: 5 + 5 мм /по вертикалі H: 10 + 10 мм.

По горизонталі L: мінус 50 мм /по вертикалі H: мінус 60 мм.

Граничні розміри люка = граничним розмірам облицювального матеріалу. Ніша має бути більша за граничні розміри люка на 5 мм

«Я сьогодні сварився з менеджером фірми, де ми купляли наш прихований люк, який перестав відкриватися. Знаєш, що він мені сказав??? Що справа не в люкові, а в нашій новобудові, що осідання стін деформувало конструкцію люка…».

VHID підкаже, як запобігти такому 🙂

Наша мануфактура ставить собі на меті крокувати в ногу з часом і випереджати його, передбачати виникнення проблем, а не працювати над їх усуненням. VHID впроваджує таке бачення при проектуванні і виробництві люків. Одним із яскравих прикладів цього став Regulator ® – стальний прихований ревізійний люк під плитку з можливістю 3D регулюванням петлі.

Regulator ® використовується для приховування різних інженерних комунікацій (лічильників, кранів, технічних ніш, труб і т.п.) у стінах приміщень і на вулиці (під накриттям).

Підходить для облицювання керамічною плиткою товщиною до 12 мм, керамогранітом товщиною до 10 мм, мозаїкою, HPL панелями товщиною до 20 мм, та подібними за вагою матеріалами.

Можливість облицювання керамогранітом більше 10 мм, мармуром, гранітом та іншими важкими матеріалами, прораховується спеціалістами мануфактури VHID індивідуально.

Regulator ® вигідно виділяється від інших прихованих ревізійних люків можливістю регулювання положення дверцят/створки в трьох площинах: ширина, висота, глибина (є необхідністю при облаштуванні оселі в новобудові, де ще просідають стіни) і є незамінним при укладанні плитки з дуже вузькими міжплиточними швами (безшовне укладання плитки), а також якщо Ви бажаєте, щоб проміжки між плиткою прикріпленою до люку і плиткою на стіні були однаковими, але не впевнені у кваліфікації фахівців, які укладатимуть плитку. Regulator ® надасть Вам впевненості, спокою і допоможе звершити Ваш дизайнерський задум!

Люк складається із рами зі стального профілю TUBE 20×40х1,2 мм та дверцят/створки із профілю TUBE 20×40х1,2 мм, на яку закріплений Гіпсоволокнистий суперлист (ГВЛ) KNAUF товщиною 10мм. Рама і дверцята/створка з’єднані між собою за допомогою петлі Robot DoorHolder® (яка забезпечує 3D регулювання).

Люк відкривається натисканням за допомогою PUSH system (система замків Mini-Latch HEFELE), замки розміщені з боку петель і з протилежного боку. Дверцята/створка відкривається спочатку в фронтальному напрямі, а потім в сторону на 110°. Фронтальне відкриття захищає облицювальний матеріал від відколів. Обертання дверцят/створки забезпечує петля Robot DoorHolder® (з функцію 3D регулювання). Петля є механізмом, що включає гайки для регулювання і направляючі вісі, що забезпечують стабільне положення дверцят/створки та їх регулювання у трьох площинах. Підкручюючи гайки для регулювання звичайним гайковим ключем можна рухати дверцята/створку люка вперед-назад, вправо-вліво, вгору-вниз. При цьому люк не втрачає свою прочність і функціональність. Петля Robot DoorHolder® виготовлена із сталі товщиною 5 мм, тому здатна витримувати на собі вагу мармура, натурального каменя, керамограніта та інших важких матеріалів.

Стальні деталі люка вкриті полімером, що забезпечує його антикорозійність.

Всі шви прихованого люка Regulator ® з’єднані за допомогою аргонно-дугового методу зварювання, тому вони є міцними і непомітними!

Механізм люка передбачає можливість вільного і швидкого відкриття люка в разі виникнення екстреної необхідності.

Глибина конструкції в закритому стані 55 мм, в районі виступу замків + 15 мм = 70 мм.

Мінімально можливий розмір конструкції з одними дверцятами/створкою 200Lх350H, максимальний 700Lх1300H. Для більших габаритів використовується конструкція  з двома дверцятами/створками, максимальний розмір при горизонтальному розміщенні 1200Lх1300H (двоє дверцят/створок 600Lх1300H мм без перемички посередині), при вертикальному 700Lх2000H (двоє дверцят/створок 700Lх1000H мм без перемички посередині).

Для правильного визначення/підбору  розміру ревізійного люка під плитку необхідно знати точний розмір плитки і розмір ніші (монтажного отвору). VHID рекомендує замовляти люк такого ж самого розміру як один або декілька фрагментів плитки.

Важливо!!! Виступ плитки за габарити люка не рекомендується і допускається тільки у разі виняткової необхідності.

Для підбору розміру люка під мозаїку необхідно виміряти габарити одного фрагменту (і додати товщину шву), після цього вирахувати скільки фрагментів поміститься на площі монтажного отвору/ніші враховуючи товщину швів.

Важливо!!! Обов’зково, перед замовленням, повідомити менеджера, що люк буде облицьовано мозаїкою.

Дверцята/створка люка відкриваються тільки з ліва на право або з права на ліво.

Глибина монтажного отвору/ніші для установки люка повинна бути не менше 55 мм, в районі виступу замків 70 мм.

Важливо!!! Корисний/світловий/вільний простір люка менший за габаритний розмір (за рахунок розміщення петель і товщини профілю). Для конструкції з одними дверцятами/створкою він менший по горизонталі на 120 мм (40 мм профіль рами, 45 мм петля, 35 мм виступ замків), по вертикалі простір менший на 40 мм (за рахунок профілю рами).

Розрахунок корисного/світлового/вільного простору люків з двома дверцятами/створкою здійснюється інженерами мануфактури за запитанням.

Люки можуть бути встановлені в нішах вертикальних стін і перегородок, виготовлених з будівельних і  листових матеріалів,  таких як гіпсокартон. При монтажі в стіні з листових матеріалів використовується додатковий стальний профіль.

 Встановіть люк в монтажний отвір/нішу  в одній площині з поверхнею стіни, що вже підготовлена для обробки. Закріпіть люк за допомогою саморізів або саморізів з дюбелями. Для збільшення герметичності і стійкості слід обробити поверхні між каркасом люка і стіною монтажною піною.

 Наклейте на гіпсоволокно дверцят/створки облицювальний матеріал відповідно до інструкції використання.

Важливо!!! Зверніть увагу, що під виступаючими за габарити люка краями плитки, повинен залишитись простір 4 мм в глиб, для можливості натиснення дверцят/створки.

 Для досягнення максимальної  невидимості VHID рекомендує використати силікон, який наноситься на краї плитки, що наклеєна на дверцята/створку

переваги

Петля з функцією 3D регулювання Robot DoorHolder®

дверцята люка можна регулювати в трьох площинах для досягнення одного рівня зі стіною та для ідеально рівних щілин при установці та надалі після просідання стін будинку

Антикорозійний захист більш ніж на 30 років

рама люка виготовляються зі сталі найвищої якості, без домішок. Попередньо деталі шасі люка поліруються та обробляються фосфатами. Це забезпечує ідеальну адгезію порошкової фарби із металом під час її полімеризації (запікання)

Посилений каркас дверцят

рама дверцят виготовлена зі стального профілю TUBE 20x20x1.2 Це повністю виключає будь-які перекоси в майбутньому, навіть при облицюванні керамогранітом

Витримує високі навантаження

наші випробування довели, що дверцята люка Slip площею всього 0,5 м. кв. здатні витримати на собі вагу плитки чи керамограніту близько 32 кг. Це винятковий результат!

Основні властивості

Рівень невидимості
0%
Придатність до використання на вулиці
0%
Рівень герметичності
0%
Рівень звукоізоляції
0%

Дводверні варіанти

Відділ роздрібного продажу
SHOWROOM

Україна, м. Київ, вул. Петра Калнишевського 14. 

Пн-Пт:  – 
Сб-Нд: по запиту

For clients not from Ukraine
Відділ оптового продажу
Відділ логістики
Фінансовий відділ